Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Erzincan Otelleri

Erzincan için {{ (filteredHotels).length}} / 16 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Erzincan Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Bereketli toprakları, büyüleyici doğası ve geçmişten miras kalan kültürüyle Erzincan, ülkemizin en önemli turizm şehirlerinden biri.

Bir kısmı Doğu Anadolu Bölgesi'nde, bir kısmı ise Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Erzincan, Anadolu'nun en eski kültür merkezlerinden biri olması nedeniyle, son dönemlerde oldukça dikkat çekiyor. Ünlü İpek Yolu güzergahında bulunan Erzincan, muhteşem tabiatı ile de son dönemlerde turistlerin de fazlasıyla ilgisini çekiyor.

Büyüleyici coğrafyası, lezzetli mutfağı, yöresel alıveriş imkanı ile birlikte Erzincan, son dönemlerde ülkemizin en önemli turizm şehirlerinden biri haline geldi. Bu durum Erzincan'da ki konaklama ihtiyacını da beraberinde getirdi. Artan turist sayısıyla birlikte Erzincan otelleri, her yıl onlarca turist misafir eder bir hale geldi.

Erzincan'ın doğal güzellikleri, Erzincan'a gelmek için yeterli bir sebep aslında. Özellikle ünü ülke sınırlarını aşmış olan Fırat Nehri, şehre her anlamda canlılık getirdi. Erzincan otelleri, özellikle turistik gezi amacıyla Erzincan'a gelen misafirleri üstün hizmet kalitesi ile ağırlıyor.

Erzincan'ın son dönemlerde spor alanında da gelişim göstermesi, özellikle doğa sporu sevenlerin Erzincan'a yoğun ilgi göstermesine neden oldu. Sosyal ve kültürel amaca hizmet eden pek çok aktiviteye dahil olabilirsiniz Erzincan otellerinde konaklayarak. Erzincan'da 3 ve 4 yıldızlı otellerden tatil otellerine ve kent otellerine kadar birçok konaklama alternatifi bulunuyor.

Eğer siz de herhangi bir nedenden dolayı Erzincan'a gelmeyi düşünüyorsanız, size uygun olan bir Erzincan otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tarihi dokusu ve büyüleyici tabiat harikalarıyla Erzincan, her yıl onlarca turist misafir ediyor. Erzincan otel fiyatları da bu doğrultuda, Erzincan'daki konaklama alternatiflerine yepyeni bir soluk getiriyor.

Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgesi'nin ortasında kalan Erzincan, Anadolu'nun en eski kültür merkezlerinden biri. Muhteşem bir tabiata sahip olan Erzincan, son dönemlerde doğa sporlarında da büyük bir ivme kazandı.

Lezzetli mutfağı, yöresel alışveriş imkanları ve coğrafyası ile Erzincan, ünü ülke sınırlarını aşmış Fırat Nehri ile de her yıl onlarca ziyaretçi akınına uğruyor. Bu durum Erzincan otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor.

Erzincan otel fiyatları, otelin hizmet kalitesine ve misafirlerin beklentisine göre değişkenlik gösteriyor. Eğer lüks bir konaklama yapmak istiyorsanız, fiyatlar biraz daha artıyor. Genel itibariyle baktığımızda Erzincan otel fiyatlarının 105 TL ile 230 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Eğer herhangi bir sebepten dolayı Erzincan'a gelmeyi düşünüyorsanız, bütçenize uygun olan bir Erzincan otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon, Erzincan otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Erzincan Hakkında

Erzincan topraklarının büyük bir kısmı Doğu Anadolu Bölgesi, küçük bir kısmı ise Karadeniz Bölgesi'nde yer alır.

Anadolu'nun en eski kültür merkezleri arasında bulunan Erzincan, ünlü İpek Yolu güzergâhında yer alıyor. Sadece kültür birikimi değil Erzincan'ı güzel kılan. Coğrafyası, mutfağı, alışveriş olanakları ile yerelliğini korumayı başarmış bir turizm şehri.

Selçuklu İmparatorluğu'nun merkez şehirlerinden olan Erzincan, o günden bu yana, batı ve doğuyu birbirine bağlayan bir konumda bulunmuş hep. Kenti çevreleyen heybetli Munzur Dağları'nın muhteşem görüntüsü bile Erzincan'a gitmek için yeterli bir neden.

Erzincan'ın doğasının güzelliği yalnızca dağları değil elbet. İki dağ sırası arasında uzanan ova bereketli ve yemyeşil. Hatta Erzincanlılar "Çevresi dağ, ortası bağ" diye anlatmışlar şehirlerini. Bu ovaya can veren ise, ülkemizin en önemli nehirlerinden olan Fırat Nehri. Fırat suyu da buraya can vermekle kalmayıp, dereler, çağlayanlar, kanyon ve kraterler yaparak da süslemiş ovayı.

Bakır işlemeciliği ve el sanatları konusunda da ünlü olan Erzincan'da bütün halk şehirleri için canla başla çalışıyor. Yıllarca ticaret ve tarım ile ayakta kalan Erzincan, son yıllarda gelişmiş organize sanayi bölgesi ile de kendini gösteriyor.

Erzincan, son yıllarda spor alanında da oldukça hareketli. Ergan Dağı Projesi ile başta kayak sporu, yamaç paraşütü, dağ bisikleti, kaya tırmanışı, buzul tırmanışı gibi birçok spor faaliyetleri bir arada yapılabilmesi planlanıyor. Üniversitelerin kullanacağı sosyal ve kültürel amaca yönelik kamp eğitim merkezlerinin de bulunacağı bu alanda kendi başına bir uydu köyü olması planlanıyor.

Erzincan otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Erzincan Kent Otel
Erzincan Kent Otel

-

Saç kurutma makinesi yok

Hayatımın en kötü otel deneyimiydi. Hizmet iyi değil. Mini barda 1 bardak su yok. Saç kurutma makinesi yok. Dingonun ahırı gibi sabah 7'de uyandırılıyorsunuz. Yataklar çürümeye yüz tutmuş. Parkta yatmanızı tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meva Hotel
Meva Hotel

-

İlgi sıfır

O kadar otelde kaldım, böyle kötü bir otel görmedim. Hizmet iyi değil. Odaya girdiğimizde içerisi buz gibiydi. Üç kere resepsiyona inmek zorunda kaldım. Odaları da çok küçük. Üslup iyi değil. İlgi sıfır. Gittiğime çok pişmanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Simay Hotel
Grand Simay Hotel

-

Açık büfe kahvaltı harika

2016 yazında ilk defa Erzincan'a eşimle beraber geldiğimizde bu otelde kaldık. Odaları çok güzeldi, personel çok alakalı ve güler yüzlü. Çok memnun kaldık. Buradan teşekkür ediyorum. Ayrıca açık büfe kahvaltı harika, yok yoktu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Alemdar Hotel
Grand Alemdar Hotel

-

5 yıldızı tam anlamıyla hakediyor

Erzincan'a hatta Erzurum'a bile gittiğimde geçerken kaldığım bir otel, 5 yıldızı hakeden odaları çok büyük ve ferah mobilyaları ve mimarisi harika. Kahvaltısı güzel ve çeşitli, karşılama ve akşam oda ikramları gerçekten on numara. Fiyatı da 5 yıldızlı fiyatı değil ve çok uygun, çoğu yerdeki 3 yıldızlı otel fiyatı Erzincan'da çok otelde kaldım ama Grand Alemdar Hotel bu haliyle devam ederse bu 3. konaklamam oldu, bundan sonra da devam edeceğim, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Mahmut Bey merhaba; sizleri memnun edebilmek en temel görevimiz. Ve bunda da başarılı olabiliyorsak bundan gurur duyarız. Siz müşterilerimiz için en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. En kısa zamanda tekrar sizleri otelimizde misafir etmekten onur duyar iyi akşamlar dileriz.

19 Ekim 2016, Çarsamba 21:14
Meva Hotel
Meva Hotel

-

Evimizdeki gibi rahat ettik

Ekim ayında Erzincan'a gittik, Meva Hotel'de bir hafta kaldık. Otel çok yeni, modern, tertemiz. Otelin yerini, konumunu, odalarını, restoranını, kahvaltısını çok beğendik, mevcut olanaklarını, ulaşım kolaylıklarını, tesislerini çok fonksiyonel bulduk. Ancak bizi en çok etkileyen, başta otel sahibi Naci Bey ve oğlu Erdem Bey olmak üzere, tüm otel personelinin zarafetleri ve güler yüzleri oldu. Tüm personelin etkin hizmet anlayışından, içten ve özverili servislerinden son derece memnun kaldık. Evimizdeki gibi rahat ettik. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Herkese tavsiye ederiz. Önder Alaybeyi, emekli büyükelçi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Erzincan Otel
Büyük Erzincan Otel

-

Güzel, beğendik

Güzel, beğendik. Fena değil, daha güzel olabilirdi tabi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Erzincan Otel
Büyük Erzincan Otel

-

Güzel, fena değil

Güzel, fena değil ama daha güzel olabilirdi. Kalınabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Erzincan Otel
Büyük Erzincan Otel

-

Güzel ve keyifli

Çok güzel ve keyifli bir yer. Memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eriza Boutique Hotel
Eriza Boutique Hotel

-

Kahvaltısı gayet iyiydi

Telefonla arayıp rezervasyon yaptırdık. Karşılanma biraz garipti, bir soğukluk vardı. Odaya gittik, yerler çok kirliydi. Sonra rica ettik, temizlettiler ama üstünkörü olmuş. Saç kurutma makinesi arızalıydı. Butik otel değil en fazla üç yıldızlı otel havasında. 170 TL ödedik, o paraya değmez kesinlikle ama kahvaltısı gayet iyiydi. Unlu mamulleri çok taze ve lezzetliydi. Çeşitleri de bence yeterliydi. Seçim sizin...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meva Hotel
Meva Hotel

-

Büyük hayal kırıklığı

İnternet yorumlarına bakıp, sakın büyük bir beklenti içine girmeyin. Türkiye'de birçok ilde farklı otellerde kalmış biri olarak kesinlikle o 4 yıldızın hakkını vermiyor. Resepsiyonda karşılanma kötüydü. Sonra ‘olabilir, tamam' dedik. ‘Odalar dolu' denildi, halbuki rezervasyon yaptırmıştık. ‘Metrekaresi küçük' denildi, iki kişilik oda parası alındı. Tek kişilik geniş yataklı odada konaklattılar. Banyoda askılık yoktu, diş fırçalığı, sabun koyulacak bir sabunluk yoktu. Sauna, hamam var deniliyor, hepsi göstermelik, ‘şu an aktif değil' denildi. Hadi bunların hiçbirinde çok üstünde durmadığımızı varsayalım, sabah kahvaltısı lezzetsizdi. Konaklamak için 200 TL verdiğimiz, otelin sabah kahvaltısı içler acısızdı. Haşlanmış yumurtaların üzeri kirliydi, zaten midem bulandı. Çayları soğuk ve aşırı kalitesiz. Çay bardağı koyulmuş cam bardağın altına plastik cay ocağı tabakları, unlu mamuller ürünleri bir-iki çeşit börek hariç hepsi bayattı. Reçel koydukları tabakların kenarları kırıktı. Çoğu kahvaltılık özensizce serpiştirilmişti. Sonra gittim resepsiyona dedim, ‘şikayet istek formu var mı', yüzüme garip garip baktı. Bi3 A4 kağıdı verdi, ‘buna yazabilirsiniz' dedi. Güler misin ağlar mısın? 4 yıldızlı otel yani bu. Sonra yetkili biri geldi, anlattım, anlattım, insan müşteri haklıdır söylemiyle hareket eder dimi? Bana o kahvaltıyı savundu, sonra çekip gitti. Çıkışta minibar kontrolü yaptılar. ‘Bizim odamız tek kişilik olduğu için bir tane su bırakılmıştı masa üzerine' dedim. İkinci su hakkımız olduğu için içtik, onun parasını aldılar. Bu kadar basit, insani sırf para gibi gören bir otel. Otelin bize göre tek artısı mimarisi, restoran hariç ve oda temizliği gayet iyiydi. Onun dışında kesinlikle kalınmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meva Hotel
Meva Hotel

-

Kaliteli hizmet

Kaliteli hizmet, güler yüzlü personel. Yalnız yemekler daha iyi olabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Erzincan Otel
Büyük Erzincan Otel

-

Çok temiz ve ferah

Otel odaları yenilenmiş, çok temiz ve ferah, personel çok güler yüzlü, 4 yıldızı hak ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eriza Boutique Hotel
Eriza Boutique Hotel

-

Odalar temiz

Kahvaltısı harika, odalar temiz fakat soğuk, ilgi güzel, idare eder fakat başka arayışlara davet açıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meva Hotel
Meva Hotel

-

Erzincan'ın en lüks ve prestijli oteli

Tamamen aile oteli. Çok şık ve çok nezih bir ortamı var. Erzincan'a yolu düşenlere tavsiyem, mutlaka uğrayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meva Hotel
Meva Hotel

-

Çok pahalı

Otel çok güzel Allah için. Yalnız burada yazan fiyatlarla alakası yok. Çift kişilik oda 200 Lira dediler şok oldum. El insaf ya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meva Hotel
Meva Hotel

-

Mükemmel

Tek kelimeyle mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Mazlum Hotel
Konak Mazlum Hotel

-

Kahvaltıda her şey var

Sabah kahvaltısında her şey var. Ballar kaymaklar börekler çörekler daha ne olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Mazlum Hotel
Konak Mazlum Hotel

-

Tek kelimeyle muhteşem

Tek kelimeyle muhteşem bir yer. 10 numara bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konak Mazlum Hotel
Konak Mazlum Hotel

-

Güzel ve konforlu

Çok temiz, güzel ve konforlu bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Simay Hotel
Grand Simay Hotel

-

Her şeyiyle muhteşem

Otel çok güzeldi. Odalar, kahvaltı, personel, her şeyiyle muhteşemdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Simay Hotel
Grand Simay Hotel

-

İyi hizmet aldık

Odaları gayet güzel. Ayrıca hizmet de gayet iyi. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Simay Hotel
Grand Simay Hotel

-

İçki olmaması güzel

Çok lüks ve nezih bir otel. Ayrıca içki yok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Simay Hotel
Grand Simay Hotel

-

Konforlu ve güler yüzlü

Hizmet, konum, fiyat olarak memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)