Doy Doy İzmir

  • İzmir / Konak / Alsancak
  • Cumhuriyet Bulvarı No:178

Doy Doy İzmir

1981'den beri İngiliz Pub keyfini yaşatan Doy Doy şehirler arası dart turnuvalarına da ev sahipliği yapıyor.

1981 yılında Nazmi Uyum'la hayata merhaba diyen Doy Doy şimdi eşi İclal Uyum ile varlığını sürdürüyor. Geleneksel İngiliz Pub keyfini yaşatan mekan,bu alanda İzmir'in ilklerinden biri.Hamburger'i de İzmir'de ilk yapan yer olan Doy Doy yenilikleri sürekli takip etmektedir.

Bol seçenekli ve leziz mönüden seçilenler ise; T-Bone Steak, Spagetti Bolonose, tarifi İclal Uyum'a ait olan İco's Köfte ve Big Russ Sandviç. Ayrıca çok özel lezzetlerden oluşan '' Doy Doy" tabağı da mutlaka tadılması gerekenlerden.

İzmir'de dart oynanan ve bu konuda şehirler arası turnuvalara bile ev sahipliği yapan tek yer olan Doy Doy'da, her yıl 12 Mart'ta mekanın yaratıcısı Nazmi Uyum adına Dart Turnuvası da düzenleniyor.

Tüm yerli ve yabancı içki çeşitlerin bulunduğu,artık rakı servisi de verilen Doy Doy, keyifli ve sıcak ortamıyla sizi karşılamaya hazır. Alsancak'a uğrarsanız Doy Doy'a da mutlaka uğrayın...

Dünya Kadınlar Gününde kadınlar için özel Dart Turnuvası da düzenleniyor. Dartsever bayanlara duyurulur...

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Sosis tava
8

-

Müdavimlerinin uğrak yeri olan Doy Doy İzmir, orta yaş ve üzeri müşteri kitlesine sahiptir. İzmir Kordon'un kalabalığından uzak samimi ortamıyla vaktin nasıl geçtiğini anlamazsınız. Garsonlar başınızda beklemez. Biranın yanında ne yiyelim derseniz size tavsiyem sosis tava olacaktır. Lezzetine bayılacaksınız...

Yakınındaki Oteller