Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Çınarlı Köyü Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çınarlı Köyü Otelleri

Çınarlı Köyü için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Çınarlı Köyü Otelleri

Çınarlı Köyü Otelleri

Çınarlı Köyü, Gökçeada'dan sonra Türkiye'nin ikinci büyük adası olma özelliğine sahip olan Marmara Adası üzerinde bulunuyor. Marmara Adası, Balıkesir'e bağlı bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Marmara Adası'na, İstanbul İdo Deniz Otobüsleri ile ulaşabileceğiniz gibi Tekirdağ sahilden kalkan teknelerle de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Adanın en hareketli yeri olan Çınarlı Köyü'ne de Marmara Adası üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Çınarlı Köyü'nde bir taraftan doğallık hüküm sürerken, diğer taraftan konaklama seçenekleri de bir o kadar gelişmiş görünüyor. Küçük ve şirin bir sahil kasabası olması sebebiyle tercih edilen, Çınarlı Köyü'nde genel olarak Çınarlı Köyü pansiyon ve apart otellere rastlanıyor. Çınarlı Köyü otelleri ile sakinlik ve huzur hüküm süren sahil kıyısına yakın bir tatil geçirebilirsiniz. Özellikle otellerin apart olarak sınıflandırması ile kalacak kişi sayısına göre odanızı kiralayabilir, dilerseniz ücretlendirmeyi göz önünde bulundurarak sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini de konaklamanıza dahil edebilirsiniz. Ayrıca sahil kıyısında bulunan kafe ve restoranları da tercih edebilir ve öğünlerinizi denize karşı da geçirebilirsiniz. Çınarlı Köyü'nün arkasında bulunan ve Çınarlı Köyü'ne yürüme mesafesi olan Manastır Koyu'nu ziyaret ederek, tertemiz denize ve ince kuma alternatif yaratabilirsiniz.

Çınarlı Köyü Butik Otelleri

Çınarlı Köyü Butik Otelleri

Şehrin yoğunluğundan ve karmaşasından bunaldığınızda kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Ailenizle uzun süredir vakit geçirememekten şikayet ediyor olabilirsiniz. Yakın çevrenizle birlikte doğa ile baş başa kalmak isteyebilir ya da sevdiklerinizle sakinliğin ve huzurun kapılarını aralayacağınız bir tatil düşleyebilirsiniz. Eşinizle romantik bir balayı ya da yıl dönümü geçirmek için planlar yapıyor da olabilirsiniz. Tertemiz suyu ve sahiliyle ilginizi çekmeyi başaracak olan Çınarlı Köyü'nde, Çınarlı Köyü butik otelleri ile konforlu bir tatil planlayabilirsiniz. Küçük bir balıkçı kasabası özelliği olan Çınarlı Köyü'nde, butik otellerin kendilerine özgün mimarisi ile tatilinizi kendinize özel kılabilirsiniz. Köyün genel atmosferi, küçük ve şirin bir kasaba olması nedeniyle sakin bir atmosfere sahip olduğundan, butik otellerin size özel hazırlayabileceği programlarla tatilinizi arzuladığınız şekilde hareketlendirebilir, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için aradığınız tatili geçirme imkanı bulabilirsiniz. İsterseniz sadece tek öğününüzü otelde geçirebilir, isterseniz otelinizden sizler için özel programlar hazırlamasını isteyebilirsiniz. Otellerinizin hazırlamış olduğu standart programlar dışına çıkarak ekstra ödemeler yapacağınızı da dikkate alarak tatilinizi kendinize özgün hale getirebilirsiniz. Adanın doğusunda bulunan ve tarihi Rum evleriyle dikkat çeken Çınarlı Köyü'nü ziyaret ederek, tatilinize biraz da tarih kokusu da serpiştirebilirsiniz. Butik otellerde bu tarihi dokuyu taşıyacak şekilde inşa ediliyor. Böylece konaklama süreniz boyunca bölgenin kültürel dokusunu en içten hissedebilirsiniz. İsminden de anlaşılacağı üzere asma bahçeleri ile donanmış ve şarapçılıkta önde olan Çınarlı Köyü'nde aile sıcaklığını yaşayabilir, samimi ada halkıyla vakit geçirebilir ve romantik akşamlar düzenleyebilirsiniz.

Çınarlı Köyü Otel Fiyatları

Çınarlı Köyü Otel Fiyatları

Konaklama çeşidine ve sağladığı imkanlara göre değişen fiyatlarıyla Çınarlı Köyü otel fiyatları sezona ve konaklayacak kişi sayısına göre de değişkenlik gösterebiliyor. Doğa ile baş başa kalıp ruhunuzu dinlendirmek için küçük bir sahil kasabası olan Çınarlı Köyü'nde, her keseye uygun konaklama çeşidini bulabilirsiniz.

 • Yaklaşık 700 metrelik plajı ile Çınarlı Köyü Plajı'nda, Çınarlı Köyü ucuz oteller ile kendiniz ve aileniz için samimi ve güvenli bir tatil geçirirken, tatilinizi bütçeniz için en uygun hale getirebilirsiniz.
 • Beldede, içerisinde öğünlerinizi kendiniz hazırlamanız için mini mutfakları olan apart otellerde bulunuyor. Böylece ekstra yemek masrafı yapmanıza gerek kalmıyor.
 • Ailecek kalmayı tercih edeceğiniz aile pansiyonları da bütçeniz için daha uygun olabiliyor. Ailecek konaklayabileceğiniz geniş odalarıyla sizlere denizin maviliğini ve ormanın yeşilliğini sunuyor.
 • Otellerin konseptlerine göre fiyatları değişiyor. Butik oteller bölgedeki uygun fiyatlı oteller arasında bulunuyor.
 • Zevkinize göre deniz ya da orman manzarası seçebileceğiniz odalarında konaklayabileceğiniz, tahta iskelesinde güneşlenebileceğiniz motelleriyle uzun yolculuğa çıkanları da ağırlayan Çınarlı Köyü sahillerinde, yolun yorgunluğunu sakinlik içinde atabilirsiniz.

Çınarlı Köyü Gezilecek Yerler

Çınarlı Köyü Gezilecek Yerler

Çınarlı Köyü otelleri en uygun fiyatlı işletmelerde konaklarken tatilinizi dinlenerek geçirebilirsiniz ve civardaki gezilecek yerler i görebilirsiniz. Marmara Adası'nın içinde barındırdığı civar güzellikleriyle tatilinize heyecan katarken, bütçenizi de koruyabilirsiniz. Türkiye'in ikinci büyük adası olan, Marmara Adası'na bağlı olan bu beldede, deniz ve kuma doyacağınız gibi, çevrede görülecek doğa harikalarını da görmek isteyebilirsiniz. Yıllara meydan okuyan yaşlı çınar ağaçları ile dolu ormanlarında yürüyüşler yapabilirsiniz. Adaya kadar gelmişken, adaya özgü lezzetleriyle bezenmiş dondurmaları denemeden ve evinize saf zeytin yağı almadan dönmemenizi tavsiye edebiliriz

 • Zeytinliklerle donanmış olan Marmara Adası'nın daha yüksek kesimlerinde görebileceğiniz çamlık alanlar ve tertemiz deniziyle tatilinizi yeşil ve mavi ile donatabilirsiniz. Antik çağlardan günümüze uzanan bir tarihe sahip olan Marmara Adası, içerisinde barındırdığı onlarca kilise ve manastır ile tarihseverlerin de görmek isteyeceği yerler arasında ilk sırada geliyor. Adanın güney kesimlerinde bulunan birçok köyü ziyaret ederek, tatilinizi renklendirebilirsiniz.
 • Eski çağlardan beri mermer ocaklarıyla ünlü olan Saraylar Köyü, ihraç edilecek olan mermerler için birçok limanı barındırıyor. Saraylar Açık Hava Müzesi'yle, mermer tarihini gözler önüne seren köyü ziyaret ederek, mermerlerdeki Antik Roma dokunuşlarını görebilirsiniz.
 • Marmara Denizi'nde, İstanbul'a yakınlığı ile bilinen Avşa Adası da bölgede tatilinize biraz da hareket katmak için planlarınıza ekleyebileceğiniz bir ada olarak karşımıza çıkıyor. Eğlence hayatı ve şaraplarıyla ünlü Avşa Adası, ziyaretçilerine eğlence hayatının tüm renklerini sunuyor. Marmara Adası'ndan ya da Erdek'ten ulaşabileceğiniz Avşa Adası ile tatilinize hareket ve eğlence katabilirsiniz.
50 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (850) 600 37 02
Viking Motel
Viking Motel
Çınarlı Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Kapıdan girdiğinizde sizi karşılayan kocaman bir gülümseme olması, burada aileye hoş geldiniz demek. :) Tatil için sessiz, sakin ve huzurlu bir yer arıyorduk ve burada aradığımızı bulduk. Motel temizlik konusunda kusursuz. En küçük bir sorununuz olduğunda bile büyük bir samimiyetle ilgileniyorlar. Sabah kahvaltıları ve özellikle karpuzları harika. :) Otelden çıktığınızda size ait olan ve çok yakın olan bir plaj var. Deniz suyu çok güzel ve temiz. Huzur arayan herkesin kaçıp gelmesi gereken bir yer, şiddetle tavsiye ederiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 37 02
Viking Motel
Viking Motel
Çınarlı Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Viking Motel şu ana kadar kaldığımız en sakin, en huzurlu ve en içten otel. Eşim ve ben öğretmeniz, bazen sadece sessizlik, deniz ve samimiyet arıyoruz. 6 gün kaldık ve sadece otel, plaj, yanındaki Enis'in Yeri restoranı arasında mekik dokuduk. :) Odamız çok temizdi, kahvaltı doyurucuydu. Plajın otele özgü olmasının en iyi yanını yandaki plajlar tıklım tıklım doluyken anlıyorsunuz. Ümit Hanım harika bir insan ve iyi ki tanımışız diyeceğiniz insanlardan. Marmara Adası'nı bize sevdiren ve çıkıp çıkıp gelelim dedirten yer. İyi ki yolumuz düşmüş, iyi ki tanımışız, iyi ki burayı seçmişiz. Herkese tavsiye ederim :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Viking Motel ailesi olarak çok teşekkür ederiz. Keyifli ve sağlıklı günler dileriz.

22 Ağustos 2019, Perşembe 18:11
50
10
0 (850) 600 37 02
Viking Motel
Viking Motel
Çınarlı Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Öncelikle otel çalışanları ve otel sahibi Ümit Hanım'a güler yüzlü ve kendinizi evinizdeymiş gibi hissettiren samimiyetleri için çok teşekkür ederiz. Eşimle birlikte geçirdiğimiz tatil süresi boyunca hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadık. Her şey çok iyiydi. Odalar gayet temiz, yemekler lezzetli, deniz mükemmel. Otelin bünyesine ait şemsiye ve şezlong ile sadece otel müşterilerine ait plajıyla çok rahat ve huzurlu bir tatil geçirmemize vesile oldular. Her şey için bir kez daha teşekkür ediyoruz. En kısa zamanda rotayı tekrar Viking Motel'e çevireceğiz. Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Viking Motel ailesi olarak sizlerle olmaktan çok keyif aldık. Ailemiz çoğaldığı için çok çok mutluyuz. Keyifli kışlarınız olsun. Sevgiyle kalın.

27 Ağustos 2019, Salı 19:07
50
9
0 (850) 600 37 02
Viking Motel
Viking Motel
Çınarlı Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Kafa dinlemek için çok doğru bir yer. Uzun yıllardır bu işi yapan sahipleri Ümit Hanım ve Refik Bey sayesinde, çok memnun ayrıldık. Hayatımda ilk defa Marmara Adası ve Çınarlı Köyü'ne geldim. Yine geldiğimde burada kalacağım. Odaları mis gibi tertemiz teslim aldık, dalga sesleriyle uyuyup uyandık. Denizi harika, plajda kendine ait yeri var. Plajda ve bahçesinde hizmette kusur yok, çalışanlarının hepsiyle aile gibi olmuşlar. Birlikte kahvaltı yapıyorlar. Huzur ve keyif istiyorsanız, Ümit Hanım'ı arayın. Daha iyi olabilecek noktalar: odalarda saç kurutma makineleri, tek priz olduğu için 3'lü priz ile çoğaltıcı takılabilir, banyolara minnacık da olsa duşakabin veya perde takılabilir. Tüm banyo ıslanıyor duş alırken.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Viking Motel ailesi olarak çok çok teşekkür ederiz. Gelecek sene tüm fikirleinizi uygulayacağız. Viking Motel ailemiz çoğaldığı için de mutluyuz. Sevgiler.

27 Ağustos 2019, Salı 19:09
50
10
0 (850) 600 37 02
Viking Motel
Viking Motel
Çınarlı Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Otelin konumu ve misafirperverliği muazzamdı. Her şey temiz ve ferahtı. Çalışanların samimiyeti ve güler yüzlülüğü sayesinde yolumuz her yıl buraya düşecek gibi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Viking Motel ailesi olarak teşekkür ederiz.Keyifle bekleriz. Sevgiler.

27 Ağustos 2019, Salı 19:13
50
10
0 (850) 600 37 02
Viking Motel
Viking Motel
Çınarlı Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Müthiş bir tatil geçirdik. Ümit Hanım çok samimi ve güler yüzlüydü. Tatilimiz boyunca sanki bizim motelimiz gibi hissettik çok samimiydi, her konuda ilgiyle güler yüzle yardımcı oldu. Çok memnun kaldık. Çalışanlar ise pırıl pırıl çocuklardı, üniversitede hukuk okuyup yazları burada çalışan çocuklardı. Kibarlıkları güler yüzleri müthiş, hizmetleri ile unutulmaz bir tatil yaşattılar. Deniz ise gerçekten çok berrak ve sahil çok temizdi. Herkese öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili Neşe ve ailesi bizler de sizi tanıdığımıza çok sevindik. Giderek Viking Motel ailesi olarak çoğaldığımız için çok çok mutluyuz. Keyifli kışlarınız olsun. Seneye sevgiyle gelin. Sevgiler.

27 Ağustos 2019, Salı 19:15
50
9
0 (850) 600 37 02
Viking Motel
Viking Motel
Çınarlı Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Kurban Bayramı'nda ailem ile 4 gün konaklama yaptık. Son derece güzel ve temiz bir otel. Sahibi Ümit Hanım son derece ilgili. Kahvaltısı doyurucu, çalışanlar güler yüzlü. Tavsiye edeceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Elisa'ya ve Selim Bey'e teşekkürler. İlgi ve alaka süper bir yer. Aile ortamı olması çocuklara bile ayrı servis açılması güzel bir şey. Yemekler güzel, temiz, konum mükemmel. Marmara Adası'nda beklentiniz yüksek değilse, ağaçlar içerisinde dinlemek ve kuş sesleri uyumak süperdi. Allah kolaylık versin çalışanlara. Bizlere gösterdiğiniz ilgiden dolayı sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Bizler Fransa'dan memleketimize giderken kısa bir ada turu yaptık. Elisa Tatil Köyü gerçekten konum olarak görülmesi gereken bir yer. Genel anlamda zaten Çınarlı Köyü hala köy halini koruyan bir yer. İlk defa çocuklarımla gittiğimiz bu tatil yerine inanın hayran kaldım. İşletmecinin ilgisi, alakası, yemekleri zaten söylemeyeceğim, süperdi bizim için. Çalışanlarına çok teşekkür ederim. Saygı, edep içindeler ve çözüm odaklı çalışıyorlar. Yeni bir işletmeci olarak süper bir insan Selim Bey teşekkür ederim. İnşallah seneye görüşmek üzere. İyi çalışmalar .

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İlginize çok merci, her zaman bekleriz.

22 Temmuz 2019, Pazartesi 14:45
50
10
0 (850) 600 37 02
Viking Motel
Viking Motel
Çınarlı Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Ümit Hanım ve Refik Bey'e ilgileri için çok teşekkürler, sayelerinde çok dinlendirici küçük bir tatil geçirdik. Üç-beş günlüğüne kafa dinlemek için çok güzel bir mekan, denizi temiz, odaları temiz. Çalışan gençler bir dediğinizi iki etmiyor sağ olsunlar. Tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Merhabalar 3 gün sakin ve huzurlu bir tatil yaptım gerçekten, süper insanlarla. Çok teşekkürler. Köpeğimle gittiğim otele bu kadar ilgi, alaka gerçekten gerçekten şaşırtıcı oldu. Çok teşekkürler. İnanın Selim Bey gerçek bir işletmecisiniz. Rabbim yardımcınız olsun. Buraya yazma gereği duydum çünkü insanlar yoruma bakarak gidiyorlar. Eksikleriniz de var; ama inşallah gidermenizi umuyorum. Tekrar bu keyifli tatil için teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz Özgül Hanım, her zaman bekleriz.

1 Temmuz 2019, Pazartesi 11:03
50
9
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Elisa'ya gerçekten teşekkür ederiz. Ağaçların içerisinde uyumanın keyfini yaşadık ailemle. Konum olarak süper. Sabah kahvaltısı da akşam yemeği de güzel ama Selim Bey, havuz şart. Evet, denize sıfır her şey güzel ama yine de havuzun keyfi başka. Her şey için teşekkürler. İnşallah tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Marmara Adası'na ilk defa gittim. Normalde devamlı Avşa'ya gidiyorduk. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittik Çınarlı Köyü'ne. Konum olarak harika. Yemekler ve servis hakkında bir şey diyeceğim, sanırım işletme sahibi yeni devir almış ve bütün gayreti ile müşterileri memnun etmeye çalışıyor. Fiyatlar gayet normal. Bu paraya, kahvaltı ve akşam yemeği dahil olması gayet iyi. Eklemeden olmayacak sanırım balık yemekleri süper. İşletmecinin daha önce güzel yerlerde eğitim almış bir insan olması servisi hoş hale getiriyor. Evet, sıkıntı olabiliyor odalarla alakalı ki bu da zaten her yerde oluyor mutlaka. Bence gidilip görülmesi gerekeken bir aile tesisi. Sadece ortada boş bir havuz var o görüntü hiç hoş değil. Gerçi, deniz ayağınızın altında. Bana ve çocuklarıma gerekli ilgiyi gösteren Elisa Tatil Köyü'ne sonsuz teşekkürler. İyi çalışmalar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Her zaman bekleriz, ilginiz için çok teşekkür ederim.

18 Haziran 2019, Salı 14:32
50
9
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Bayramda bize kısa süreli de olsa pansiyon da olsa, gerek hizmeti ile gerekse davranışları ile güzel geçirmemizi sağlayan Selim Bey ekibine sonsuz teşekkür ederim. Hayal kırıklığı ile gittiğimiz yerde özelikleri, yemekleri ile ön plana çıkan bir işletme ama biraz daha toparlanırsa her şey daha güzel olacak sanırım. Ben fikrimi ama yemek ve konum olarak 10 numara bir tesis. Çözüm odaklı çalışmaları süper, tabi ki sıkıntılar var, inanın sıkıntıları gözünüz görmüyor. Ben bize keyifli bir tatil yaşattıkları için Selim Bey'e teşekkür ederim. İnşallah Kurban'da yine oradayız, iyi çalışmalar…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Mihriban Hanım, ilginize teşekkür ederim.

12 Haziran 2019, Çarsamba 11:49
50
9
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Geçen yıl gittiğimiz Elisa Tatil Köyü'ne inşallah yine gideceğiz ve Almanya geliş de yine uğrayacağız. Selim Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Gerçekten güzel bir işletme. Tabi ki herkesin taşı vardır; ama plaj sıfır olması, ilgi ve alaka hataları yok ediyor. Teşekkürler Elisa Tatil Köyü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Derya Hanım ilginiz için teşekkür ederiz. İnşallah bekleriz, her zaman mümkünse. Metin'i de getirin.

20 Mayıs 2019, Pazartesi 19:57
50
7
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Kendine ait plajının ve şezlonglarının olması çok hoşumuza gitti.Bunlar için ayrı ayrı ücret ödediğimiz pansiyonlar yüzünden ekonomik tatil nasıl olur unutmuştuk.Bir tarafı doğaya bir tarafı denize bakan eşsiz bir konumda bulunuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Ağustos ayında bir hafta kaldık. Ufak tefek eksikleri olan çok güzel bir tatil köyü. Yemekleri Selim Bey kendisi yapıyor, temiz ve lezzetli. Çalışanlar ise çok samimi, iyi insanlar. İnşallah kısmet olursa yine bir hafta oradayız. Tabi ki her şey kısmet. Deniz çok güzel tam dinlenilecek bir tatil köyü. Selim Bey ve Ramazan Bey'e teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İlginize çok teşekkür ederim Mine Hanım. Sizleri mutlu edebildiysek ne mutlu bizlere. Her zaman başımın üstünde yeriniz var saygılar.

24 Eylül 2018, Pazartesi 15:29
50
2
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Marmara adasında hizmet kalitesi olmayan bir moteldir.odalardaki duş ve tuvaletler çalışmıyordu.Odalardaki rutubetten çok rahatsız olduk.tekrar gelmeyi düşünmüyoruz.kimseye tavsiye etmiyorum.Fiyata ve internetteki resimlere aldanıp gitmemenizi öneririm bu pansiyona.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Aile ile gidilebilicek en uygun tatil köyü. Nezih ve kaliteli insanların bir arada olduğu ve Ramazan beyin her konuda engin bilgiye sahip olması oteli 5 yıldızlı otel kıvamına getirmektedir.Yemek ve kahvaltılarında sıkıntı yaşamadık gayet temiz çeşitli ve güzeldi.Denize hiç lafımız yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

yazın son zamanlarında tatile gitme fırsatı bulduğumuz için güzel sakin ve huzurlu bir zamana denk geldik sanırım.Yaz ortasındaki kalabalıktan eser yoktu.Yemyeşil ağaçlar bir tarafta deniz diğer tarafta dingin ve huzurlu bir tatil geçirme fırsatı buldum.Teşekkürler

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Çalışanların güleryüz ve samimiyeti, kötü yorumların hepsini örter gibiydi .Kahvaltı çeşitlerini sevdik.Özenle hazırlanmış olduğu belliydi.Odalarla ilgili bir sıkıntı da yaşamadık,gayet temiz ve hijyenikdi.günlük temizlik yapılıyordu. İlgi ve alaka çok iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (541) 391 21 25
Yıldız Tatil Köyü
Yıldız Tatil Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Kafanızdaki tatil dinlenmek odaklıysa, harika. Ancak Bodrum gibi partilemeli, bol coşkulu imkanları yok. Ben tam da birinci sebepten dolayı tercih ettiğim için içtiğim koruk suyu, yediğim dondurma gibi manidar lezzetleri beni mest etmeye yetti de arttı bile. Bir de denizi tertemiz, günün istediğiniz saati girebilirsiniz. Fiyatı da bence gayet uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (541) 391 21 25
Yıldız Tatil Köyü
Yıldız Tatil Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Senelerdir ailecek tercih ediyoruz. Denize sıfır, yöresel lezzetleri kendini özlettirecek cinsten. Deniz bisikleti ve kano gibi yahut bilardo, langırt gibi mütevazı ancak hoş aktivite imkanları mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 37 02
Viking Motel
Viking Motel
Çınarlı Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Öncelikle anlayış ve güler yüzlerinden dolayı Ümit Hanım ve Refik Bey'e çok teşekkür ederim. 2 günlük kısa tatilimizde çok doğru bir tercihti Viking Motel. Deniz ayağınızın dibinde, çalışanlar yardımsever, güler yüzlü, odalar temiz... Her şey çok güzeldi. Naçizane fikrim; eskisi gibi yarım pansiyon olsa ve saç kurutma makinesi, bir de sahilde 1 tane bile duş olsa rakipsiz! Yine de her şey harikaydı, anlayış ve güler yüzünüz için çok teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (541) 391 21 25
Yıldız Tatil Köyü
Yıldız Tatil Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Şirin şirin, denize sıfır mekan. Üstelik yemekleri tertemiz, anne elinden çıkmış gibi mis kokan ev yemeği. Her şey için teşekkür ediyorum. İmkanlar açısından biraz eksiği var fakat ada öyle güzel ki insana her şeyi unutturuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (541) 391 21 25
Yıldız Tatil Köyü
Yıldız Tatil Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Şahsen arkadaşlarımla gitmeyi tercih ettim fakat muhafazakar aileler tarafından rahatlıkla tercih edilebilecek bir yer çünkü kadınlar plajı var ve yemekler müthişti, parmaklarımızı yedik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (541) 391 21 25
Yıldız Tatil Köyü
Yıldız Tatil Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

O kadar memnun kaldık ki anlatamam. Çalışanlar sizinle hemen ilgileniyor ve kadınlar plajının olması çok güzel bir imkan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

İstanbul'a yakınlığı ve tatilimizin kısa süreli olmasından kaynaklı yakın yerlerde bir otel ararken internet üzerinden resimlerini inceleyerek beğenerek gittik pansiyona.Beklentilerimizi karşılamadı.Gittiğimizde tam bir hayal kırıklığı yaşadık.Resimdeki görüntülerden eser yoktu.restorasyondan çıktıklarını belirttiler ama odalar rutubetiçindeydi.banyo tavanı sürekli su akıtıyordu.Yemek fiyaskoydu.pansiyondan çıkış yaptık fakat ücretimizi alamadık.asla tercih etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (541) 391 21 25
Yıldız Tatil Köyü
Yıldız Tatil Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Sıcacık bir ortamda tatil yaptım ve özleyeceğimden eminim. İşletmecilerine çok teşekkür ediyorum. Seneye görüşmek üzere!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (541) 391 21 25
Yıldız Tatil Köyü
Yıldız Tatil Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Güzel ve samimi bir ortamda tatil yapmak istiyorsanız burası tam olarak aradığınız mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Bayram tatili için gittiğim tatil köyüne konum, sunum, ilgi, güler yüz olarak hayran kaldım. Bayram nedeni ile kalabalık. Bazen sigortaların atması ısıtıcıdan dolayı olsa da her şey çok güzel. İnşallah bu şekilde devam ederler. Çünkü insan gayet rahat biçimde tatilini yapıyor. Ufak tefek sorunlar var, hayırlı olsun der inşallah seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (541) 391 21 25
Yıldız Tatil Köyü
Yıldız Tatil Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Marmara Adası'na çocukluğumdan beri gelirim ve gitmediğim yeri kalmadı diyebilirim. Burası ise gerek konfor gerek ise sağladığı huzur ortamıyla açık ara farkla sevdiğim mekanlardan bir tanesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Konumu ile ilgili söylenecek söz yok. Adanın en güzel yerinde konumlanmış harika bir otel.Selim bey ve çalşıanların ilgili alakalı dostça davranış ve hizmetleri pansiyonun kalitesini artıran en önemli etken olmuş.Denizin 50 metre yakınızda olması ayrı bir avantaj katmış pansiyona.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 37 02
Viking Motel
Viking Motel
Çınarlı Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

İstanbul'a mesafesi yakın. Ulaşım alternatifi bol olan bir yer Çınarlı Köyü. Motel denize sıfır, özel plajı var. Dalga sesleri ile uyanıyorsunuz. Oda manzaraları muhteşem; ama en güzeli huzur ve mutluluk veren kaliteli müzikler çalan o yemyeşil bahçesi. Sahipleri çok içten ve nezih insanlar evinizde gibi hissediyorsunuz. Ümit Hanım, Refik Bey tüm Viking Motel ekibine güler yüzlü ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 37 02
Viking Motel
Viking Motel
Çınarlı Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Viking Motel işletme sahiplerine, çalışanlarına teşekkür ederim. Sahil hemen dibinde, ulaşım imkanı kolay. Kısa bir tatil oldu ama memnun ayrıldık. Tekrar ziyaret edeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 37 02
Viking Motel
Viking Motel
Çınarlı Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Çok güzel bir tatildi Ümit Hanım'a, Refik kaptana ve tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz. Her şey çok güzeldi. Hem İstanbul'a çok yakın olması hem de çok sakin ve huzurlu bir ortam olması sebebi ile kesinlikle her fırsatta gelip kalınabilecek bir yer. Bugün son günümüz ama 15 gün sonra tekrar gelecek olmak güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Yorumlara bakarak gittiğim otele ben de yemekleri harika diyeceğim. Ayrıca açık büfe olmaması gayet güzel ve garson arkadaşlar gayet ilgililer. Tek problem biraz bakımsız olması, o da bu fiyat için gayet iyi. İşletmecinin ilgisi, alakası, güler yüzü memnuniyet verici. Eşim, çocuklarımla kaldığımız zaman dahi inanın güven on numara. Abi-kardeş yaklaşımları, bir şey istediğinizde hemen koşmaları gayet hoş ve devamlı gideceğim bir yer. Biraz daha düzenleme olursa bence adada tek olur. Her şey için teşekkür ederim, iyi çalışmalar. Ayrıca tüm akrabalarıma, arkadaşlarımıza tavsiye ediyoruz. Kolay gelsin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz Filiz Hanım, ayağınıza sağlık, başımızın üstünde yeriniz var.

13 Ağustos 2018, Pazartesi 14:58
50
9
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Ben Marmara Adası'na ilk defa gittim. Devamlı Avşa Adası'na gitmeme rağmen sessiz, sakin bir ortam arayanlar için süper bir yer. Aile yeri, uçuk kaçık insanlar yok en azından. Otele gelince işletmecinin iyi niyeti her şeyin üstünde bence. Çünkü yeni bir işletme, devralmışlar. Denize sıfır ve yemekleri tabldot şeklinde gayet doyurucu, zaten bu fiyatlara ancak bu kadar olur. Valla ben memnun kaldım bir öğretmen olarak. En azın ilgileri güzel, sonuçta bir insan başka ne bekler ki? Elisa Tatil Köyü ailesine iyi çalışmalar dilerim. Hayırlı olsun tekrar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

öncelikle son 5 senedir gittiğim bir mekan ve tamamen değişmiş. İşletme sahipleri ve personel güler yüzlü. Hitap şekli olarak gayet güzel. Çınarlı Köyü'nünün bana göre en güzel işletmecisine sahipler, ellerinden geleni yapıyorlar. Evet sorunlar oluyor ama bunlar beklentiye bağlı ve gayet hoş insanlar. Plaja bile masa kurdular sağ olsunlar. Selim Bey ve ekibine öncelikle çok teşekkür ederim ve söz verdiniz seneye daha iyi hale geleceğine dair. Rabbim yardımcınız olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
2
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Eşim ve 2 çocuğumla 3 gün kaldık. Bize verilen oda yaklaşık 8 metrekare. 3 tekli yatağı yan yana koydular ve duvardan duvara odayı kapladı. Ranzalar çok eski. Banyoda seramikler kalkmış, emaneten duruyor. Kapı çok eski. Kimsenin ekmeği ile oynamak istemem ama günlük 250 lira çok fazla. Odada TV, buzdolabı, serinletici bir şey vs. yok. Aynı fiyata yakın çevrede 2 oda 1 salon, içinde her türlü mutfak malzemesi TV, buzdolabı, vantilatör, balkon olan daireler var. Yine de araştırıp gitmek gerekir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İlginize teşekkürler. O dediğinize eş olan 5 yıldızlı oteller var. Bir dahakine dikkat ederseniz memnun oluruz. Yine de ayağınıza sağlık. Teşekkürler.

27 Temmuz 2018, Cuma 15:58
50
8
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Selim abime ve çalışan personeli dahil olmak üzere teşekkür ederiz. Her şey iyiydi, yemekler, mekan olsun çok memnun kaldık. Kendisi ayrıca hemşerim olur, Gaziantepli. Her şey için teşekkürler Selim abim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Biz teşekkür eder, her zaman bekleriz değerli hemşehrim. Ayağınıza sağlık.

23 Temmuz 2018, Pazartesi 15:22
50
8
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Odaların temizliği güzel. Pansiyon sahipleri çok güleryüzlü ve cana yakınlar.Hizmetlerinden çok memnun kaldık.Ailecek bu sene 3. tatilimizi de burda yaptık.Seneye de görüşmek dileğiyle yine tercih sebebimiz siz olacaksınız.Teşekkürler Elisa Tatil Köyü ve çalışanları. Bizi evimizde hissettirdiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Konumu itibariyle birçok yere yakın. hem doğa hem çarşı yürüme mesafesi kadar yakında.Sabahları pansiyondan erken çıkış yaparak doğa yürüyüşü yapıp bol çesitli kahvaltısı ile güne devam ediyoruz.plaj hemen otelin önünde olduğundan rahatça denizin tadını çıkarabiliyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Elisa Tatil Köyü işletmecisine ve ekibine gerçekten teşekkür ederim. Oğlumla birlikte ufak tefek oda sorunları olsa da hemen ilgilenip çözüm üretmeleri çok güzel. Disiplin ve gerçek sanki aileden biri imiş gibi size davranmaları gayet hoştu. Yemekleri zaten söylememe gerek yok herkes yazmış. Tabldot olarak bu kadar zevkli yemek yememiştim. Herkese ayrı bir ilgi gerçekten muhteşem. Ayrıca doğallık arıyorsanız burası derim. Selim Bey gerçekten çok teşekkür ederim. Allah razı olsun ama sizden daha da iyisini bekliyoruz. İnşallah en kısa sürede tekrar geleceğim. Keyifli çalışmalar dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 37 02
Viking Motel
Viking Motel
Çınarlı Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Hollanda'dan geldik ve buraları çok beğendik ve memnun kaldık. Kısaca her şey çok güzeldi ve çok güzel bir tatil geçirdik!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 37 02
Viking Motel
Viking Motel
Çınarlı Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Adanın en temiz, en huzurlu moteli, kendimi evimde gibi hissediyorum burada, çocuklar için de rahat bir ortam, en huzur bulduğum işletme. Deniz mis, hava harika, daha ne olsun?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 37 02
Viking Motel
Viking Motel
Çınarlı Köyü
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Marmara Adası Çınarlı Köyü'nde bulunan bu motelde çok güzel bir tatil dönemi geçirdik. İşletme hem çok nezih hem de çok huzurlu bir dinlenme tesisi. Odalar çok temiz, kahvaltı çok güzel, kafeteryada hazırlanan sunumlar çok itinalı hazırlanmış şekilde ikram ediliyor. Ayrıca işletme sahipleri Refik Bey ve Ümit Hanım çok nezih insanlar. Çalışanlar çok güler yüzlü, ilgili ve samimiler. Şükran Hanım motelin yemek işlerine bakıyor, çok hamarat bir hanım. Ada şahsına münhasır insanlarla dolu. Çok huzurlu ve dinlenme için İstanbul'a yakınlığı nedeniyle tercih edilecek en güzide yerlerden biri. Bu kısa tatilimizi huzurlu ve mutlu şekilde geçirmemizi sağladıkları için bu motel ailesine çok teşekkür ederiz. Dürdane Yılmaz, Sevgi Şahin, Koray Yılmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Öncelikle yorumuma doğa harikası olan Çınarlı Köyü'nden başlamak istiyorum, 36 yaşındayım, böyle bir yeri yeni keşfetmenin üzüntüsünü yaşıyorum lakin eninde sonunda keşfettiğim için de şanslı hissediyorum. Gelelim tesisimize; her sene tatile giden biri olarak ilk önce harika havasıyla, harika çalışanlarıyla benim bir daha gelmemi sağlayacak kadar yeterince mutlu olduğumu dile getirmek istiyorum. Harika plajı, sıfır konumuyla, yakmayan sıcağıyla, doğal klimasıyla, :) 0 nem ile son yıllarda girdiğim en güzel deniziyle benim tam notumu da almıştır. İşletme sahibi Selim Bey'in muhteşem çalışan bir kadrosuyla gönülleri 2. kez fethetmiştir. Özellikle müdürleri Ahmet Bey, garson şefleri Adem Bey'in ilgi, alakaları yeterince çok samimi ve başarılıydı. Yemek konusu ise 10 üzerinden puan verecek olursam kesinlikle 10'dur. Akşam canlı müziği ise zaten muhteşem olan Çınarlı'ya ayrı bir hava katmaktadır. Odalarını zaten anlatmaya gerek yok, kuş sesleri ile birleşince muhteşem bir dinlenme ve eğlence havasına sokuyor. Anlatmak istediğim mutlaka 2. kez geleceğim ve buraya yolu düşenlerin mutlaka Selim Bey'in güzel çalışanlarının olduğu bu güzide yere gelmelerini. Teşekkürler Selim Bey, Ahmet Bey, Adem Bey ve tüm ekip. Bol kazançlar dilerim hepinize, Allah yolunuzu açık etsin...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Faik Bey bizler de seni tanımanın mutluluğunu yaşıyoruz, Allah razı olsun her zaman başımızın üstünde yerin var.

11 Temmuz 2018, Çarsamba 12:11
50
9
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Merhaba. Biz eşimle Bursa'dan Marmara Adası Gündoğdu Köyü'ne bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittik ama kötüydü. Buradan araştır ve buraya ve gerçekten ilgi ve bizlere karşı ellerinden gelen her şeyi yapmalarına hayran kaldım. Gerçekten manzara, doğa harika. Gündüzün sıcaklığı, akşamın serinliği, zeytin ağaçlarının tam içerisinde bu şirin mekan inananın bana hayal kırıklığımı giderdi. Evet ufak tefek sorunlar var ama burası kendine has bir mekan olmaya aday. Bence sorunları giderirlerse şahane olacak. Yemekler zaten herkes yazıyor, anlatmama gerek yok. Açık büfe değil ama zaten o lezzetleri görünce inanın siz de yemek için teşekkür edeceksiniz. Ayrıca ben bu Selim Bey'in ne zaman uyuduğunu merak ediyorum, her an ayakta, rabbim yardımcınız olsun. Çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık. Bu ufak hatalara da çare bulursanız her şey gayet iyi olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Keşke herkes sizin gibi gerçekleri yazsa. Çok ederim, Allah razı olsun.

10 Temmuz 2018, Salı 15:57
50
9
0 (850) 602 15 18
Elisa Tatil Köyü
Elisa Tatil Köyü
No. 6
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye

-

Güler yüzlü ve dürüst bir işletme Selim Bey teşekkürler. Adem kardeş teşekkürler. Bu kadar müşteri ile ilgilenen bir tesis görmedim. İnsan ilk başta ilgi karşısında şaşırıyor. Tesis 4 ya da 5 yıldız değil ama ilgi alaka 10 numara 5 yıldız deniz ve yemekler güzeldi. Selim Bey Allah yar ve yardımcınız olsun

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Allah razı olsun Rafet Bey. İlgi ve alakanıza sonsuz teşekkürler. Bir dahaki sefere görüşmek üzere.

6 Temmuz 2018, Cuma 14:26

Çınarlı Köyü Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Çınarlı Köyü için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Çınarlı Köyü otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Çınarlı Köyü otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.