Giriş
27.05.22
Çıkış
28.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Tesis Türü

Apart Otel

Konsept/Tema

Aile Dostu

Popüler Filtreler

Ortak Alanda TV

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Heybeliada Günlük Daireler:

Heybeliada için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Camping
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Heybeliada merkezine 2.7 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
3.000 TL
Pansiyon
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(25 değerlendirme)
Heybeliada merkezine 870 m uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
600 TL
Pansiyon
Hayvan Dostu
4.1/5 Mükemmel
(22 değerlendirme)
Heybeliada merkezine 900 m uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
599 TL
Henüz Puanlanmamış
Heybeliada merkezine 11.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.342 TL
4/5 Mükemmel
(10 değerlendirme)
Heybeliada merkezine 870 m uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
249 TL
Etstur
250 TL
En uygun fiyat
238 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
238 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
3.6/5 Çok İyi
(10 değerlendirme)
Heybeliada merkezine 3.3 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
299 TL
Odamax
285 TL
En uygun fiyat
285 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
285 TL
Pansiyon
Şehir Oteli
4.1/5 Mükemmel
Heybeliada merkezine 3.6 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
700 TL
Otel
Hayvan Dostu
4.8/5 Mükemmel
Heybeliada merkezine 3.0 km uzaklıkta
Otelz.com
%3 Tasarruf
Sadece Konaklama
1.667 TL
3.7/5 Çok İyi
Heybeliada merkezine 3.1 km uzaklıkta
Otelz.com
%11 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
820 TL
4.4/5 Mükemmel
Heybeliada merkezine 2.6 km uzaklıkta
Etstur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
546 TL
Heybeliada, İstanbul’un 9 Prens adasından biridir. Özellikle yaz aylarında günübirlik tatilciler tarafından sıkça ziyaret edilen Heybeliada’da konaklamak için pek çok alternatif bulunmaktadır. Heybeliada günlük kiralık daireler bu alternatifler arasından ön plana çıkmaktadır. Siz de Heybeliada günlük kiralık dairelerde konaklamayı düşünüyorsanız içeriğimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Büyükada’nın komşusu olan Heybeliada, Büyükada kadar hareketli değildir. Sakinliği ve yemyeşil atmosferi ile ön plana çıkmaktadır. Günübirlik tatilciler tarafından sıkça ziyaret edilen Heybeliada’da günlük kiralık daireler hem ekonomik hem de konforlu bir konaklama seçeneği olmaktadır.

Heybeliada’da gezilecek pek çok yer bulunmaktadır. Birçok kültüre ev sahipliği yapan adada bisikletle gezerek stresten uzaklaşabilirsiniz. Yaz aylarında özellikle İstanbul’dan çok sayıda misafir ağırlayan Heybeliada denize girmek için de iyi bir alternatiftir. Tüm gün denize girip adanın gezilecek yerlerinde vakit geçiren misafirler günübirlik konaklamak için sıklıkla Heybeliada günlük kiralık daireleri tercih etmektedir.

Heybeliada’da gezilecek yerler arasında olan Aya Yorgi Manastırı diğer adıyla Uçurum Manastırı, adının hakkını verircesine uçurumun kenarındaki konumu ile sizi mest edecek. 1500’lü yıllarda inşa edilmiş bu manastırı kendinize dinlenmek için bir durak yapıp mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. Yine tarihi bir yapı olan Heybeliada Ruhban Okulu, Uçurum Manastırı’nın biraz ilerisinde bulunuyor. Beth Yaakov Sinagogu ve Aya Nikola Kilisesi de yine ziyaret edebileceğiniz tarihi yapılardan. Adanın en çok ilgi çeken ve ziyaret edilen noktalarından biri de İsmet İnönü Evi Müzesi ve Hüseyin Rahmi Gürpınar Müzesi. Heybeliada’da tarihi yapılar ve müzeler dışında Değirmenburnu Mesire Yeri de görülmeye en çok değer olan alanlardan biri. Yaz aylarında adayı ziyaret edecekseniz Alman Koyu’nda denize girmeden dönmemenizi tavsiye ederiz.

Heybeliada bahar aylarında ve yaz aylarında hafta sonunu kısa bir tatil ile değerlendirmek isteyen misafirlerin uğrak noktası oluyor. Hem ekonomik hem de konforlu olması sebebi ile Heybeliada günlük kiralık daireler sıklıkla tercih ediliyor. Adanın pek çok noktasında günlük kiralık daire seçenekleri bulunmaktadır.

Heybeliada günlük kiralık dairelerde hafta sonları kısa tatiller dışında sezonluk olarak da konaklanabiliyor. Yaz sezonunda fiyatları biraz daha yükselen günlük kiralık daireler için erken rezervasyon dönemlerini takip edebilirsiniz.

Heybeliada günlük kiralık daireler özellikle yaz sezonunda oldukça yoğun olduğundan tatil planınızda bir aksaklık yaşanmaması adına yerinizi erkenden ayırmanızı tavsiye ederiz. Hem ekonomik hem de evinizin konforundan uzak kalmadan aileniz, dostlarınız ya da çift olarak konaklayabileceğiniz bu dairelerde oldukça keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Heybeliada Günlük Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Heybeliada bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Heybeliada bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Heybeliada Günlük Kiralık Evler - Daire Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Heybeliada Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Heybeliada Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Heybeliada Günlük Daireler için ödeme yöntemleri nasıldır?
Heybeliada Günlük Daireler için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.