Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Hacıllı Köyü

+ 5 Fotoğraf
3/5
Çok İyi
6 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Yorum / Değerlendirme

3/5
Çok İyi
6 değerlendirme
Hacıllı Köyü
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
18.03.2020
Ümit Akgül
Pahalı bir yer
Ağva çok güzel yer ama işletmelerin %90'ı karakterli değil. Aşırı pahalı bir yer. Tek yapılacak karavan ile gitmek. Kendi yiyeceğini de kendin alıp, yapmak. Başka türlüsü büyük paralar gerektirir. 2 günlüğe bile.
1/5 Kötü
20.05.2019
İlknur evren
Her yeri kapatmışlar
Hacıllı Köyü kamp alanı köylü insanları rahat bırakmıyor. Her yeri kapatmışlar. Kayalarla çocuklarla kampa gidiyoruz. Gece silah sesleri, jandarma kontrole gelmiyor bile. Alanları sürekli kapatıp ya da traktörle sürüp yerleri kaldırıyorlar. Köylünün surat on karış. Gelmeyin gibi bakıyorlar.
1/5 Kötü
08.06.2017
Erkann
Tavsiye etmiyorum bir şey yemenizi
Ağva tam kazık. 4 kişi birer gözleme yedik, 75 TL para aldı. Yazıktır, günahtır. Bodrum’da lahmacun bile daha ucuz arkadaş. Tavsiye etmiyorum bir şey yemenizi.
1/5 Kötü
14.02.2016
gürhan
Doğa güzelliği falan da göremedim
Hiç gitmeye gerek yok, olağanüstü bir doğa güzelliği falan da göremedim. Gördüğüm tek şey beş para etmeyen işletmelerin fahiş fiyatlardan satış yapmadı. Bunlara oteller de dahil.
5/5 Mükemmel
02.08.2014
Özcan
Ağva çok güzel ama o kadar pahalı ki esnaf tam bir fırsatçı. Kalacak yer mi ha ha, çadır kurmak bile dağın başına 60 TL geceliği. Yemek yiyorsun menüdeki fiyatların kat kat üstü, yani gelmeyin arkadaş diyorlar. Hiç tavsiye etmiyorum ve kesinlikle çevremdekileri uyarıyorum gitmemeleri için!
Daha fazla yorum gör