Giriş
29.05.22
Çıkış
30.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Tesis Türü

Tatil Köyü
Pansiyon
Otel
Motel

Konsept/Tema

Aile Dostu
Butik Otel
Çocuk Dostu
Hayvan Dostu
Şehir Oteli
Yetişkin Oteli

Olanaklar

Araba Kiralama
Kuru Temizleme
Resepsiyon

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Çınarlı Köyü Otelleri:

Çınarlı için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Apart Otel
Hayvan Dostu
5/5 Mükemmel
(16 değerlendirme)
Çınarlı Mah merkezine 4.1 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
900 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
5/5 Mükemmel
(2 değerlendirme)
Çınarlı Mah merkezine 12.9 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
400 TL
Otel
Aile Dostu
3.9/5 Çok İyi
Çınarlı Mah merkezine 3.1 km uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Sadece Konaklama
378 TL
4.8/5 Mükemmel
(3 değerlendirme)
Çınarlı Mah merkezine 3.0 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
590 TL
Otel
Aile Dostu
4/5 Mükemmel
(16 değerlendirme)
Çınarlı Mah merkezine 3.0 km uzaklıkta
Otelz.com
%5 Tasarruf
Sadece Konaklama
569 TL
Apart Otel
Hayvan Dostu
Henüz Puanlanmamış
Çınarlı Mah merkezine 11.7 km uzaklıkta
Etstur
Sadece Konaklama
450 TL
Apart Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
Çınarlı Mah merkezine 11.6 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
360 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
3.4/5 Çok İyi
Çınarlı Mah merkezine 12.5 km uzaklıkta
Odamax
Yarım Pansiyon
570 TL
Apart Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(16 değerlendirme)
Çınarlı Mah merkezine 23.1 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
250 TL
2.8/5 Ortalama
Çınarlı Mah merkezine 15.8 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
449 TL
Setur
449 TL
En uygun fiyat
449 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
449 TL

Çınarlı Köyü Otelleri

Çınarlı Köyü Otelleri

Çınarlı Köyü, Gökçeada'dan sonra Türkiye'nin ikinci büyük adası olma özelliğine sahip olan Marmara Adası üzerinde bulunuyor. Marmara Adası, Balıkesir'e bağlı bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Marmara Adası'na, İstanbul İdo Deniz Otobüsleri ile ulaşabileceğiniz gibi Tekirdağ sahilden kalkan teknelerle de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Adanın en hareketli yeri olan Çınarlı Köyü'ne de Marmara Adası üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Çınarlı Köyü'nde bir taraftan doğallık hüküm sürerken, diğer taraftan konaklama seçenekleri de bir o kadar gelişmiş görünüyor. Küçük ve şirin bir sahil kasabası olması sebebiyle tercih edilen, Çınarlı Köyü'nde genel olarak Çınarlı Köyü pansiyon ve apart otellere rastlanıyor. Çınarlı Köyü otelleri ile sakinlik ve huzur hüküm süren sahil kıyısına yakın bir tatil geçirebilirsiniz. Özellikle otellerin apart olarak sınıflandırması ile kalacak kişi sayısına göre odanızı kiralayabilir, dilerseniz ücretlendirmeyi göz önünde bulundurarak sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini de konaklamanıza dahil edebilirsiniz. Ayrıca sahil kıyısında bulunan kafe ve restoranları da tercih edebilir ve öğünlerinizi denize karşı da geçirebilirsiniz. Çınarlı Köyü'nün arkasında bulunan ve Çınarlı Köyü'ne yürüme mesafesi olan Manastır Koyu'nu ziyaret ederek, tertemiz denize ve ince kuma alternatif yaratabilirsiniz.

Çınarlı Köyü Butik Otelleri

Çınarlı Köyü Butik Otelleri

Şehrin yoğunluğundan ve karmaşasından bunaldığınızda kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Ailenizle uzun süredir vakit geçirememekten şikayet ediyor olabilirsiniz. Yakın çevrenizle birlikte doğa ile baş başa kalmak isteyebilir ya da sevdiklerinizle sakinliğin ve huzurun kapılarını aralayacağınız bir tatil düşleyebilirsiniz. Eşinizle romantik bir balayı ya da yıl dönümü geçirmek için planlar yapıyor da olabilirsiniz. Tertemiz suyu ve sahiliyle ilginizi çekmeyi başaracak olan Çınarlı Köyü'nde, Çınarlı Köyü butik otelleri ile konforlu bir tatil planlayabilirsiniz. Küçük bir balıkçı kasabası özelliği olan Çınarlı Köyü'nde, butik otellerin kendilerine özgün mimarisi ile tatilinizi kendinize özel kılabilirsiniz. Köyün genel atmosferi, küçük ve şirin bir kasaba olması nedeniyle sakin bir atmosfere sahip olduğundan, butik otellerin size özel hazırlayabileceği programlarla tatilinizi arzuladığınız şekilde hareketlendirebilir, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için aradığınız tatili geçirme imkanı bulabilirsiniz. İsterseniz sadece tek öğününüzü otelde geçirebilir, isterseniz otelinizden sizler için özel programlar hazırlamasını isteyebilirsiniz. Otellerinizin hazırlamış olduğu standart programlar dışına çıkarak ekstra ödemeler yapacağınızı da dikkate alarak tatilinizi kendinize özgün hale getirebilirsiniz. Adanın doğusunda bulunan ve tarihi Rum evleriyle dikkat çeken Çınarlı Köyü'nü ziyaret ederek, tatilinize biraz da tarih kokusu da serpiştirebilirsiniz. Butik otellerde bu tarihi dokuyu taşıyacak şekilde inşa ediliyor. Böylece konaklama süreniz boyunca bölgenin kültürel dokusunu en içten hissedebilirsiniz. İsminden de anlaşılacağı üzere asma bahçeleri ile donanmış ve şarapçılıkta önde olan Çınarlı Köyü'nde aile sıcaklığını yaşayabilir, samimi ada halkıyla vakit geçirebilir ve romantik akşamlar düzenleyebilirsiniz.

Çınarlı Köyü Otel Fiyatları

Çınarlı Köyü Otel Fiyatları

Konaklama çeşidine ve sağladığı imkanlara göre değişen fiyatlarıyla Çınarlı Köyü otel fiyatları sezona ve konaklayacak kişi sayısına göre de değişkenlik gösterebiliyor. Doğa ile baş başa kalıp ruhunuzu dinlendirmek için küçük bir sahil kasabası olan Çınarlı Köyü'nde, her keseye uygun konaklama çeşidini bulabilirsiniz.

  • Yaklaşık 700 metrelik plajı ile Çınarlı Köyü Plajı'nda, Çınarlı Köyü ucuz oteller ile kendiniz ve aileniz için samimi ve güvenli bir tatil geçirirken, tatilinizi bütçeniz için en uygun hale getirebilirsiniz.
  • Beldede, içerisinde öğünlerinizi kendiniz hazırlamanız için mini mutfakları olan apart otellerde bulunuyor. Böylece ekstra yemek masrafı yapmanıza gerek kalmıyor.
  • Ailecek kalmayı tercih edeceğiniz aile pansiyonları da bütçeniz için daha uygun olabiliyor. Ailecek konaklayabileceğiniz geniş odalarıyla sizlere denizin maviliğini ve ormanın yeşilliğini sunuyor.
  • Otellerin konseptlerine göre fiyatları değişiyor. Butik oteller bölgedeki uygun fiyatlı oteller arasında bulunuyor.
  • Zevkinize göre deniz ya da orman manzarası seçebileceğiniz odalarında konaklayabileceğiniz, tahta iskelesinde güneşlenebileceğiniz motelleriyle uzun yolculuğa çıkanları da ağırlayan Çınarlı Köyü sahillerinde, yolun yorgunluğunu sakinlik içinde atabilirsiniz.

Çınarlı Köyü Gezilecek Yerler

Çınarlı Köyü Gezilecek Yerler

Çınarlı Köyü otelleri en uygun fiyatlı işletmelerde konaklarken tatilinizi dinlenerek geçirebilirsiniz ve civardaki gezilecek yerleri görebilirsiniz. Marmara Adası'nın içinde barındırdığı civar güzellikleriyle tatilinize heyecan katarken, bütçenizi de koruyabilirsiniz. Türkiye'in ikinci büyük adası olan, Marmara Adası'na bağlı olan bu beldede, deniz ve kuma doyacağınız gibi, çevrede görülecek doğa harikalarını da görmek isteyebilirsiniz. Yıllara meydan okuyan yaşlı çınar ağaçları ile dolu ormanlarında yürüyüşler yapabilirsiniz. Adaya kadar gelmişken, adaya özgü lezzetleriyle bezenmiş dondurmaları denemeden ve evinize saf zeytin yağı almadan dönmemenizi tavsiye edebiliriz

  • Zeytinliklerle donanmış olan Marmara Adası'nın daha yüksek kesimlerinde görebileceğiniz çamlık alanlar ve tertemiz deniziyle tatilinizi yeşil ve mavi ile donatabilirsiniz. Antik çağlardan günümüze uzanan bir tarihe sahip olan Marmara Adası, içerisinde barındırdığı onlarca kilise ve manastır ile tarihseverlerin de görmek isteyeceği yerler arasında ilk sırada geliyor. Adanın güney kesimlerinde bulunan birçok köyü ziyaret ederek, tatilinizi renklendirebilirsiniz.
  • Eski çağlardan beri mermer ocaklarıyla ünlü olan Saraylar Köyü, ihraç edilecek olan mermerler için birçok limanı barındırıyor. Saraylar Açık Hava Müzesi'yle, mermer tarihini gözler önüne seren köyü ziyaret ederek, mermerlerdeki Antik Roma dokunuşlarını görebilirsiniz.
  • Marmara Denizi'nde, İstanbul'a yakınlığı ile bilinen Avşa Adası da bölgede tatilinize biraz da hareket katmak için planlarınıza ekleyebileceğiniz bir ada olarak karşımıza çıkıyor. Eğlence hayatı ve şaraplarıyla ünlü Avşa Adası, ziyaretçilerine eğlence hayatının tüm renklerini sunuyor. Marmara Adası'ndan ya da Erdek'ten ulaşabileceğiniz Avşa Adası ile tatilinize hareket ve eğlence katabilirsiniz.

Çınarlı Köyü Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çınarlı Köyü otelleri ulaşım imkanları nelerdir?
Çınarlı Köyü Gökçeada'dan sonra Türkiye'nin en büyük ikinci adası olan Marmara Adası üzerinde yer almaktadır. Tatil yapmak için burayı tercih ettiyseniz küçük bir yer olması sebebiyle konaklama seçenekleriniz arasında Çınarlı Köyü apart otelleri veya Çınarlı köyü pansiyonları yer alıyor. Marmara Adası Çınarlı Köyü ulaşım ise Terkirdağ sahilden kalkan gemilerle yapacağınız 2 saatlik yolculuk sonrası oluyor. Bunun dışında İstanbul'dan Çınarlı Köyü'ne ulaşım Bostancı ve Yenikapıdan yapılan İdo seferleri ile gerçekleşiyor. Marmara Adası'na vardıktan sonra Çınarlı dolmuşları yada taksi kullanarak köye ulaşım sağlanıyor. Görüldüğü gibi Çınarlı köyü ulaşım imkanları pek de kısıtlı olmadığından haftasonu kaçamakları için dahi tercih edilen yerler arasında rahatlıkla yerini alıyor.
En iyi Çınarlı Köyü otelleri hangileridir?
Daha öncede belirttiğimiz üzere Marmara adasındaki çınarlı köyü küçük bir yer olduğundan En iyi Çınarlı Köyü otelleri de kısıtlı. Genellikle motel ve pansiyonların yer aldığı köyde denize sıfır olanları sıklıkla tercih ediliyor. Bölgede kısa bir araştırma yaparsanız Çınarlı Köyü kiralık daire bulmanız da mümkün fakat market seçeneğinin kısıtlı olması konforunuz açısından uygun olmayabiliyor. Denize yakın konumda olan Çınarlı köyü motelleri sabah kahvaltısı, akşam yemeği, 24 saat sıcak su, manzaralı odalarıyla yaz kış hizmet vermektedir. Doğal ürünlerin yetişmesi sebebiyle Marmara Adası'na geldiğinizde, Adaçayı, Koruk Suyu, adada yetişen keçilerin sütünden yapılan dondurma ve her akşam saat 23:00'te çıkan gece açmasını da yemeden adadan ayrılmayın.
Çınarlı Köyü otelleri denize uzaklık ne kadardır?
Çınarlı sahil şeridi boyunca uzanan ince kumu ve geniş plajıyla adada denizin tadını çıkarabileceğiniz en iyi yer diyebiliriz. Dolayısıyla Çınarlı Köyü otellerinin denize uzaklığı yalnızca yürüme mesafesinde yer alıyor. Aynı zamanda minibüs veya taksiyle 5 dakikada ulaşabileceğiniz Manastır Koyu Çınarlı Köyü yakınındaki en güzel koylar arasında bulunuyor. Konaklayabileceğiniz denize sıfır Çınarlı Köyü otelleri denize sıfır olması sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Akşam yemeğinden sonra dileğiniz gibi sahilde yürüyüş yapabilir ve Çınaraltı olarak geçen alandaki yüzlerce yıllık tarihi çınar ağaçlarını görebilirsiniz. Konaklayabileceğiniz Çınarlı Köyü motel ve pansiyonlara
Çınarlı köyü otelleri sunulan hizmetler nelerdir?
Tekirdağ ve İstanbul'dan yalnızca birkaç saatlik bir yolculuk sonrası ulaşabileceğiniz Çınarlı Köyü, sakin atmosferi, şirin sokakları, yüzlerce yıllık ihtişamlı Çınar ağaçları ile hafta sonu gezileriniz için ideal yerler arasında yer alıyor. Denize yakın konumda olan Çınarlı köyü motelleri ve pansiyon Çınarlı köyü konuklarına sabah kahvaltısı, akşam yemeği, 24 saat sıcak su, manzaralı odalarıyla yaz kış hizmet vermektedir. Odalarda genellikle saç kurutma makinesi bulunuyor. Dilenirse çamaşır ve ütü hizmeti sağlanabiliyor. Küçük bir yer olması sebebiyle işletmecilerin hemen hepsi ziyaretçilerini samimiyetle karşılıyor. İşte bu sebeple Çınarlı köyündeki otellerin sunduğu hizmetler lüks otellerde aranılan hizmetler gibi olmuyor. Ev sıcaklığında uygun fiyatlı tatil Çınarlı Köyü için doğru bir tanım oluyor.