Club Kale

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Fast food
Bu restaurant menüleri Fast food mutfak türünden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Club Kale Hakkında

Yaklaşık 15 yıldır Çınarcık’ta hizmet veren, binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Club Kale, bu sezona da dolu dolu girdi. Dj Saygun Erben ve Dj Timuçin Tezel’in birbirinden güzel elektronik müzikleriyle coşan vatandaşlar, Club Kale’yi hınca hınç doldurdu. "University Party" ile sezonun ilk partisinde bir araya gelen yüzlerce insan, sabahın ilk ışıklarına kadar gönüllerince eğlendi. Club Kale yetkilileri, bu yaz sezonunun çok renkli geçeceğini belirterek, birbirinden güzel parti ve ünlü konuklarla bu yaza da damga vuracaklarını söyledi.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Club Kale
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
23.08.2016
Birgül Akgül
Müşteriler ve çalışanlar kaliteli
Çok güzel ve samimi bir mekan. Kimse kimseyi rahatsız etmiyor. Gelen müşteriler ve çalışanlar kaliteli. DJ çok iyi çalıyor, ses sistemleri gayet güzel, en önemlisi müşterileri enayi yerine koymuyorlar. İlk geldiğim gece iki kız arkadaş Kio denilen mekana gittim, birer bira aldım ben 50 TL ödedim, arkadaşım 40 TL ödedi, normal fiyatı 20 TL imiş, bizden o kadar para aldılar. Kısaca kime ne tutturursam zihniyetindeler. Burası standart, neyse onu aldılar en azından, enayi gibi hissetmedim ve gerçekten çok eğlendim. Kesinlikle tavsiye ederim burayı. Pişman olmazsınız.
5/5 Mükemmel
19.08.2016
Umur
Kalitesini bozmayan harika bir mekan
Yıllardır kalitesini bozmayan harika bir mekan, her hafta farklı bir ünlünün ziyaret ettiği ve kalitenin 1 numara olduğu, kesinlikle tavsiye edeceğim 10 numara bir kulüp.
5/5 Mükemmel
14.06.2016
Deniz erdogan
Havuz mükemmel
Gece kulüp ve gündüz havuz mükemmel. Denizi sevmeyenlere tavsiye edebilirim.