Darıca Pansiyonları

En iyi 13 pansiyon, en uygun fiyatlar

Darıca Pansiyon Fiyatları

Ulaşım rahatlığı, hayvanat bahçesi ve sahiliyle Darıca hem şehre yakın hem de sakin bir lokasyon. Birçok konaklama alternatifi de bulunan lokasyonda en ekonomik konaklamayı Darıca pansiyonları sunmaktadır.

Darıca, Kocaeli ilçesine bağlı olup İstanbul'a sadece 40 km. mesafede konumlanmaktadır. Sabiha Gökçen Havaalanı'na olan yakınlığı sayesinde uçuş öncesi yolcular konaklamada Darıca'yı sıklıkla tercih etmektedir. Ayrıca deniz otobüslerinin durakları olan Eskihisar feribot iskelesine de yakınlığı Darıca'yı tercih sebebi kılmaktadır. Sınırları içerisinde bulunan Bayramoğlu yarımadasıyla da yaz sezonunda tatil amaçlı gelenlere ev sahipliği yapmaktadır.

Darıca'da her bütçeye ve her konaklama zevkine göre bir tesis bulunmaktadır. Bu tesisler arasında misafirlerine en ekonomik konaklamayı Darıca pansiyonları kategorisinde hizmet veren tesisler sunmaktadır. Darıca pansiyonları kategorisinde yer alan her bir tesis şehrin en merkezi noktalarında olup konuklarına oldukça rahat bir ulaşım sunan lokaysonlarda toplanmıştır.

Darıca pansiyon fiyatları yıl içinde çok fazla değişiklik göstermemektedir. Ancak yaz sezonunda tatilin de başlamasıyla Darıca pansiyonları oldukça yoğun b ir döneme girmektedir. Artan bu talepler doğrultusunda Darıca pansiyon fiyatları da bir miktar artmaktadır. Yaz sezonunun başlaması ve taleplerin artmasıyla tatil dönemlerinde pansiyon fiyatları diğer sezonlara oranla bir miktar artmaktadır.

Bizler de Darıca pansiyonları kategorisinde hizmet veren tesislerde konaklamayı düşünenlere mutlaka erken rezervasyon yaptırmalarını tavsiye etmektedir. Darıca pansiyonları için erken rezervasyon yaptırarak hem yoğunluktan etkilenmez hem de artan pansiyon fiyatlarını ekarte etmiş olursunuz.

Darıca Otel Fiyatları

Havayolu, denizyolu ve karayolu ile ulaşımın kolay olduğu bu yer yılın her dönemi misafirlerini ağırlamaktadır.

Kocaeli'nin bir ilçesidir Darıca. Darıca, İstanbul'a yakın olması ve Bursa - Yalova – İstanbul deniz yolu ulaşımının bu bölgeden sağlanmasından dolayı da jeopolitik konumu olarak da önemli bir ilçedir. Darıca ismini, sınırları içinde bulunan Darıca Kalesi'nden almıştır. Kalenin Bizanslıların elinde iken Tararion olan adı, Osmanlıların eline geçtikten sonra Darıca Kalesi olmuştur.

Kocaeli yarımadasının güneyinde yer alan Darıca'nın İstanbul'a olan yakınlığı bölgenin sosyal ve kültürel alanda olduğu kadar ekonomik alanda da ilerlemesinde etkili olmaktadır. Darıca adını en çok Darıca Hayvanat Bahçesi ile duyurmuştur.

Darıca, Sabiha Gökçen Havaalanı'na yaklaşık 15 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Havaalanına olan bu yakınlık Darıca bölgesindeki tesislerin konaklamada tercih edilme sebebini arttıran bir etken olmaktadır. Sanayi bölgesinden, Tuzla tersanesinin yakınlığından dolayı iş için buraya gelenler yılın her mevsimi bu bölgede otellerde konaklamaktadır. Ayrıca Darıca otel fiyatları çevre ilçelerdeki ve İstanbul sınırındaki otel fiyatlarına göre daha ekonomiktir.

Darıca'nın en ünlü sayfiye yerlerinden biri olan Bayramoğlu, körfez şeridi üzerinde doğal güzelliğe sahip, üç burundan oluşan bir yarımadadır. Bayramoğlu yarımadası Marmara Bölgesinin en modern tatil merkezlerinden biridir. Güneşi, denizi, kumlu kumsalı ve modern dinlenme tesisleriyle günübirlik gelenlerin ve uzun süreli tatillerini geçirmek isteyenlerin tercihidir. Tatil zamanı hemen hemen her yerde olduğu gibi burada da Darıca otel fiyatları kış sezonuna göre biraz daha artmaktadır. Darıca otel fiyatlarından olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanılabilmektedir.

En İyi 1 Darıca Pansiyonu

Otel Asya Bayramoğlu Darıca

Pansiyon - Darıca - 10 Misafir Yorumu

Otel Asya Bayramoğlu, Darıca'ya bağlı yarımada olan ve sayfiye yeri olan Bayramoğlu'nda konuklarını ağırlamaktadır. Bahçesinde bulunan açık yüzme havuzu sadece konaklama yapan misafirlerin kullanımına aittir. Misafirler havuz terasında bulunan şezlonglarda güneşin tadını çıkarabilir. Otelin tüm alanları Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağı ile donatılmıştır. Özel araçları ile gelen konuklar için otopark alanı ücretsizdir.

Otel Asya Bayramoğlu'nun konforlu ve geniş odalarında deniz veya dağ manzarası bulunmaktadır. Birimlerde konforunuz için dinlenebileceğiniz bir koltuk mevcuttur
... Otel Asya Bayramoğlu, Darıca'ya bağlı yarımada olan ve sayfiye yeri olan Bayramoğlu'nda konuklarını ağırlamaktadır. Bahçesinde bulunan açık yüzme havuzu sadece konaklama yapan misafirlerin kullanımına aittir. Misafirler havuz terasında bulunan şezlonglarda güneşin tadını çıkarabilir. Otelin tüm alanları Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağı ile donatılmıştır. Özel araçları ile gelen konuklar için otopark alanı ücretsizdir.

Otel Asya Bayramoğlu'nun konforlu ve geniş odalarında deniz veya dağ manzarası bulunmaktadır. Birimlerde konforunuz için dinlenebileceğiniz bir koltuk mevcuttur. Odaların tamamında klima yer alır. Birimlerdeki özel banyolar havlu ve saç kurutma makinesine sahiptir. Odalarda bulunan LCD ekran televizyon, uydu yayına sahiptir.

Tesis bahçesinde ve havuz kenarında her sabah misafirlerin damak zevkine uygun kahvaltı servisi sunulmaktadır. Resepsiyon personeli misafirlere haftanın her günü 24 saat hizmet vermektedir. Ek ücret karşılığında kuru temizleme ve çamaşırhane hizmetlerinden faydalanabilirsiniz

Daha Fazla Bilgi»

Darıca Pansiyon Tavsiyeleri

10

Otel Asya Bayramoğlu

Muhammet Şaşı - 5 Eylül 2017, Salı 23:49

İlgi üst seviyedeydi

Konfor, ilgi üst seviyedeydi. Havuzun ve odaların temizliği harikaydı. Şehirden birkaç günlüğüne uzaklaşmak için harika bir yer. Hem Bayramoğlu'nun ortamı hem otelin vermiş olduğu rahatlık ile harika bir 4 gün geçirdik.