Hasırönü - Küçük Sanayi

  • Bursa
  • Küçük Sanayi Sitesi Nilüfer Cad. No:6

Hasırönü - Küçük Sanayi

Güzel Bursa'mızda Türk mutfağının değişmeyen keyiflerini yaşatan Hasırönü Et Lokantası, 25 yıldır değerli konuklarına hizmet vermektedir.

Aile, dernek, iş yemekleri ve diğer tüm organizasyonlar için özel olarak da hizmet vermektedir.

Hasırönü, 600 kişilik kapasitesi, açık ve kapalı alanları sayesinde en kalabalık toplulukları bile son derece ferah bir ortamda ağırlama imkanına sahip.

Modern Bursa'nın Geleneksel Lezzet Durağı

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Pahalı
2

-

Ciddi oranda pahalı.

4
En şık esnaf lokantası
8

-

İş yerlerinin yoğun olduğu yerlerde ve özellikle sanayi bölgelerinde leziz yemekleri olan esnaf lokantaları malumunuzdur. Ben birçoğunda çok kereler lezzetli yemekler yedim ancak bu zamana kadar gittiklerim arasında tartışmasız en şık olanı Hasırönü - Küçük Sanayi. Menü son derece zengin ve oldukça lezzetli. Geneldeki esnaf lokantalarına kıyasla fiyatlar bir parça yüksek olsa da mekanın şıklığı tolere ediyor. Bursa'.. Devamını Göster

4
Yemekte ahenk
8

-

Her bir yiyeceğin içindeki her malzemenin tadı gelir ağıza ayrı ayrı.. Nasıl yapmışlar derken içinizde bir ses, bundan sonra ne yiyeceğim diye düşünmeye başlıyor insan. Kıtlıktan çıkmış misali. Tavsiyem tatlı yiyecek kadar yer ayırmanız. Zira kıvamı ile leziz tatlılar gelecek önünüze. Ancak her bir yiyecek çeşidi arası mutlaka su içip ağız tadınızı sıfırlayın.

4
Ev yemekleri
10

-

Hasırönü Et Lokantası, Bursa'da ev yemekleri yapan yerler arasında ilk 3 arasında yer alır çok rahat. Lezzetsiz çok az şeye denk geliyorsunuz. Dönerini de tavsiye ederim. Süt helvasını da mutlaka deneyin.