Birol Restaurant

  • Balıkesir / Marmara Adası
  • Küçük Liman Mevkii

Birol Restaurant

Gün batımında Tatilinizin Keyfe Dönüştüğü anlar

30 yıllık tecrübemiz, nitelikli ve deneyimli personelimiz, özel menümüz ile ayrıcalıklı bir mekanda konuklarımızı ağırlıyoruz.

Marmara Adası'nın benzersiz köşesinde, eşsiz gün batımına karşı zengin balık ürünlerimiz, ızgaralar, spesiyal mezeler eşliğinde seçkin şaraplarımızla size özel lezzetler sunuyoruz.

Spesiyallerimiz içindeki kaya midyesinin lezzeti bir daha ki birlikteliğimize kadar damağınızdan hiç ayrılmayacak...

Günlük taze olta balığı ve ızgara çeşitlerimizle sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız...

5 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
5
Tavsiye etmiyorum
1

-

Yıllardır yazları adaya giderim. Bu yaz eşim ve bebeğimle gittim. Garsonların biz içeri girdiğinde arkamızda turist işi yap demesi çok kötü bir deneyimdi. Ayrıca fahiş bir fiyatla notumu vermiş oldum. Evet balıklar taze; ama sadece bu.... Tavsiye etmiyorum.

5
Hiç tavsiye etmiyorum
2

-

Birol Restoran tam bir hayal kırıklığı… Yanındaki su birikintisi bile leş gibi. Getirdikleri kebaplar tatsız- tuzsuz, pilav bayat. Adada olduğunuzu unutup sinirleniyorsunuz. Hiç tavsiye etmiyorum.

5
Donmuş lüfer getirdiler
3

-

Yazılan yorumlar olumlu olunca ilk akşam orada yemek yiyelim dedik ama donmuş lüfer getirdiler önümüze, tası berbat. Bir de servis önerisiydi. Kötü lüfer için 50 TL para aldılar. İstavrit fena değildi ama 2. kez gitmem buraya. Hiç memnun kalmadım.

5
Leziz ve hesaplı
10

-

4 gün kaldığımız adada 2 sefer ziyaret ettiğimiz, bir sefer de dolma paket yaptırdığımız mekan... Midye dolma sevmememe rağmen 50 tane yememe neden olan, üstüne midye tavasıyla yürekleri dağlayan, mezeleri, balıkları da leziz ve hesaplı olan, havuzunda canlı yengeçleri bulunan mekan... Garsonumuz Hakan'a teşekkürler...

5
Peynirli patlıcan denenmeli
8

-

Okuduğum yorumlar üzerine peynirli patlıcan, midye tava ve midye dolma yedim. Peynirli patlıcanı beğendim, giderseniz denemenizi tavsiye ederim ama midye dolma ve midye tava kötü olmamasına rağmen parmaklarımı yemedim. Peynirli patlıcan 10 üzerinden 8, midye tava 7, dolma ise 6 diyebiliriz. 1 yeşil salata, midye tava, midye dolma ve peynirli patlıcan 34 TL tutuyor, öyle çok pahalı bir yer değil.