Darıca Butik Otelleri

En iyi 13 butik otel, en uygun fiyatlar

Darıca Butik Otel Fiyatları

İstanbul ve Kocaeli arasında yer alan Darıca yıl boyunca iş için gelenlerin konaklamada tercih ettiği yer arasındadır. Darıca butik otelleri de tüm misafirlerini kusursuz hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır.

Darıca, İstanbul2a 40 kilometre mesafede olup Kocaeli iline bağlı bir ilçedir. İlçe Kocaeli sanayi bölgesine ve Tuzla tersanelerine oldukça yakın bir noktadadır. Yaz aylarında tatil için gelenlerin yanı sıra tüm yıl boyunca iş için gelenleri de ağırlayan ilçede her zevke ve her bütçeye göre bir konaklama tesisi bulunmaktadır.

Darıca'da yer alan tesisler arasında yeni binalarda hizmet veren ve konaklama yapan misafirlerine her türlü imkanla olanağı sağlayan Darıca butik otelleri en çok tercih edilen türdür. Darıca butik otelleri ayrıca İstanbul, Kocaeli ve Yalova'ya oldukça yakın olması ile de dikkat çekmektedir. Deniz ulaşım, karayolu, demiryolu ve havayolu ulaşımlarına da sahip olan ilçe Sabiha Gökçen Havaalanı'na yaklaşık 15 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Böylesine kolay bir ulaşım ağına sahip bölge içinde yer alan Darıca butik otelleri konaklamada sürekli olarak tercih edilmektedir.

Sadece sanayi ve ticareti ile değil sınırları içerisinde ev sahipliği yaptığı Darıca Hayvanat Bahçesi ile sosyo - kültürel alanda da gelen birçok kişiyi ağırlamaktadır.

Darıca butik otelleri yıl boyunca tercih edilse de en kalabalık yoğun dönemini yaz aylarında yaşamaktadır. Tatilin de başlamasıyla denize yakın mesafede yer alan Darıca butik otelleri hem İstanbullular hem de Kocaelililer tarafından tercih edilmektedir.

Darıca butik otel fiyatları da yaz sezonunda artan ilgi ile belli bir oranda artmaktadır. Butik otellerde gözlemlenen bu artış erken rezervasyon kampanyaları ile ekarte edilmektedir. Beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz butik otelle iletişime geçerek erken rezervasyon yaptırabilir ve hem indirimli butik otel fiyatlarından faydalanır hem de dilediğiniz zaman aralıklarında tatilinizi geçekleştirebilirsiniz.

Darıca Otel Fiyatları

Havayolu, denizyolu ve karayolu ile ulaşımın kolay olduğu bu yer yılın her dönemi misafirlerini ağırlamaktadır.

Kocaeli'nin bir ilçesidir Darıca. Darıca, İstanbul'a yakın olması ve Bursa - Yalova – İstanbul deniz yolu ulaşımının bu bölgeden sağlanmasından dolayı da jeopolitik konumu olarak da önemli bir ilçedir. Darıca ismini, sınırları içinde bulunan Darıca Kalesi'nden almıştır. Kalenin Bizanslıların elinde iken Tararion olan adı, Osmanlıların eline geçtikten sonra Darıca Kalesi olmuştur.

Kocaeli yarımadasının güneyinde yer alan Darıca'nın İstanbul'a olan yakınlığı bölgenin sosyal ve kültürel alanda olduğu kadar ekonomik alanda da ilerlemesinde etkili olmaktadır. Darıca adını en çok Darıca Hayvanat Bahçesi ile duyurmuştur.

Darıca, Sabiha Gökçen Havaalanı'na yaklaşık 15 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Havaalanına olan bu yakınlık Darıca bölgesindeki tesislerin konaklamada tercih edilme sebebini arttıran bir etken olmaktadır. Sanayi bölgesinden, Tuzla tersanesinin yakınlığından dolayı iş için buraya gelenler yılın her mevsimi bu bölgede otellerde konaklamaktadır. Ayrıca Darıca otel fiyatları çevre ilçelerdeki ve İstanbul sınırındaki otel fiyatlarına göre daha ekonomiktir.

Darıca'nın en ünlü sayfiye yerlerinden biri olan Bayramoğlu, körfez şeridi üzerinde doğal güzelliğe sahip, üç burundan oluşan bir yarımadadır. Bayramoğlu yarımadası Marmara Bölgesinin en modern tatil merkezlerinden biridir. Güneşi, denizi, kumlu kumsalı ve modern dinlenme tesisleriyle günübirlik gelenlerin ve uzun süreli tatillerini geçirmek isteyenlerin tercihidir. Tatil zamanı hemen hemen her yerde olduğu gibi burada da Darıca otel fiyatları kış sezonuna göre biraz daha artmaktadır. Darıca otel fiyatlarından olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanılabilmektedir.

En İyi 1 Darıca Butik Oteli

Parla Viens Suites Darıca

Butik Otel - Darıca - 1 Misafir Yorumu

Parla Viens Suites, Kocaeli'nde, Darıca'nın Bayramoğlu bölgesinde yer almaktadır. Tesis, stresten ve gürültüden uzak, sakinlik arayan konuklara huzur dolu bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Parla Viens Suites, konukların kendilerini ayrıcalıklı hissedecekleri, kendine özgü mimari yapısı ile hizmet veren 3 villa ile misafirlerini ağırlamaktadır. Odalar, bahçe ve havuz manzaralıdır. Odalarda; klima, mini bar, televizyon, uydu yayınları, telefon, ayrı oturma grubu, kaliteli yatak takımı, elbise dolabı, makyaj masası, çalışma masası, elektrikli su ısıtıcısı, tuvalet ve kablosuz internet erişimi
... Parla Viens Suites, Kocaeli'nde, Darıca'nın Bayramoğlu bölgesinde yer almaktadır. Tesis, stresten ve gürültüden uzak, sakinlik arayan konuklara huzur dolu bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Parla Viens Suites, konukların kendilerini ayrıcalıklı hissedecekleri, kendine özgü mimari yapısı ile hizmet veren 3 villa ile misafirlerini ağırlamaktadır. Odalar, bahçe ve havuz manzaralıdır. Odalarda; klima, mini bar, televizyon, uydu yayınları, telefon, ayrı oturma grubu, kaliteli yatak takımı, elbise dolabı, makyaj masası, çalışma masası, elektrikli su ısıtıcısı, tuvalet ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Ayrıca özel bir banyoya sahip olan odalar, saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Evcil hayvan kabul etmeyen tesisin odaları, düzenli olarak temizlenmektedir.

Parla Viens Suites, doğa ile bütünlenmiş özel bahçe alanında, doğal ve lezzetli ürünlerin yer aldığı açık büfe kahvaltı ile konuklarını güne hazırlamaktadır. Tesisin bir mutfak alanı mevcuttur ve bünyesinde bulundurduğu restoranda, keyifli ve lezzetli yemekler servis edilmektedir. Dileyen misafirlere oda servisi hizmeti de verilmektedir. Tesiste hijyene son derece önem verilen ve günlük bakımları yapılan bir açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Konuklar çamaşırhane, kuru temizleme, ütü olanakları ve havaalanı transfer hizmetinden yararlanabilirler.

Parla Viens Suites, Meraklı Köfteci'ye 5 km, Kavala Börekçisi'ne 5 km, Adriano Antique Cafe'ye 5 km, Darıca Hayvanat Bahçesi'ne 1 km, Darıca Kalesi'ne 4 km, Çoban Mustafa Paşa Külliyesi'ne 5 km, İstanbul Park'a 17 km, Blue Box Event & Extreme Sporlar'a 29 km ve Fly Anatolia'ya 18 km mesafede yer almaktadır. Tesis bünyesinde araçlı misafirler için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir

Daha Fazla Bilgi»