Erenköy yapılacak şeyler, Erenköy görülmesi gereken yerlerin tanıtıldığı, tatilcilerin muhakkak yapılması gereken şeyler hakkında tavsiye verdikleri sayfa.


Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Erenköy Restoranları

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

"Argo konuşan mekan"

"Tekrar görüşmemek üzere"

2.0

Misafir yorumu

2 yorum

Erenköy Yemek Yenecek Yerler

Erenköy ve civarında damağınızı tatlandıracak mekanları sizin için derledik... Afiyet olsun :)

Seyahatleri renklendiren, keyiflendiren unsurlardan birisi de gittiğiniz yerlerin öne çıkan mekanlarında yine tanınan, bilinen yemeklerini yemektir.

Erenköy bölgesinde sizin için öne çıkan restoranları ve yemek yenilecek yerleri aşağıda listeledik. Gittiğiniz, yediğiniz yerler hakkında tavsiyelerinizi paylaşmayı lütfen unutmayın.

Yaşamak için değil de yemek için yaşayanlardansanız burada sizin için mutlaka işinize yarayacak mekanlar vardır. Balık lokantaları, meyhaneler, barlar...

Afiyetle yemek, bol bol eğlenmek hakkınız... Tadını çıkarın :)

Erenköy mekan tavsiyeleri
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
2
2
Cafe Cadde
Cafe Cadde
Bağdat Cad. No:349
Kadıköy / İstanbul
Türkiye
Argo konuşan mekan

-

Çocuklardan nefret eden garsonlara sahip mekan. Çocuğun elindeki kağıt parçasını hışımla çekip alan, üstüne de, "bana söyle, dokunma" dediğimde, "yırtar" diye cevap veren, "açık büfe kahvaltı var kelle başı" diye argo konuşan mekan.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
2
2
Cafe Cadde
Cafe Cadde
Bağdat Cad. No:349
Kadıköy / İstanbul
Türkiye
Tekrar görüşmemek üzere

-

Yılbaşı akşamı. Saat 21:00. Şaşkınbakkal'da birini bekliyorsunuz, sadece 20 dakikanız var ve bir çay içmek için 20 senedir müşterisi olduğunuz Cafe Cadde'ye giriyorsunuz. Dışarıda yılbaşı için bir düzen kurulmuş, erkenden gelip geceye başlamış olan masalar var ama içeride en arkada kimsecikler yok. Eskiler hemen tanıdı, ‘iyi seneler hocam' deyip oturttular hemen arkadaki o boş masalardan birine. ‘Acele bir çay çocuklar, 10 dakikam kaldı' dedim. 5 dakika sonra çay yerine somon balığı tadında bir kız çocuğu geldi ve ‘bu gece alakart gecesi, fiks menü, rezervasyonunuz var mı?' dedi. ‘Benim 10 dakikam bile yok, bir çay içip kaçacağım, rahat olun' dediğimde, ‘yardımcı olamayacağım' diye cevap verdi. ‘Pardon, duymadınız galiba, zaten kalkmak üzereyim, sadece çay içeceğim' diye tekrarladım ama tekrarladığıma da pişman oldum. Çantamı alıp, montumu giyip çıkmam 10 saniye sürdü. Üstelik çıkarken orta koridordaki yüksek sandalyeli tek sıra masada 3-5 çocuk kahve, çay, vs. içiyordu. Neyse. 20 senelik ilişkiler işte böyle 2 dakikada bitiyor, ‘yardımcı olamayacağım' diyen bir yeniyetmeyle. Biri lazım esas, size yardımcı olsun. Bana mekan çok, size de 20 yıllık müşteri... Tekrar görüşmemek üzere, yardımınız olmadan nice mutlu seneler #CafeCadde.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)