search icondelete term icon
Giriş
05 Ekim Sal.
Çıkış
06 Ekim Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Ağva Pansiyonları

Ağva için 10 otel listelendi.

Beyaz Konak Otel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.2/5
(5 değerlendirme)
Ağva merkezine 0.9 km uzaklıkta
300 TL300 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
300 TL
Tesis Fiyatı
Etstur
320 TL
300 TL'den başlayan fiyatlarla

Lethe Exclusive Hotel

Butik Otel
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
3.5/5
Ağva merkezine 0.6 km uzaklıkta
1.005 TL1.005 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:1.005 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
1005 TL
Tatil.com
Etstur
1031 TL
1005 TL'den başlayan fiyatlarla

Ağva Piazza Hotel

Butik Otel
Sahilde
Neredekal.com
5/5
Ağva merkezine 0.8 km uzaklıkta
269 TL269 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:269 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
246 TL
Etstur
Tatil.com
269 TL
246 TL'den başlayan fiyatlarla

Tartaruga Motel

Motel
Doğa Oteli
Neredekal.com
4.1/5
Ağva merkezine 2.1 km uzaklıkta
246 TL246 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:246 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
246 TL
Tatil.com
Etstur
258 TL
246 TL'den başlayan fiyatlarla

Ağva Deniz Yıldızı Otel

Otel
Plaj
Neredekal.com
4.4/5
Ağva merkezine 0.9 km uzaklıkta
174 TL174 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:174 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
174 TL
Tatil.com
Setur
340 TL
174 TL'den başlayan fiyatlarla

Sweet Home River Hotel

Butik Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
3.6/5
Ağva merkezine 0.2 km uzaklıkta
380 TL400 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:380 TL
İNCELE
 • Yarım Pansiyon
En Uygun Fiyat
380 TL
Etstur
TatilBudur.com
400 TL
380 TL'den başlayan fiyatlarla

Villa Pine Garden Hotel

Butik Otel
Özel Plaj
Neredekal.com
3/5
Ağva merkezine 0.2 km uzaklıkta
495 TL495 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:495 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
399 TL
Etstur
Tatil.com
495 TL
399 TL'den başlayan fiyatlarla

Ağva Sunset Hotel

Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
5/5
Ağva merkezine 0.6 km uzaklıkta
300 TL300 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Ağva Temmuz Otel

Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
3.3/5
Ağva merkezine 0.9 km uzaklıkta
219 TL230 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:219 TL
İNCELE
 • Yarım Pansiyon

El Rio Motel

Butik Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4.3/5
Ağva merkezine 1.2 km uzaklıkta
690 TL690 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:690 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
530 TL
Odamax
Tatil.com
690 TL
530 TL'den başlayan fiyatlarla

Ağva Pansiyonları

Ağva Pansiyonları

Ağva, İstanbul'un bir ilçesi olan Şile'de bulunuyor. Şile'nin en eski yerleşim alanlarından biri olan Ağva, doğa tutkunlarının ve sakinliğin huzuruna dalmak isteyenlerin ise uğrak noktası olmaya devam ediyor. Hem yakın olması sebebiyle İstanbul'da yaşayanların hem de doğanın seyrine dalmak isteyen farklı şehirlerde yaşayanların sıklıkla tercih ettiği tatil rotalarından biri olan Ağva otelleri, misafirlerine birçok imkan sunuyor. Gezilecek yerlerinin çok olması, sahip olduğu doğal güzellikleri ve farklı özellikleri bulunan birçok pansiyonu ile ziyaretçilerinin keyifli ve rahat vakit geçirmesine de olanak tanıyor. Yaz tatilinde denize girmeyi tercih edenlerin akıllarına ilk gelen adreslerden biri olan Ağva, sahip olduğu doğal güzelliklerinin kar altındaki büyüleyici görüntüsü nedeniyle kışın da tatilcilerin adresi olmaya devam ediyor. Ağva'ya toplu taşımayla ya da kişisel aracınızla oldukça rahat şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ağva'da çeşitli hizmetlere ve özelliklere sahip birbirinden farklı birçok pansiyon bulunuyor. Ağva'ya geldiğinizde bu çeşitli pansiyonlardan kendinize en uygun olan pansiyonu seçme avantajınız oluyor. Tam ve yarım pansiyonlardan kendinize ve bütçenize en uygun olanı seçmek ise sizin tercihinize bağlı. Ağva pansiyonları genel olarak internet, klima, kahvaltı ve 7/24 sıcak su hizmetleri sunuyor. Bunların yanında bazı pansiyonlar konumlarına göre Ağva'nın eşsiz manzaralarını da odanıza taşıyabiliyor. Bu yarım ya da tam pansiyonlar arasından kendi isteklerinize ve bütçenize göre tercihte bulunabilirsiniz.

Ağva Uygun Pansiyonlar

Ağva Uygun Pansiyonlar

Ağva'ya ulaştıktan sonra kalacak yerin belirlenmesi, pansiyon çeşitliliği nedeniyle oldukça kolay. Kendinize en uygun olan pansiyonu bu çeşitlilik sayesinde kolayca bulabilirsiniz. İstanbul'da yaşayanlar ise yakınlığı sebebiyle günübirlik tatiller için Ağva'yı gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Ağva günlük pansiyonlar ile kısa süreliğine gelmiş olan misafirlerini de sık sık ağırlıyor. Siz de kısa süreliğine konaklamak istiyorsanız bu isteğinize uygun olan pansiyonları tercih edebilirsiniz. Tatil için benzersiz bir doğaya sahip olan Ağva uygun pansiyonlar ile de misafirlerine, geniş bir tercih yelpazesi sunuyor. Yarım ve tam pansiyonların misafirlerine verdiği hizmetler birbirinden farklı. Bu pansiyonlardan hangisinin size uygun olduğunu kişisel ihtiyaçlarınızı ve tatilde nasıl rahat edebileceğinizi belirleyerek tespit edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı baştan belirleyerek buna uygun pansiyon tercihinde bulunmak tatilinizi çok daha keyifli geçirmenize yardımcı olabilir. Ağva'da bulunan pansiyonların genel özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Pansiyonların çoğunda 7/24 sıcak su imkanı bulunuyor.
 • Ağva'da bulunduğunuz mevsime göre hava sıcaklıklarına uygun olarak ayarlayabileceğiniz klimalar da pansiyonların çoğunda mevcut.
 • Konumuna göre Ağva'nın eşsiz güzelliğini her an görebileceğiniz manzaraya sahip olan pansiyonlar bulunuyor.
 • Kahvaltı pansiyonların çoğunda bulunuyor. Ayrıca günün farklı saatlerinde yemek hizmeti veren pansiyonlar da mevcut.
 • Pansiyonların çok olması ve çeşitlilik göstermesi size kendinize en uygun olanı seçebilmeniz açısından avantaj sağlıyor.

Ağva Pansiyon Fiyatları

Ağva Pansiyon Fiyatları

Ağva'ya tatil için geldiyseniz nerede kalacağınız konusunda rahat olabilirsiniz. Çünkü birçok farklı konaklama tesisi ile konuklarının kendilerine en uygun olan tesisi seçmesine imkan sunuyor. Farklı özelliklere ve konuma sahip pansiyonlarıyla Ağva, farklı seçimlere hitap edebilecek çeşitliliğe sahip. Bu nedenle tatil yapmaya gelenler kendilerine en uygun olan ve rahat edebileceği pansiyonları birçok seçenek arasından seçebilirler. Ağva pansiyon fiyatları da bu noktada çeşitlilik gösteriyor. Pansiyonların konumu, denize mesafesi ve sahip olduğu olanaklar fiyat aralığını belirliyor. Pansiyon fiyatları yarım ve tam pansiyonlarda da çeşitlilik gösteriyor. Pansiyonların kaç öğün yemek servisi yaptığı ya da restoranlarının bulunup bulunmaması gibi özellikler fiyatlarda belirleyici oluyor. Bunların yanında fiyatları etkileyen diğer bir faktör ise odaların dizaynı. Odalarda bulunan şömine ya da minibarlar aynı zamanda odanın manzarası ve tek ya da çift kişilik oluşu da fiyat aralığında etkileyici faktörler oluyor. Kendinize ve bütçenize uygun olan pansiyonu seçip buraya yerleştikten sonra Ağva'nın sahip olduğu doğal ve tarihi güzelliklerin keyfini sürebilirsiniz.

Ağva Gezilecek Yerler

Ağva Gezilecek Yerler

Ağva, Şile'nin en eski yerleşim alanlarından biri olması dolayısıyla içinde ve çevresinde ziyaret edebileceğiniz birçok tarihi yapı barındırıyor. Tatil yaparken farklı yerler görmek isteyenlerdenseniz tarihe şahit olabileceğiniz birçok yer burada mevcut. Ayrıca doğal güzelliğiyle de büyüleyen Ağva, eşsiz manzaralara sahip. Ağva'nın içinde ve yakın çevresinde bulunan ve ziyaretçilerin en çok görmek istediği yerleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Şile Kalesi
 • Saklı Göl
 • Göksu Deresi
 • Gürlek Mağarası
 • Kilimli ve Kadırga Koyları
 • Yeşilçay Deresi
 • Kurfal Altı Plajı

Tarihi mekanlardan olan Şile Kalesi, geçmişe dokunmak isteyenler tarafından sıklıkla ziyaret ediliyor. Bunun yanında Ağva'nın doğal güzellikleri ise doğa tutkunlarını cezbediyor. Plajları ve eşsiz doğasıyla yeşil ve mavinin tadına burada varabilirsiniz. Göksu Deresi kenarında doğayı dinleyebilir, kendinizle baş başa kalmayı tercih edebilirsiniz. Kurfal Altı Plajı da ince kuma sahip uzun bir kumsal. Burası da sevdiklerinizle ya da yalnız olarak keyifli zaman geçirmek için uygun alanlardan biri. Ağva, sahip olduğu doğal güzellikler ve çeşitli pansiyon olanaklarıyla ziyaretçilerine kucak açıyor. Siz de Ağva'yı görmek istiyorsanız burada bulunan farklı özelliklere sahip birçok pansiyon arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Ağva yarım pansiyon seçeneklerinin çok olması sebebiyle tatilcilerin tercih ettiği yerler arasında kalmayı sürdürüyor. Ağva'da bulunduğunuz süre içinde de yapılacak birçok etkinlik olanağı sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Ağva Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ağva Pansiyonları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Ağva Pansiyonları - En Uygun Ağva Pansiyon Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 1031 TL - 863 TL
Ağva bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Ağva bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Ağva Pansiyonları - En Uygun Ağva Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Ağva Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Ağva Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Ağva Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Ağva Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.