İnlice Halk Plajı
İnlice Halk Plajı - Görsel 1
İnlice Halk Plajı - Görsel 2
İnlice Halk Plajı - Görsel 3
İnlice Halk Plajı - Görsel 4
5 Fotoğraf
4.5/5
Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

İnlice Halk Plajı Hakkında

Göcek’ in muhteşem koylarından biri olan İnlice, Dalaman’ a bir hayli yakın olmasından ötürü tatilcilerin sıklıkla tercih ettiği yerlerden biri. Yemyeşil bir orman içerisinden geçerek ulaşabileceğiniz İnlice, mis gibi çam kokularıyla selamlıyor sizleri.

Eskiden kamp alanı olarak kullanılan bu güzel koy, şimdilerde bir kısmı yine kamp alanı bir kısmı da halk plajı olarak kullanılıyor. Hatırı sayılır bir büyüklüğe sahip olan İnlice Halk Plajı, diğer halk plajlarının aksine pek fazla kalabalık olmuyor ve dilediğiniz noktadan denize girebiliyorsunuz.

Özellikle yol üstü plajlarda duraklamayı sevenler için İnlice Halk Plajı’ nın son derece ideal olduğunu söyleyebiliriz. İnlice Halk Plajı’ nın denizi hafif dalgalı, kumu ise biraz sert. Denizin bazı noktaları sığ olmakla beraber, bazı noktaları ise hemen derinleşebiliyor. Dolayısıyla çocuklu ailelerin dikkatli olmasında fayda var.

Otopark, duş, soyunma kabini ve WC yer alıyor. Koya giriş ücretsiz ancak araçla gelenler 5 TL’ lik bir otopark ücreti ödemek durumundalar. İnlice Halk Plajı, mesire alanı olarak da kullanılıyor. Zaten geldiğinizde piknikçiler hemen gözünüze çarpacak. Ayrıca her türlü yiyecek ve içecek ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir işletme de yer alıyor plajda.

Fiyatları da oldukça uygun. İnlice Halk Plajı’ na, Dalaman’ dan Fethiye’ ye doğru giderken, Göcek’ i geçtikten sonra sağdaki "İnlice" tabelasını takip ederek ulaşabilirsiniz. Göcek’ e yalnızca 5 km mesafede yer alan plaja, Göcek’ ten düzenli minibüs seferleri de mevcut. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yorum / Değerlendirme

4.5/5
Mükemmel
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4
İnlice Halk Plajı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?