Fenerbahçe Görülecek Yerler

Düzgün yerleşimi, lüks mekanları, parkı, yemyeşil ağaçlar ile kaplı sokak ve caddeleri ile hem huzurlu hem de hayat dolu bir yerdir Fenerbahçe.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Fenerbahçe Görülecek Yerler

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Fenerbahçe Görülecek Yerler - Fenerbahçe En İyi 10 Yapılacak Şey

Düzgün yerleşimi, lüks mekanları, parkı, yemyeşil ağaçlar ile kaplı sokak ve caddeleri ile hem huzurlu hem de hayat dolu bir yerdir Fenerbahçe.
Kadıköy’ün en nezih ve güzel semtlerinden biri olan Fenerbahçe, Kızıltoprak ve Moda arasında yer alan yarımada üzerine kuruludur. Kalamış ve Dalyan Koyu’nu da içine alan Fenerbahçe’de pek çok kafe, restoran, park, bahçe, spor kulüplerine ait tesisler yer alır.

Fenerbahçe geziniz sırasında yapmanızı önerdiğimiz şeyler şöyle:

Fenerbahçe’nin en güzel ve popüler yerlerinden biri Fenerbahçe Parkı’dır. Yarımadanın en uç noktasında yer alan parkta yüzlerce yıllık ağaçlar, geniş çim alanlar, birbirinden sevimli kafeler vardır. Dilerseniz parkta huzur ve doğa ile iç içe bir gezintiye çıkabilir, bu mekanlardan birinde keyifli bir mola verebilirsiniz. Yaz aylarında denize girebilirsiniz.

Fenerbahçe’de pek çok kafe ve restoran bulunmaktadır. Kalamış Marina ile Fenerbahçe Parkı arasında uzanan cadde üzerinde yer alan bu mekanları keşfedebilir, sevdiklerinizde hoş ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Semtin ara sokaklarında ve deniz kenarında yürüyüşler yapabilirsiniz.

Kadıköy Fenerbahçe, bu bölgede yer alan pek çok semte yakın konumdadır. Göztepe, Kızıltoprak, Moda, Çiftehavuzlar, Caddebostan gibi semtlere gidebilir, buradaki mağazaları gezebilir, mekanlarda vakit geçirebilirsiniz.

Bağdat Caddesi’ne yürüyebilir, Anadolu yakasında sosyal hayatın ve alışverişin merkezi olan bu caddedeki lüks mağazaları, butik dükkanları, kafe, bar ve restoranları keşfedebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın