Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Örnek Harita Görseli
Haritayı Görüntüle
Filtreler

Kategori

Plaj
Doğal Güzellikler
Turistik Yerler
Yerleşkeler

Ağva Gezilecek Yerler

Ağva civarında görülmesi gereken 8 yer.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Ağva Plajı

Ağva Plajı

Ücretsiz
Plaj
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
İstanbul
Yeşilçay Deresi
Doğal Güzellikler
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
İstanbul
Kurfal Altı Plajı
Plaj
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
İstanbul
Ağva Kadırga Koyu
Plaj
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
İstanbul
Akçakese Köyü
Yerleşkeler
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme3.7/5 Çok İyi
(4 yorum)
İstanbul
Gürlek Mağarası
Turistik Yerler
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme1/5 Kötü
(1 yorum)
İstanbul
Hacıllı Köyü
Turistik Yerler
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme3/5 Çok İyi
(6 yorum)
İstanbul
Saklı Göl

Saklı Göl

Ücretsiz
Turistik Yerler
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal Değerlendirme4/5 Mükemmel
(11 yorum)
İstanbul

8 mekandan 8 tanesi gösteriliyor

Ağva Gezilecek Yerler ve Tarihi Yerler İçin Yapılan Yorumlar
5/5 Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
15.09.2020
Misafir
Saklı Göl için yapılan yorum
Doğa harikası bir yer
Biz bu yapılan kötü yorumlara rağmen gittik yer mükemmel doğa harikası bir yer fiyat pahalı dediler 1 porsiyon köfte 5 parça köfte var ve kocaman mezesi ile birlikte 30 tl İstanbul içinde bu fiyata böyle köfte imkansız adamlar devasa bir tesis kurmuş bedavaya mı verecekler hizmet çok kötü demişler beklentileri neydi bilmiyorum.
5/5 Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
18.03.2020
Ümit Akgül
Hacıllı Köyü için yapılan yorum
Pahalı bir yer
Ağva çok güzel yer ama işletmelerin %90'ı karakterli değil. Aşırı pahalı bir yer. Tek yapılacak karavan ile gitmek. Kendi yiyeceğini de kendin alıp, yapmak. Başka türlüsü büyük paralar gerektirir. 2 günlüğe bile.

Ağva Gezilecek Yerler ve Tarihi Yerler

Ağva, İstanbul’da Şile’ye bağlı doğal güzellikleriyle ünlenmiş olan bir belde. Şirin bir kıyı beldesi olan Ağva: denizi, doğası, nehri, otelleri, eğlenceli mekânları ile ön plana çıkıyor. Bu nedenle, İstanbul’da Ağva gezilecek yerler listesinin ilk sıralarında yer alıyor.

Hafta sonu kaçamakları ya da günübirlik ziyaret edebileceğiniz bu beldenin doğal güzelliklerini de mutlaka keşfetmelisiniz. Karadeniz’e de kıyısı olan bu belde, yeşili ve mavisiyle hayran kalacağınız bir yer. Ağva’ya geldiğinizde, Göksu kıyısındaki otellerde konaklayarak derelerde kano ya da deniz bisikleti turu yapabilirsiniz. Ağva otelleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Beldede doğa harikası yeşillikler, doğal plajlar ve birçok adacıkta yer almaktadır. Yaz aylarında hafta sonları bu kasabanın nüfusunda artış meydana geliyor.

Ağva’da gezilecek yerler bakımından farklı alternatiflerin yer aldığı bir nokta. Aynı zamanda, doğa ve oksijenin iç içe geçtiği Ağva, yerliler ve yabancılar tarafından ziyaretçi akınına uğruyor. Son zamanlarda, İstanbul’un gürültüsünden uzaklaşmak isteyen yerliler de bu beldeyi sık ziyaret ediyor. Dolayısıyla Ağva’da huzuru bulabileceğinizi söyleyebiliriz.

Beldenin turistik değerine köklü tarihi yapısı da ilave edildiğinde tatil için tercih edilmesi gereken yerlerin başında geliyor. Örneğin, Ağva plajları, doğal güzellikleri ve yeşil alanlarının mutlaka görülmesi öneriliyor.

İstanbul Ağva gezilecek yerler bakımından farklı farklı yerleri görebileceğiniz bir lokasyon. Ağva’ya geldiğinizde öncelikle bu semtin turistik yerlerini ziyaret etmeniz gerek. Ağva’da popüler yerler ve sembolik yapılara da sıklıkla rastlayabilirsiniz. Semtte gezilip görülmesi gereken yerlerin listesi şu şekilde:.

Yukarıda sıralanan turistik yapıların yanı sıra Sahilköy Plajı, Doğancılı Plajı, Sofular Plajı ve Şile Halk Plajını da mutlaka ziyaret etmeniz öneriliyor.

Ağva doğal güzellikleri ile bilinen İstanbul’un en gözde beldelerinden bir tanesi. Ağva’nın bir yanı da dere ile çevrili olduğu için doğal güzelliklere bu beldede sıklıkla rastlayabilirsiniz. Bu beldede, köyler, tarihi yerler, yapabileceğiniz aktiviteler, popüler mekanlar, restoranlar, piknik alanları ve plajlar yer alıyor.

Ağva Restoranları ve Yemek Yerleri listesini inceleyerek yeni yerler keşfedebilirsiniz. İstanbul’a 110 kilometre uzaklıkta olan Ağva, doğal güzellikleriyle, yerli ve yabancı turistlerin adeta başını döndürüyor. Aşağıda sıralanan doğal oluşumlar, Şile Ağva gezilecek yerler arasında bulunuyor.

Bu alanların yanı sıra Akçakese Köyü de mutlaka görülmesi gereken bir sahil mahallesi. Tarihi bir değeri olan bu köy, eşsiz güzellikleriyle herkesi kendine hayran bırakıyor. Şile’ye 17 kilometre uzaklıkta olan bu sahil köyü, hafta sonu kaçamak yapmak isteyen gezginlerin uğrak noktası.

Şile’de farklı bir yer görmek isterseniz, eşsiz doğası ve plajlarıyla Akçakese Köyünü de ziyaret edebilirsiniz.

Ağva Gezilecek Yerler ve Tarihi Yerler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ağva için gezilecek ailelere uygun turistik yerler nelerdir?
Ağva için gezilecek ailelere uygun turistik yerler : Saklı Göl, Ağva konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Ağva için gezilecek ücretsiz yerler nelerdir?
Ağva için gezilecek ücretsiz yerler : Saklı Göl, Akçakese Köyü, Hacıllı Köyü, Ağva konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Ağva için gezilecek kalabalık gruplara yerler nelerdir?
Ağva için gezilecek kalabalık gruplara yerler : Saklı Göl, Akçakese Köyü, Hacıllı Köyü, Ağva konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Ağva için gezilecek yerler nelerdir?
Ağva için gezilecek yerler : Saklı Göl, Akçakese Köyü, Hacıllı Köyü, Ağva konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.