Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Altınova Otelleri

Altınova için {{ (filteredHotels).length}} / 5 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Altınova Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Altınova, Yalova'nın Armutlu'dan sonra gelen tatil beldelerinden biridir.

Altınova, Marmara Bölgesi'nde yer alan Yalova'nın bir ilçesidir. Altınova'nın, doğusunda Kocaeli, güneyinde Bursa, batısında Çiftlikköy, kuzeyinde ve kuzeydoğusunda da İzmit Körfezi yer almaktadır.

Altınova'ya yıl içinde hem iş amacıyla hem de tatil amacıyla pek çok kişi gelmektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda Altınova otelleri hizmet vermektedir. Hizmet veren Altınova otelleri arasında kent otelleri, 3yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, tatil otelleri, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar sıralanmaktadır.

Altınova otelleri kategorisi içerisinde yer alan tesislerden; aileler ve kalabalık arkadaş grupları çoğunlukla apart otelleri tercih ederken, daha ekonomik bir konaklama arayanlar ise pansiyonları, evinin rahatını ve sıcaklığını arayanlar ise butik otelleri tercih etmektedir.

Altınova otelleri yaz sezonunda tatilinde başlaması ile en yoğun dönemini yaşamaktadır. Özellikle de yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında Altınova otellerinde boş yer bulmak oldukça zordur. Bu sebeple yaz aylarında Altınova otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Altınova otelleri, otel fiyatları, otellerin tüm özellikleri, fotoğrafları ve iletişim bilgilerin bu yazının hemen üzerinde listelenmektedir. Bu listeden tüm Altınova otelleri ayrıntılı bir şekilde incelenebilmekte, oteller ile iletişime de geçilebilmektedir. Hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Altınova oteline de ön rezervasyon yapabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Altınova Yalova'nın deniz kenarına sınırı olan tatil beldelerinden biridir.

Altınova, Yalova'ya bağlı bir ilçedir. Doğuda Kocaeli, güneyde Bursa illeri, batıda Çiftlikköy ilçesi, kuzey ve kuzeydoğuda da İzmit Körfezi'yle komşudur. Altınova, körfeze yakın olması ve sahil şeridine sahip olması ile yıl içerisinde sıkça ziyaret edilmektedir.

Altınova'ya yıl içerisinde gerek iş için gerekse de tatil için yerli ve yabancı pek çok turist gelmektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok otel yer almaktadır. Bu oteller arasında kent otelleri, tatil otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyon hizmet vermektedir.

Altınova otel fiyatları da bu otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılık göstermektedir. Her kategorideki otel misafirlerini imkanları ve olanakları doğrultusunda ağırlamaktadır. Bu da Altınova otel fiyatları üzerinde etkili olmaktadır.

Altınova otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil otellerin müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de değişmektedir. Ayrıca Altınova otel fiyatları tatilin de başladığı yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında diğer aylara oranla belli bir miktar artmaktadır. Bu artış da kimi otellerin düzenlediği erken rezervasyon kampanyaları ile ekarte edilebilmektedir.

Altınova otel fiyatları, otelleri, otellerin özellikleri, fotoğrafları ve iletişim bilgileri bu yazının hemen üstünde listelenmektedir. Bu listeden Altınova'da hizmet veren tüm otelleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Altınova Hakkında

Ulaşım kolaylığı, lezzetli meyve ve sebzeleri, birbirinden güzel çiçek ve süs bitkileriyle Altınova.

Verimli topraklarıyla Yalova'nın deniz kıyısındaki ilçesi Altınova, Marmara Bölgesi'nin güneydoğusunda, Kocaeli körfezinin en dar yerinde, kuzeyinde Kocaeli körfezi ve Marmara Denizi, doğusunda ve güneyinde Karamürsel, batısında ise Çiftlikköy ile çevrilidir.

Altınova'nın toplam nüfusu 20000 civarındadır.

Antik Hac ve İpek Yolunun üzerinde bulunan Altınova, 1929'da Bulgaristan'dan göç edenlerin Altınzade Çiftliğini satın alarak kurduğu bir yerleşimdir.

1930'da Kocaeli'nin Karamürsel ilçesine bağlı köy konumuna getirilen Altınova, aldığı göçler sayesinde 1987'de belde, 1995'de ise Yalova'ya bağlı ilçe olmuştur.

Yazların sıcak ve kurak, kışların ise ılık ve yağışlı geçtiği Karadeniz ve Akdeniz iklimleri arasında bir geçiş iklimi hüküm sürmektedir Altınova'da.

Verimli toprakları ve Karadeniz ve Akdeniz iklimleri arasında bir geçiş ikliminin etkisinde olması sayesinde çiçekçilik, meyvecilik ve sebzecilikle geçinmektedir Altınova halkı.

Tarihi eskilere dayanan Altınova, tarihe tanıklık eden hamam, su kemerleri, çeşmeler ve kale gibi birçok tarihi esere sahiptir. Özellikle Hersek Zade Ahmet Paşa Cami, Çoban Kale ve Helenapolis Antik kentini gezip görmenizi tavsiye ederim.

Altınova'nın verimli topraklarında yetişen leziz meyvelerin tadına bakmadan ve evinizi ve bahçenizi güzelleştirecek çiçeklerden ve süs bitkilerinden satın almadan Altınova'dan ayrılmak olmaz.

Yalova'ya bu kadar yakınken Yürüyen Köşkü, Yalova plajlarını, mesire yerlerini, şifalı suları, tarihi ve doğal güzellikleriyle Termal'i ve Karaca Arboretumunu da ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Yalova'nın güzel ilçesi Altınova'daki restoranlarda her zevke ve cebe uygun yemek yiyebileceğiniz gibi yöresel lezzetlerin de tadına bakabilirsiniz.

Karayoluyla ve deniz yoluyla kolayca ulaşabileceğiniz Altınova, Yalova'ya 27 km. uzaklıktadır ve İstanbul, Kocaeli ve Bursa'yı birbirine bağlayan E5 karayolu üzerindedir. Altınova sınırları içindeki Topçular-Eskihisar feribot iskelesinden düzenlenen seferlerle İstanbul'dan kısa sürede ulaşabileceğiniz Altınova'ya İznik üzerinden Bilecik ve Eskişehir'e de karayoluyla ulaşabilirsiniz.

Altınova otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Bağdat Resort Hotel
Bağdat Resort Hotel

-

Harika konum

Harika konum, harika tesis, cennetten bir köşe.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bağdat Resort Hotel
Bağdat Resort Hotel

-

Yemekler ve kahvaltı harika

Cennetten bir köşe. Harika bir tesis. Yeşillikler içerisinde, sessiz, sedasız, pırıl pırıl. Yemekler ve kahvaltı harika. Kesinlikle gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bağdat Resort Hotel
Bağdat Resort Hotel

-

Tek kelimeyle huzur

Cennetten bir köşe. Tek kelimeyle huzur. Asla kaçırmayın. Özellikle İstanbullu dostlara sesleniyorum. Kesinlikle hafta sonları gittiğinize, ödediğinize, her şeye değecek bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bağdat Resort Hotel
Bağdat Resort Hotel

-

Her şey dört dörtlük

Tek söz mükemmel. Her şey dört dörtlük. Muhteşem manzara, harika yemekleri, enfes kahvaltı, iyi personel, temiz odalar, inanılmaz doğa. Kesinlikle gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bağdat Resort Hotel
Bağdat Resort Hotel

-

Harika yemekler

Tek kelimeyle cennetten bir köşe. Mis gibi hava, sessizlik, sükunet, harika yemekler, enfes kahvaltı, güler yüzlü işletmeciler, harika bir doğa. Her şey çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bağdat Resort Hotel
Bağdat Resort Hotel

-

Doğa cenneti

Doğa cenneti. Mutlaka gidip 2 gün tadını çıkartın. Şiddetle tavsiyemdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bağdat Resort Hotel
Bağdat Resort Hotel

-

Cennetten bir köşe

Muhteşem doğa. Cennetten bir köşe. Sessiz sedasız, ormanın içinde. Temiz. Harika bir kahvaltı şöleni. Temiz odalar. Güzel bir havuz. Dere kenarında restoran, yardımsever personel. Daha ne olabilir ki? Tavsiye ederim, kesinlikle bayıldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bağdat Resort Hotel
Bağdat Resort Hotel

-

Harika bir kahvaltı

Yalova'da bir cennet. Herkesin gidip görmesi 2 gün geçirmesini tavsiye ediyorum. Mis gibi bir hava, harika bir doğa, yardımsever Yusuf Bey, harika bir kahvaltı, keyifli akşam yemeği. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bağdat Resort Hotel
Bağdat Resort Hotel

-

Cennetten bir köşe

Cennetten bir köşe. Muhteşem bir tesis. Sadece gidin ve görün. Dere kenarınızda yemeğinizi yiyin. Muhteşem kahvaltısını tadın. O temiz havayı ciğerlerinize çekin. İyi niyetli, saygılı personeliyle tanışın. Sizi memnun etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Müsait olduğum zamanlarda mutlaka gideceğim bir otel. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pelid Art Otel
Pelid Art Otel

-

Hafta sonu için güzel

Hafta sonlarınızı ailenizle keyifle geçirebileceğiniz güzel bir yer. Yalnız çok kalabalık oluyor ve belli bir süreden sonra havuz bulanıyor. Hafta içi daha sakin ve havuz daha temiz. Tavsiyem hafta içi gitmeniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bağdat Resort Hotel
Bağdat Resort Hotel

-

Şömineli bungalov odalarda keyifli tatil

Kesinlikle huzur dolu zaman geçireceksiniz, komple vadiye hakim bir alanda konumlanmış. Yemekleri ise muhteşem. Güler yüzlü ve anlayışlı bir hizmet var. Her fırsatta konaklıyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pelid Art Otel
Pelid Art Otel

-

Keşfetmediğime üzülüyorum

Burayı bugüne kadar nasıl keşfetmediğime üzülüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pelid Art Otel
Pelid Art Otel

-

Burası bir harika

Kesinlikle burası bir harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elegance Resort Hotel Spa Wellness Yalova
Elegance Resort Hotel Spa Wellness Yalova

-

Yeni açılan bölümü süper

Yeni açılan kısmı ile daha güzel ve kaliteli, konaklama için ideal bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elegance Resort Hotel Spa Wellness Yalova
Elegance Resort Hotel Spa Wellness Yalova

-

Muhakkak uğrayın

Yalova'ya geldiğinizde muhakkak uğramanız gereken otellerden biri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elegance Resort Hotel Spa Wellness Yalova
Elegance Resort Hotel Spa Wellness Yalova

-

Hafta sonu tatilleri için ideal

Hafta sonu tatilleri için gidilebilecek güzel otellerden biri. Aquapark ve yüzme havuzunu kullanmak için bile tercih edilir. Mükemmel tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elegance Resort Hotel Spa Wellness Yalova
Elegance Resort Hotel Spa Wellness Yalova

-

Yalova'nın en iyisi

Yalova civarındaki en güzel otel kesinlikle. Yeni yapılan düzenlemeler ile de harika olmuş. Antalya'daki birçok otelden daha iyi diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)