Hanodası Restaurant

  • Nevşehir / Kapadokya / Göreme

Hanodası Restaurant

Özel üretilen köy tereyağı ve çömlek peyniri, bal ve fırından yeni çıkmış sıcacık özel pideler ile açlığımızı bastırırken, diğer taraftan Hanodası'na özel ara sıcaklarımız ve bizleri geçmişte hissettirecek Boran Aş'ı veya Nohutlu Bulgur Çorbası ninelerimizin yaptıklarını aratmayacak…

Nohutlu dolma mantı veya çömlekte kuru fasulye, güveç, saç tava, vejetaryen mönü… çeşitlerimizden sadece bir kaçı özel sosu ile kabak, incir ve kayısı tatlılarımızla, her şeyden önemlisi bütün yemeklere katmış olduğumuz “'sevgi”' ile damak zevkinize hitap eden Hanodası, büyüleyici otantik ortamı ve yörenin tek orijinal peribacası restoranıdır. Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleriniz için sizleri özel kılan ve vazgeçilmeyecek eviniz olması dileğiyle…

Hanodası, iki adet peribacası 65+35 kişi ile toplam 100 kişi kapasiteli, peribacası içinde özel şark locası 15+5 kişi ile toplam 20 kişi kapasiteli, istenildiğinde 400 kişiye kadar çıkarılabilen ve kır düğünleriniz için ideal “'Garden Restoran”' bölümüyle, tecrübeli, hijyenik, güler yüzlü servis elemanlarıyla, Anadolu mutfağını sizlere en iyi hizmet anlayışı ile sunma gayreti içerisindedir.

Yemeklerimiz tamamen siz geldikten sonra hazırlanır. Rezervasyonunuz var ise geleceğiniz saatte hazır olur…Akşam yemekleriniz için özel, romantik ortamlar hazırlanır.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Sırf patlıcandı
2

-

Ömrümde ben bu kadar çok kötü bir restoran daha görmedim. Testi kebabı diye size sırf patlıcandan oluşan kötü bir şey yediriyorlar. İlgi alaka sıfır. Mekan idare eder ama kesinlikle verdiğiniz paraya değmez. Yemeği bitirince gidin dercesine tepenizde bekliyorlar, ya çok kötü bir yerdi.

2
Farklı, keyifli, harika bir mekan
10

-

Kapadokya'nın en güzel restoranlarından birisi. Peribacasının içinde yemek yemek oldukça farklı. Restoranın bahçesi ayrı keyifli, iç kısmı ayrı keyifli. Özenle dekore edilmiş, menüsü oldukça zengin. Kapadokya'da mutlaka görülmesi gereken bir mekan.

Yakınındaki Oteller