Demirtaş Huzur Otel

 • Otel
Haritada Göster

Demirtaş Kasabası

2.0puan

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli gecelik en uygun ortalama oda fiyatı.

  Fiyatlar Hakkında Önemli Bilgi

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Demirtaş Huzur Otel

  Alanya'ya 22 km mesafede Demirtaş Kasabasındadır. Otel etrafında yabancı uyruklu turistlerin konaklama yaptığı oteller bulunmadığından dolayı kapalı bayanların plaj kullanımı konusundaki hassasiyetine son derece uygundur. Otel ile plaj mesafesi 50 metredir. Plajımızı öğleye kadar bayanlar öğleden sonra baylar kullanmaktadır.Ailesi ile birlikte denize girmek isteyen misafirlerimize uygun bölgemiz mevcuttur.

  Otelimiz 12 adet Aile Odası 36 adet Trible oda ve 8 adet 1/2 kişilik odalardan oluşmaktadır. Antalya Havalimanına 157 km. Alanya'ya 22 km mesafede olup her 20-30 dakikada bir dolmuş/otobüs bulmak mümkündür. Tüm odalarımız deniz manzaralıdır. Otel-Plaj arası 50 metredir.Plajımız kumdur ve 300 metre uzunluğunda 50 metre genişliğindedir.
  Haftanın 6 günü animasyon programları jimnastik müzik aerobic su jimnastiği masa tenisi her gün değişen aktiviteler...

  Gece animayonları showlar haftanın 7 günü animasyon programları jimnastik müzik aerobic su jimnastiği masa tenisi hergün değişen aktiviteler haftada 1 gün canlı müzik 1 gün Türk Gecesi...

  Çocuk animasyonları Haftada 6 gün 04-10 yaş arası 10:30 - 12:00 ve 14:30 - 16:30 Oyunlar Miniclub Çocuk Büfesi Mini Disco...
  Bebek bakıcısı 01-03yaş için kreş imkanı. (Ücretli)

  Otel içerisinde bayanlara özel 1 adet mescit ve çocuk havuzu...

  Bayanlara özel havuzda aperatif büfesi
  Bayanlara özel 157 m² genişliğinde ve 1.50 cm derinliğinde kapalı havuzumuz bulunmaktadır. Çevresi kapalı ve güneşlenmek için üzeri açıktır. 6 yaşından büyük erkek çocukların bayanlar havuzuna girmesi ve misafirlerimizin bayanlar havuzunda fotoğraf veya video çekimi yapması yasaktır.
  Yazının devamı  
  1 misafir tavsiyesi
  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
  1
  2
  Demirtaş Huzur Otel
  Demirtaş Huzur Otel
  Alanya / Antalya
  Türkiye
  Yemeklerde çeşit yok

  -

  Sakın ha! Zamanınızı ve paranızı çöpe atmak istemiyorsanız yanından geçmeyin. Ben 7 gün kaldım mecburen. Alternatifleri geçip gelmiştik. Denize ulaşmak için ana yolu geçeceksiniz. Çok tehlikeli. Hadi geçtiniz, her yer kayalık. Balık bile gelmiyor. Yemekler bol makarna çeşitli. Yoğurtlu, soslu ve peynirli. Havuz minik bir şey. İlahiler okunan İslami bir otel. İslami otel olarak çok para alıyorlar.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

  Tesis Özellikleri

  • Sezon AralığıSezon Aralığı Belirtilmemiş
  • Kredi KartıKredi Kartı Sorunuz
  • OtoparkOtopark Yok
  • İnternetİnternet Yok

  Son İncelenenler