Fıstıklı Görülecek Yerler

Fıstıklı Köyü’nün sunduğu güzellikler arasında yapılacak çok aktivite var.Fıstıklı Görülecek Yerler - Fıstıklı En İyi 10 Yapılacak Şey

Fıstıklı Köyü'nün sunduğu güzellikler arasında yapılacak çok aktivite var.

Kendinizi, doğanın kollarına bırakacağınız Fıstıklı tatilinizde, tertemiz denizin tadını bol bol çıkarabilirsiniz. Kumsalda uzanıp saatlerce kitap okuyabilir ve eşsiz bir doğanın arasında yılınızın tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Eğer balık tutmak gibi vazgeçemediğiniz bir hobiniz varsa; Fıstıklı da bir sandan kiralayarak balık tutabilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda Fıstıklı'nın yüksek tepelerinde ATV'lerle doğanın tadını çıkarabilirsiniz. ATV'lerle gezerken çok yukarılardan harika manzaralara şahit olabilirsiniz.

Fıstıklı'da yapmanızı önerdiğimiz bir diğer aktivite ise bisiklet turu... Yapacağınız bisiklet turuyla, köyü baştan sona gezebilir ve köyün güzelliklerine yakından şahit olabilirsiniz. Armutlu Fıstıklı'daki ve Fıstıklı'ya yakın yerlerdeki gezilecek alanları da yapılacaklar listenize mutlaka dahil etmelisiniz.

Köydeki 300 yıllık şadırvanı, köyün yaylalarını, Yalova Kent Ormanı'ndaki Erikli Şelalesi'ni ve Termal ilçesindeki Sudüşen Şelalesi'ni gezmeden kesinlikle tatilinizi sonlandırmayın.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın