Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Dekk
Dekk - Görsel 1
Dekk - Görsel 2
Dekk - Görsel 3
Dekk - Görsel 4
6 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Dekk Hakkında

Dekk, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nin Maçka Parkı tarafında konumlanan yeni bir açık hava etkinlik merkezi. 2. 500 metrekarelik alanı ile birlikte İstanbul'lulara haftanın her günü farklı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu etkinlik alanında yok yok...

Eşsiz İstanbul manzarası eşliğinde sanattan spora, müzikten yemeğe, lokal üretici pazarlarından atölyelere, her alanda olacak söyleşilere kadar açık havada yapılacak birbirinden farklı etkinliklerden, günün her saati kendinize uygun bir aktivite bulmanız mümkün. Ayrıca birbirinden farklı ve leziz sokak lezzetlerinin de standları alanda haftanın her günü 11. 00-00.

00 saatleri arasında ziyaretçileri için açık olacak.

Pandemi ile birlikte açık havanın ne kadar önemli ve ayrıcalıklı olduğunu toplum olarak farkettiğimiz şu günlerde, Feriye yönetiminin ele aldığı bu yeni proje ile birlikte tek alanda birden fazla kültürel ve sosyal aktivitelerin gerçekleşmesi hedefleniyor.

Yılın tüm zamanı açık olması planlananan etkinlik mekanında Kasım ayında bir de Vega Ice'ın işleteceği ücretli bir Buz pisti açılıyor. Etkinlik alanına giriş ise ücretsiz.

Yorum / Değerlendirme

Dekk
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?