Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli gecelik en uygun fiyatlar.

  Fiyatlar Hakkında Önemli Bilgi

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Davran Motel

  Adalara özgü rutubetin olmaması nedeniyle insanları şaşırtan Marmara Adası'nın bu özelliğini bilir miydiniz? Peki, bu konuda dünya üzerinde tek olduğunu?..

  Marmara Adası'nın, ismini; bir zamanlar "Beyaz Deniz" olarak bilinen Marmara'ya verdiği de söylenir. Marmara, mermer demektir. Mermerse rutubeti emip, yok eden bir doğa harikası... Adanın, bol oksijenli tertemiz havasını ona bağlayanlar da var.

  İşte, dünyada tek olma özelliğine sahip bu güzel adanın en güzel kumsallarından biri, Pınar Koyu olarak da nam salmaya başlayan ünlü Manastır bölgesinde. Manastır; doğal bir koy, hem de her şeyiyle...

  Örnek mi? Burada taşıma kum bulamazsınız. Doğal, denizin kendi hijyenini taşıdığı tertemiz bir kumsal, dibini her an görebileceğiniz tertemiz bir sudur; sizi karşılayacak...

  Sırf saydığım şu kısacık özellikler için bile günübirlik gelenlere tanık olursunuz.
  Manastır budur işte...

  Davran Motel'e gelince...
  Doğanın armağan ettiği bu güzelliklere; nefis mutfağı, ağaçların güneşten koruduğu elli yataklı konaklama kısmı ve "Saklı Bahçe"siyle katkıda bulunuyor.
  Adanın sunduğu atmosferle uyumlu... Otantik bir havası var.

  Kumsalda güneşlenmek; odanıza çekilip, hiç kimse tarafından rahatsız edilmeden, asude bir huzurla dinlenmek; uzandığınız hamakta, dalgaların şarkısını dinlemek; adaların nefis görüntüsü eşliğinde, gurup vaktinin sanatsal güzelliğini izlemek; gecenin dinginliğinde, sahil boyunda gezinebilmek ya da kamp ateşinin etrafında dostlarla sohbet...
  Manastır, mükemmel bir tatil sunacaktır size...

  Motel restoranının; zengin ve lezzetli mutfağına, güler yüzlü çalışanlarına, hızlı servisine, dolgun porsiyonlarına da değinmek gerek. Yarım pansiyon sistemine, yemeklerin tabildot şeklinde sunulduğuna; üstelik bu hizmetlerin, belli zaman dilimleriyle kısıtlanmadığına da...

  Aslında, bu kadar söz bile fazla!
  Yıllardır gelenler, ilk kez duyanlara anlatacak nasılsa...
  Yazının devamı  

  28 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
  1
  Az porsiyon yemekleri

  -

  Vasat ötesi, yemekleri ile rutubetli, sinek dolu odasıyla, ne yağı ile yapıldığı belli olmayan az porsiyon yemekleri ile saçma kahvaltısı ile işletmeci bayanın tutumu ve tavrı ile her şeyi ile kötü. Bir de bunlar için kişi başı 100 TL ödüyoruz, inanılır gibi değil. Abim ile annem aynı odayı paylaşacaktı ve odanın kötülüğünü görüp 1 kaç saat içinde oradan ayrılan abimden ekstra 50 TL yatak parası talep edildi. Parayı gitmeden önce kapora olarak ödememiş olsaydım asla 1 saniye bile durmazdım, ayrıca yürüme mesafesi dedikleri yere taksisiz gitmek mümkün değil, inanmayın! Parayı gidin hayır kurumuna verin ama oraya tatil amaçlı 3 kuruş ödemeyin, rezil olursunuz, rutubetten hasta olursunuz...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2
  Her şey çok pahalı

  -

  Tesis çok kötü, yazılan yorumlar eşe, dosta yazdırılmış. Bir-iki çalışanı sayesinde çekilir hale geliyor motel. Yemekler vasat. Her şey çok pahalı, su dahi, sabah verilen kahvaltıya ek istenilen peynir üçgen halinde 8 TL, böylesi vasat bir yer için suya bile verilen para çok fazla iken mecbur olarak ek bir şeyler almak çok kötü. Etrafta güzel yerler var, yorumlara kanarak geldik, siz siz olun, kaçın.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  1
  Odalar rutubet

  -

  Dün akşam 23.00'de gittik. Bugün saat 14.30'da döndük. Evet, hotel işletmecileri iyi olabilir ama odalar rutubet, nem, koku, hijyen yok. 2 yaşında çocuğum hasta olur mu diye içim içimi yiyor. Denizde insanlardan daha fazla denizanası var. Bundan sonra tövbe, tatile giderken ulaşım uçak, konaklama resort, buranın fiyatı da az değil, kişi başı 120,00.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  1
  Odalarda rutubet

  -

  Bu kadar kötü bir işletme olamaz. Sahil mükemmel ama odalarda rutubet ve böcek var. Gelen sabaha kalmadan geri kaçıyor. Sakın tatilinizi berbat etmeyin bu otelde. Pislik yuvası adeta.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Hizmetleri mükemmel

  -

  Huzuru bulmak istiyorsanız kesinlikle ama kesinlikle bu cennet gibi koyda ve kesinlikle Davran Motel'de en az 3 gün hatta daha bile fazla kalmalısınız. Yemekleri ve hizmetleri mükemmel. Sahiplerinin ve çalışanların nazik, güler yüzlü ve sizi aileden sayacak samimi tavırlarıyla kendinizi evinizdeki kadar rahat hissediyorsunuz. Şehrin yorucu ve gergin havasından kurtulmak istiyorsanız hemen Davran Motel'i arayıp yer ayırtın ve kendiniz keşfedin. O zaman ne demek istediğimi anlayacaksınız. Zaten eve ve şehrinize geri dönmek istemeyeceksiniz..

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Yemekleri inanılmaz lezzetli

  -

  Nişanlım ile birlikte geçirdiğim harika bir 5 gündü. Karalayıcı yorumlara kesinlikle katılmıyorum, her şey mükemmeldi. Çalışanlar ve işletmeciler güler yüzlü, çözüm odaklı yaklaşıyorlar. Telefonda olumlu-olumsuz her bilgiyi veriyorlar gelmeden önce. Bu fiyata doğa içinde, denize sıfır bir otel gerçekten inanılmaz. Büyük şehirlerin kaosundan bunaldıysanız kafa dinlemeniz için birebir. Son olarak da eklemeliyim ki akşam yemekleri inanılmaz lezzetli. Teşekkürler Davran Motel.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Yemekler çok lezzetli

  -

  7 Ağustos ile 11 Ağustos tarihlerinde konaklama yaptık. Denize sıfır tesis, kendi evinizden farksız. Yemekler çok lezzetli, deniz harika, çalışanlar Gözde ve Kenan çok ilgili ve misafirperver. Hotel sahibi Canay Hanım bizimle tek tek ilgilendi. Evimizde gibi rahatız. Çocuklarımız ve yaşlılarımız çok mutlu ve biz de. Her şey için teşekkürler Davran Motel, seneye tekrar görüşmek dileğiyle.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2
  Odaların rutubet kokusu

  -

  Odaların rutubet kokusu, kapıların kapanmaması, işletmeci bayanın ilgisizliği, sorunlara çözüm odaklı yaklaşmayıp siz bilirsiniz demesi, kafasına göre fiyatlandırma yapması, her şeyi ile kötü. Yemekler kokusundan yenilmedi, yemeğe yorum dahi yapmak istemiyorum, açık büfe falan değil, azar azar porsiyon, çok olsa zaten yenilmez, bardak, çanak leş gibi, ücreti karşılığında istediğin makarna bile yemek tabağında değil, tatlı tabağından bir tık büyük tabakla geliyor. Saçma bir kahvaltı, salata dilimi bile incecik, 3 adeti geçmiyor ve bu hizmet için kişi başı 100 TL ödüyorsunuz, Dalaman'da bile yarım pansiyon çok ama çok güzel otellere 140 lira ödeyebilirsiniz, asla gelmeğe, kalmaya değmez, hayatımın en kötü 1 günüydü, parasını ödediğim için kaldım, 2. günün sabahındayım, arkama bakmadan kaçıyorum.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Çalışanlar ilgili

  -

  Adanın en güzel koyunda bulunan sakin, şirin bir motel. Çalışanlar ilgili, alakalı, güler yüzlü. Yemekler şahane. Kumsalı, denizi, her şeyi umduğumuzdan daha güzeldi. Merkeze 2 km olmasına hiç takılmayın çünkü tüm ihtiyacınızı karşılıyorlar.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  9
  Yemekler çok lezzetli

  -

  Geçirdiğimiz keyifli üç gün için öncelikle Bülent Bey ve eşine teşekkür ederiz. Kendileri oldukça nazik ve yardımsever insanlar. Deniz kumsal ve oldukça güzel. Bilhassa yemeklerin lezzeti için de hem Bülent Bey'e hem de aşçımıza ayrıca teşekkür ederiz. :) Denizden çıkınca kullanılmak üzere bir duş ve de odalara belki de ufak birer klima (biz çok ihtiyaç duymadık klimaya, inanılmaz güzel bir havası var adanın) eklenirse daha da şahane olabilir. Tekrar teşekkürler.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Yemekler harika

  -

  İşletmeyi karalayıcı yorumları görünce çok şaşırdığımı ifade etmeliyim. Moteli işleten aile son derece kültürlü, nazik, güler yüzlü kişiler. Telefonla motel hakkında görüş aldığınızda, olumlu ve olumsuz her türlü bilgiyi veriyorlar. Çok açık sözlüler. Kişiler tüm bunları bilerek, kabul ederek gidiyor. Lükse çok düşkün değilseniz, şehrin kaosundan bıkmışsanız burası sizler için mükemmel bir dinlenme yeri. Yemekler harika. Hijyen yerinde. Üstelik sadece Manastır sakinlerinin ve motelin bulunduğu bu koyda kalmak bana göre bir ayrıcalık.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Manzara, mekan, konum

  -

  Bizler kaldığımız süre içerisinde olumsuz hiçbir şeyle karşılaşmadık. Manzara, mekan, konum süper. Yemekler nefis. Benim özellikle belirtmek istediğim konu, işletmecileri harika bir karı-koca. Çünkü orayı güzel yapan güler yüzlü olmaları ve moteli sahiplenmeleri. Sizi mutlu etmek için olağanüstü çabaları. Tabi ki sorunlara anında çözüm getirmeleri... Özellikle belirtmeliyim ki, bize mükemmel ev sahipliği, bu güzel insanlara çok çok teşekkür ediyoruz. Tekrar gitmeyi iple çekiyorum.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  4
  Müşteri ilişkileri zayıf

  -

  Bu motelin plajını kullanacaklar dikkat! Denizden çıkınca duş aramayın çünkü yok. Ama musluğa takılmış hortumla yıkanmak isterseniz sorun yok. Tuvalet temizlik ve hijyen takıntınız yoksa veya tuvalet taşmamışsa var. Denize gelince denizanalarından veya ağzında sigara ile denize girip izmariti denize atan işletmeci sizi rahatsız etmez ise güzel. Motele gelince odalarda klima aramayın çünkü yok. Pansiyon olmadıklarını motel hizmeti verdiklerini söylüyorlar ama ben bu işletmeden çok daha iyi hizmet veren ve odaları donanımlı pansiyonlar gördüm. Motel temizlik, hijyen, hizmet ve müşteri ilişkileri bakımından sınıfta kaldı.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  İçtenlikle tavsiye ederim

  -

  Davran Motel ailemle gittiğim 5 günlük tatil süresince çok rahat ve güzel zaman geçirdiğimiz bir yer. Özellikle çocuklarınızla rahat edeceğiniz bir işletme. Çalışanları, işletme sahipleri, hepsi çok güler yüzlü ve ilgili. Yemekleri bir harika... İlgi ve alakaları için Davran Motel ailesine çok teşekkür ederim... Güzel bir tatil için içtenlikle tavsiye ederim...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  2
  Tek güzel olan şey denizi

  -

  Bu kadar kötü bir motel, bu kadar kötü bir işletme olamaz. Kesinlikle gelmeyin derim. Hem paranıza hem zamanınıza yazık. Tek güzel olan şey denizi, onun da zaten motelle alakası yok. Ne çalışanları ne odaları ne yemekleri, hiçbir şekilde ilgi yok. Su bile paralı. İlgi, alaka 0. Gelirseniz çok şey kaybedersiniz. :)

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Ulaşımı kolay

  -

  Huzur veren, denizi muhteşem bir aile işletmesi. Canay Hanım size müşteri gibi değil misafir gibi davranıyor. Büyük şehir kargaşasından kaçmak için ideal bir yer. İstanbul'a yakın, ulaşımı kolay, huzur dolu bir tatil yapmak isteyenlere tavsiye edilir.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  8
  Akşam yemekleri muhteşem

  -

  Eylülün 2. haftasında yazdan kalma 5 gün geçirdik. Deniz, tesisin konumu ve akşam yemekleri muhteşem. İşletmecileri ve çalışanları kutlarım. Ufacık bir revizyonla mekanda harikalar yaratılabilir, ancak böyle de güzel.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Yardımsever çalışanlar

  -

  Sakin, huzur bulabileceğiniz bir ortam ve samimi, yardımsever çalışanları var. Bu da Davran Motel'e ayrı bir güzellik katıyor. Akşam yemekleri harika, ellerinize sağlık. Gerçekten güzel bir hafta geçirdik.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Akşam yemekleri harika

  -

  Sakin, huzur bulabileceğiniz bir ortam ve samimi, yardımsever çalışanları var. Bu da Davran Motel'e ayrı bir güzellik katıyor. Akşam yemekleri harika, ellerinize sağlık. Gerçekten güzel bir hafta geçirdik.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Ailece tatil

  -

  Mükemmel, gerçekten ailece tatil yapılacak bir yer. Herkese tavsiye ederim.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Çok eğlenceli ve dinlendirici

  -

  Çok çok tatlı işletmecileri ve çalışanları var, inanılmaz memnun olduk. Çok eğlenceli ve çok dinlendirici bir tatildi. Odalar biraz eski ama odayla işiniz olmuyor zaten. Kesinlikle gidin derim. Doğa, yeşillik seven ve kafa dinlemek için tatil yapacaklara birebir…

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Adada kalmak bir ayrıcalıktır

  -

  Tesis, Marmara Adası Manastır Koyu'nda Davran Motel olarak harika bir koyda (cennet), merkezden uzak, sessiz, koca bir kışın ağırlığını üzerinizden atmaya destek veren deniz, kum, güneş, huzur, başka ne olabilir? Otel sahibi Canay Hanım'ın candan ilgisi beni ve tüm misafirlerini Manastır Koyu'na çekmektedir.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Her şey süper

  -

  Ben neredeyse kendimi bildim bileli adaya özellikle de Davran Motel'e giderim. Bana göre her şey süper. Orayı kötülemek haksızlık, çalışanları ve işletenleri harika ötesi insanlar. Kesinlikle tavsiye ederim. Rahatsız olduğunuz durum olduğunda dile getirmeniz yeter. Kimseyi kırmadan mesele halledilir.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Gitmek üzere

  -

  Burada müşteri değil, misafirsiniz. Yakın davranış, samimiyet, alçakgönüllülük. Sükunet. Pırıl pırıl, dibi kum olan dalgasız bir deniz. Hızlı servis. Mükemmel mezeler, muhakkak soğutulmuş bardaklarla yapılan bira, rakı servisi, ehven fiyat. Nefis günbatımı. Klima gerektirmeyen serin odalar. Tatili kafa dinleme olarak algılayanlar için.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Şirin bir motel

  -

  Şirin bir motel. Yılların deneyimi ile tam denize sıfır, güzel bir yer.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Foursquare üzerinden derlenmiştir.
  10
  Denizi güzel

  -

  Mutlaka uğranması gereken bir yer. Denizi güzel.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Foursquare üzerinden derlenmiştir.
  10
  Keyifli ve güzel bir motel

  -

  Keyifli ve güzel bir motel. Marmara Adası'nın en güzel koyunda yer alıyor.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Foursquare üzerinden derlenmiştir.
  2
  Denizin güzel olması yeterli değil

  -

  Dört günlük tatil için gittiğimiz Davran Motel, denize sıfır konumda yer alan kumsalı ve denizi ile harika bir yer. Fakat kaldığımız oda bakımsız, örümcek ağı bağlamış, banyo muslukları paslanmış, banyo giderleri deseniz tam bir fiyasko. Ayrıca yemeklerin yanında verilen su ücretli olup, ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz hiçbir yer yok. Adanın merkezine inmek zorunda kalıyorsunuz ihtiyaçlarınız için. Çocuklu aileler için kesinlikle tavsiye etmiyorum. Çocuklarınız perişan olabilir orada. Bunların dışında işletmenin sahipleri ve çalışanları güler yüzlü, iyi insanlardı. Bir daha gider miyim, kesinlikle hayır. Denizin güzel olması yeterli değil. Bir takım yeniliklerin yapılması şart bu motelde.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Tesis Yetkilisinin Cevabı

  Sayın Ayhan K. Hangi tatil beldesine giderseniz gidin, suyu parayla alırsınız. İstendiğinde parasız musluk suyu sürahi ile verilir. Sizden böyle bir talep gelmedi. Davran Motel'in Manastır Koyu'nda olduğu ve bu koyda herhangi bir bakkalın ya da marketin bulunmadığı, tüm arayan müşterilere belirtilir. Dolayısı ile size de kesinlikle söylenmiştir. Motelimizde bir aylık bebekli ailelerin de kaldığını, son derece de memnun ayrıldıklarını rahatlıkla söyleyebilirim. Bütün mesele kişilerin tatilden ne beklediğine bağlıdır. Sizin çocuğunuza gelince, yan odalarınızda kalan müşteriler nezaketlerinden size hiçbir şey söylemediler. Oğlunuz inanılmaz bir şekilde bağırıp, çığlık atıyordu. Bize bu şikâyetleri bildirdiler. Biz ise sizi rencide etmemek için herhangi bir şey söylemedik. Neticede insanlar buraya dinlenmeye ve uyumaya geliyor. Kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok. Bunu tatil bilincinde olan her insan bilir. Temizlik için ise çalışan elemanlarıma asla söz söyletmem. Her ne kadar katılmasam da, kişisel görüşlerinize saygı duyuyorum.

  2 Eylül 2014, Salı 10:49

  Tesis Özellikleri

  • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Haziran - 10 Ekim
  • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
  • Taksit SayısıTaksit Sayısı 0
  • OtoparkOtopark Var
  • İnternetİnternet Var
  Genel Özellikler
  • Otopark
  • Plaj
  • Restaurant
  • TV Odası
  • Uyandırma Servisi
  • Bahçe
  • Bar Cafe
  • Çamaşırhane
  • Dağ Manzarası
  • Internet
  • Oda Servisi
  Oda Özellikleri
  • Balkon
  • Banyo
  • Havlu
  • Internet
  • Oda Temizlik
  • Tuvalet
  Aktiviteler
  • Jogging

  Son İncelenenler