Gayrettepe bölgesinde mutlaka yapılması gerekenler.

Gayrettepe Aktiviteleri

Avrupa yakasında merkezi bir konuma sahip olan Gayrettepe, Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, havaalanı bağlantı yolu gibi İstanbul’un en işlek noktalarına yakın bir konumda bulunur.Gayrettepe Aktiviteleri

Avrupa yakasında merkezi bir konuma sahip olan Gayrettepe, Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, havaalanı bağlantı yolu gibi İstanbul’un en işlek noktalarına yakın bir konumda bulunur.
Beşiktaş’ın en işlek ve merkezi bölgelerinden biri olan Gayrettepe, 1950’li yıllardan itibaren gelişmeye başlamış ve günümüzde büyük otellerin, iş merkezlerinin, gökdelenlerin, pek çok kafe ve restoranın bulunduğu bir semt haline gelmiştir.

Gayrettepe’de yapmanızı önerdiğimiz şeyler şöyle:

Gayrettepe’de pek çok büyük otel yer alıyor. Bu otellerin teraslarında eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde, günün dilediğiniz saatinde güzel bir yemek yiyebilir veya içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Gayrettepe’de otel ve iş merkezinin yanı sıra birçok restoran, kafe ve pub bulunuyor. Bu mekanları keşfedebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Gayrettepe, Avrupa yakasının pek çok merkezi noktasına oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Beşiktaş meydanı, Şişli, Nişantaşı, Levent, Taksim hem mesafe olarak oldukça yakın hem de ulaşımı kolay semtlerdir. Bu semtleri de Gayrettepe gezinize dahil edebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın