Göcek Gezilecek Yerler

Nefes kesen güzellikteki koyları, irili ufaklı tropikal şekilli adaları ve berrak turkuaz suları ile gidenleri kendine hayran bırakıyor Göcek.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Göcek Gezilecek Yerler

Toplam 10 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri En uygun sonuca göre listele
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

"Mükemmel bir yer"

10

Misafir yorumu

1 yorum

"Her seferinde büyüleniyorum"

Misafir yorumu

1 yorum

D-Resort Göcek
D-Resort Göcek

D-Resort Göcek

Tatilbudur.com çağrı merkezi 0 850 600 54 32

Tatilbudur.com

En uygun oda fiyatı

749 TL

En Uygun Fiyata Git

Göcek Gezilecek Yerler

Nefes kesen güzellikteki koyları, irili ufaklı tropikal şekilli adaları ve berrak turkuaz suları ile gidenleri kendine hayran bırakıyor Göcek.

Akdeniz'in berrak suları, mis gibi kokan yemyeşil çam ormanları ve birbirinden güzel koyları bünyesinde barındırdığı için gizli cennet olarak da bilinir Göcek. Muğla Fethiye'ye bağlıdır ve Toros Dağları'nın Akdeniz'de son bulduğu bölgede bulunmasından dolayı çok fazla adaya sahiptir. Nefes kesen güzellikteki koyları, irili ufaklı tropikal şekilli adaları ve berrak turkuaz suları ile gidenleri kendine hayran bırakıyor Göcek. Her şeyi resetlemek, temiz havayı tüm hücrelerinizde hissetmek, yeniden başlamak ve doğanın kucağında zaman geçirmek için harika bir seçim küçük bir sahil kasabası olan Göcek.

Göcek Marina: Bölgedeki tek marina olma özelliğini taşımaktadır Göcek Marina. Şirin mi şirin bir tatil kasabası olan Göcek'in merkezine sadece 5 dakikalık mesafede yer alır ve 235 bağlama kapasitesi vardır. Burada özel plaj, süpermarket ve restoran bulunmaktadır.

12 Adalar: Doğanın en canlı renklerini sunan Göcek'in güzelliğine daha yakından dokunmak istiyorsanız 12 Adalar turuna katılmanızı öneririz. Göcek'ten hareketle tek tek gezerek molalar verip, denizin, güneşin ve doğanın tadını çıkarabileceğiniz 12 Adalar'ın her biri diğerinden daha güzel, daha çarpıcı görünecek gözünüze. Yolculuğunuz sırasında Akdeniz'in berrak sularında yolculuk edecek, çam ormanlarının temiz havasını iliklerinizde hissedeceksiniz.

Bedri Rahmi Koyu: Taşyaka Koyu olarak da anılan Bedri Rahmi Koyu, Göcek'in en büyüleci noktalarından biridir. Bedri Rahmi Eyüboğlu bu koya gelmiş ve burada bulunan büyük bir kayaya balık resim yapmıştır. Koy, bu sebepten dolayı Bedri Rahmi Koyu olarak anılıyor. Doğanın en güzel renklerinin dans ettiği koyda küçük bir iskele bulunuyor. Hemen arkasında ise yeşilliklerin içinde bir restoran yer alıyor. Koyun maviden turkuaza dönen sularında yüzdükten ve serinledikten sonra restoranda soluklanıp, bir şeyler yiyebilirsiniz.

Günlüklü Koyu: Göcek ve Fethiye'nin ortak güzelliği olan ve sakinliği, huzur kokan atmosferi ile dikkat çeken Günlüklü Koyu, 500 metrelik sahili ile keyifli bir tatil olanağı sunuyor ziyaretçilerine. İnce kumunda yürüyüp denize doğru ilerlediğinizde, serinletici suyunu hissedeceksiniz ve o anda denizin 10 metre ilerisine kadar derinleşmediğini fark edeceksiniz. Doğal güzelliklerin tam kalbinde yer alan Göcek'e sadece 15 kilometre mesafededir Günlüklü Koyu.

Göcek gezilecek yer tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Switch Göcek Bowling Salonu
Switch Göcek Bowling Salonu

-

Mükemmel bir yer

Mükemmel bir yer! Super place for a great night out! Bowling, billiards, air hockey and amazing food too! Love it!

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
Kleopatra Hamamı Koyu
Kleopatra Hamamı Koyu

-

Her seferinde büyüleniyorum

Tarihin kalıntıları arasında denize girmenin keyfi bir başka, ayı zaman da gökyüzünün maviliğinin, ormanın yeşilliğinin denize yansımasında meydana gelen görsel görüntüye ise bayılıyorum. Senede abartısız 6-7 kere tekne turuna çıkıyoruz, her seferinde büyüleniyorum.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)