Club Kale

  • Yalova / Çınarcık
  • Poyraz Cad. 77100

Club Kale

Yaklaşık 15 yıldır Çınarcık'ta hizmet veren, binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Club Kale, bu sezona da dolu dolu girdi. Dj Saygun Erben ve Dj Timuçin Tezel'in birbirinden güzel elektronik müzikleriyle coşan vatandaşlar, Club Kale'yi hınca hınç doldurdu.

"University Party" ile sezonun ilk partisinde bir araya gelen yüzlerce insan, sabahın ilk ışıklarına kadar gönüllerince eğlendi. Club Kale yetkilileri, bu yaz sezonunun çok renkli geçeceğini belirterek, birbirinden güzel parti ve ünlü konuklarla bu yaza da damga vuracaklarını söyledi.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Müşteriler ve çalışanlar kaliteli
10

-

Çok güzel ve samimi bir mekan. Kimse kimseyi rahatsız etmiyor. Gelen müşteriler ve çalışanlar kaliteli. DJ çok iyi çalıyor, ses sistemleri gayet güzel, en önemlisi müşterileri enayi yerine koymuyorlar. İlk geldiğim gece iki kız arkadaş Kio denilen mekana gittim, birer bira aldım ben 50 TL ödedim, arkadaşım 40 TL ödedi, normal fiyatı 20 TL imiş, bizden o kadar para aldılar. Kısaca kime ne tutturursam zihniyetindeler... Devamını Göster

3
Kalitesini bozmayan harika bir mekan
10

-

Yıllardır kalitesini bozmayan harika bir mekan, her hafta farklı bir ünlünün ziyaret ettiği ve kalitenin 1 numara olduğu, kesinlikle tavsiye edeceğim 10 numara bir kulüp.

3
Havuz mükemmel
10

-

Gece kulüp ve gündüz havuz mükemmel. Denizi sevmeyenlere tavsiye edebilirim.