Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Cunda Butik Otelleri

Cunda için {{ (filteredHotels).length}} / 109 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

{{ newGenerationFilterTitles[item] }}
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Cunda Butik Otelleri - Butik Otel Fiyatları

Yılın on iki ayı mutlu insanlar, mutlu konuklar ağırlayan, her akşam yemeğinin, kahve sohbetlerinin iple çekildiği Cunda Adası...

Balıkesir'in Ayvalık ilçesine bağlı Cunda, çok yönlü bir ada, ister akşamları tavernada canlı canlı Rumca müzikler eşliğinde eğlenin, ister adanın sakin bir kafesinde serin serin esen havada tavla oynayın, ister hem Cunda'yı hem de Ayvalık'ı gayet makul fiyatlarla kiralayacağınız tekneyle denizden seyredin. Yılın hangi ayında giderseniz gidin Cunda'da size hitap edecek bir şeyler bulmanız mümkün.

Adanın sakinleri Cunda'nın en güzel zamanının eylülden sonra olduğunu, kış mevsiminin sert havalarının buralara pek uğramadığını, uğrasa da çok kısa süreli soğukların olduğunu söylerler. Cunda ve Cunda butik otelleri bu dönemde kafa dinlemek, yeni lezzetler tatmak için idealdir. İstanbul'da lüks bir restoranda yapacağınız bir masraf yerine, hafta sonunuzu hem burada Cunda butik otellerinde konaklayarak hem de Cunda'nın farklı lezzetlerinin tadına bakarak geçirmeniz mümkün.

Cunda, idari bakımdan Ayvalık'a bağlı, Ayvalık koyundaki Ayvalık Adaları olarak adlandırılan irili ufaklı 23 adanın içerisinde yerleşime açık tek ada. Aynı zamanda Türkiye'nin Ege Denizi'nde bulunan 4. büyük adası. (1.Gökçeada, 2.Bozcaada, 3.Uzunada) Konumu gereği Batı Anadolu'da deniz yollarının kesişme noktasında. Bu kesişme noktasının ayrıcalığı ile Cunda butik otellerinin önemi bir kat daha artıyor. Dünyanın birçok yerinden tekne ve yelkenlileri ile seyahat için Cunda'ya gelen misafirlerin bir kısmı teknelerini bırakıp Cunda'nın otantik ve tarihi Cunda butik otellerinde kalmayı tercih ederler.

Cunda butik otellerinin en çekici kısmı da, birçoğuunn içinde Rum kültürü barındırması. Daha çok güneşin batışı ya da papalina balığının lezeti ile bilinse de, aslında tarihe biraz meraklı oanlar için bir kültür cennetidir aynı zamanda.

Cunda Adası butik otellerinin işletmecilerinin birçoğunun Rum göçmeni olması dolayısıyla onların anılarını dinleyebilir, farklı bir kültüre de yolculuk yapabilirsiniz. Cunda Adası butik otellerinde konaklarken kendinizi bu kültüre ait hissetmeniz adına, pencerelerdeki el işi danteller, Rum desenli, delik işi, beyaz perdeler de unutulmamış.

Ayvalık Cunda Adası'nda butik otel fiyatları da her kesime hitap edecek şekilde değişiklik gösteriyor. Ortalama 20 odalı ve 50 yatak kapasiteli Cunda butik otellerinde 65 - 70 TL'den başlayan fiyatlara, genelde oda - kahvaltı dahil oluyor. Ancak fiyatlar, Cunda butik otelinin yapısına ve mimarisine göre, sunduğu hizmetin kalitesine göre değişiklik gösterip, 200 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Cunda adasının yani Alibey Adası'nın nüfusunu, çoğunluğu Girit ve Midilli adalarından 1924 nüfus mübadelesi zamanında göç eden Türkler oluşturuyor. Bu yüzden adanın yaşlı nüfusunun çoğu Rumca biliyor. Son yıllarda adaya emeklilik günlerini sakin bir yörede geçirmek isteyen büyük şehirlilerin akını var. Büyük şehirden gelenlerin bir kısmı Cunda'da faaliyet gösteren yeni Cunda Adası butik otellerini hizmete açıyorlar.

Ada nüfusu 2000 yılı itibariyle 5 bin olup, bu rakam yazın 20 bin'e kadar çıkabiliyor ve Cunda butik otelleri dolup taşıyor.

Cunda butik otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Mola Cunda Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mahallesi Üç Kuyular Caddesi No:18
2663272701
Her şey çok güzeldi

-

Her şey çok güzeldi

Otelden çok memnun kaldık, her şey çok güzeldi. Personeller çok güler yüzlü ve ilgililerdi. Otelin plajı güzeldi ve denizi berraktı. Kahvaltılarda çeşitleri güzel ve doyurucuydu. Geceleri otelde müzik oluyor ve çimenlerde vakit geçirmek çok huzurluydu. Tekrardan gelebileceğim bir otel. Sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Atlas Otel
100 TL - 200 TL
Belediye Sok.
5446251160
Kendimizi evimizde hissettik

-

Kendimizi evimizde hissettik

Tertemiz, geniş, ferah odaları ve otel sahiplerinin dost tavırlarıyla kendimizi evimizde hissettik. Cunda'ya yolunuz düşerse mutlaka Cunda Atlas Otel'de misafir olmalısınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fikret Bey Konağı
100 TL - 200 TL
Mithatpaşa Mah. Cumhuriyet Cad.2.Ara Sok. No. 36
2663272678
Muhteşem kahvaltı

-

Muhteşem kahvaltı

Geçtiğimiz Kurban Bayramı'nı çok sevdiğimiz Cunda Adası'nda Fikret Bey Konağı'nda geçirdik. Özellikle Ebru'muza ve bütün personele çok teşekkür ederiz. Muhteşem kahvaltı, Mustafa Bey'in akşam çayı ve güler yüzleri, hizmetleri, ilgileri inanılmazdı. Hiç abartı yok, her şey candan ve inşallah bir daha gidebilmek ümidi ile. Caner-Zehra-Osman Karabağ.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
100 TL - 200 TL
15 Eylül Caddesi, Alibey Adası
2663272524
Tavsiye etmeyiz

-

Tavsiye etmeyiz

Eşimle bu yaz 4 gece konakladığım Alya Otel'den memnun kalmadık ve yeniden kalmayı düşünmeyiz, tavsiye etmeyiz. Kahvaltısı kötü, zaten sadece kahvaltı içeren bir yemek bu kadar mı kötü olur. Ayvalık, Cunda Adası zeytinleri ile meşhur olmasına rağmen, koyabilecekleri en kötü zeytinleri koymuşlar. Beyaz peyniri de kötüydü. İstanbul'da bile böylesine kötü zeytin yemedik. Odamıza temizlik istediğimizde otel çalışanı dün temizlik yapıldığı ve yeniden temizlik yapılamayacağını söyledi. Dahası hiçbir otelde her gün temizlik yapılmadığı gibi bir yanıt verdi. Kendisi herhalde ömründe hiç başka otelde kalmamış olsa gerek, temizlik istedik diye böylesine bir cevap vermesi ne kadar sinir bozucu tahmin edemezsiniz. Odaya giriş yaptık, dolapların çekmecelerine iç çamaşırlarımızı yerleştireceğiz hep toz içinde. Tek tek yeniden temizlemek zorunda kaldık. Ayrıca otelin odaları çok küçük ve dar. 2 kişilik odada eşimle zor hareket ettik. Otelin geceliğine az bir ücret ödememize rağmen verdiğimiz paranın karşılığını asla alamadık. Bir daha kesinlikle konaklamayı düşünmeyiz, tavsiye de etmeyiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Atlas Otel
100 TL - 200 TL
Belediye Sok.
5446251160
Mis kokulu bir otel

-

Mis kokulu bir otel

Tertemiz, mis kokulu bir otel. Sahibi Gözde Hanım dünya tatlısı. Gider gitmez ilgileri, yönlendirmeleri sayesinde Cunda bizim için daha da keyiflendi. Bundan sonra Cunda'da kalacağım tek adres.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güzelyalı Butik Otel
100 TL - 200 TL
Mevlana Caddesi, Ayvada Sitesi, 22. Sokak, No:2
5433101019
Kahvaltısı çok doyurucu

-

Kahvaltısı çok doyurucu

Beklentimizin çok üstündeydi, bahçe katı odaları harika. Sakin, dingin, keyif yapma tatili isteyenlere tavsiye ederim. Kahvaltısı çok doyurucu ve çeşitliydi. Her şey sıcacık ve güler yüzle servis edildi. Cunda tatillerimizde tek tercih edeceğimiz adres. Herkese teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Erol
100 TL - 200 TL
Mithatpaşa Mh. Mevlana Cd. 46. Sk. No:20
2663271318
Kahvaltısı çok iyi

-

Kahvaltısı çok iyi

İlgili, temiz bir tesis, havuzu güzel ve denize sıfır. Kahvaltısı çok iyi ve leziz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Aşiyan Butik Otel
100 TL - 200 TL
Mithatpaşa Mahallesi 15 Eylül Caddesi No:83
5309628175
Her şeyiyle on numara

-

Her şeyiyle on numara

Cunda'ya ilk kez geldim ve iyi ki Aşiyan Pansiyon'da konakladık, her şeyiyle mükemmel. Bebek için park, beşik bile var. Oda temizliği olsun, yemekler olsun, ilgi alaka zaten hiç söylemiyorum kendi eviniz gibi rahat edeceğiniz bir ortam. İşletme sahibi Osman amcanın samimiyeti müşteri değil, misafir hissi, güven veriyor. Her şeyiyle on numara. Teşekkürler her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. 15 Eylül Cad. 16. Sok. No: 12
5059977666
Kahvaltısı efsaneydi

-

Kahvaltısı efsaneydi

Cundaya bir daha gelecek olsam yine Rooms Otel'de kalırdım, tam bir aile oteli. İşletmecileri ve otelde aldığımız hizmet tam bir ev ortamı gibiydi. Kahvaltısı efsaneydi, çook beğenerek keyifle kahvaltımızı yaptık. Şehir gürültüsü olmayan, merkeze 10 dakika yürüme mesafesinde gidebildiğimiz nezih bir tatil yaptık. Teşekkürler Cunda Rooms Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. 15 Eylül Cad. 16. Sok. No: 12
5059977666
Tüm tatilcilere tavsiye ediyorum

-

Tüm tatilcilere tavsiye ediyorum

Otel demek güler yüz, samimiyet, huzur demektir. Bunları samimi şekilde misafirlere aktarabilmektir. Ve bunların hepsini samimi şekilde yürütülen Cunda Rooms Butik Otel işletmesine Rüstem Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Kahvaltısına doğasıyla her şey harika ve bu yüzden Cunda Rooms Butik Otel diyorum. Tüm tatilcilere tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Paradise Hotel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mahallesi Hulusi Zarplı cad.7.sok No:10
5321518678
Tam bir aile oteli

-

Tam bir aile oteli

Harika bir otel özellikle Mehmet Bey sanki sizin aile dostunuz gibi davranıyor. Kendinizi kendi evinizde hissettiriyor. Kahvaltısı muhteşem. Tam bir aile oteli. Bundan sonra her sene oradayım. Çok teşekkür ediyorum misafirperverliğinden dolayı. 10 'dan fazla puan olmadığı için...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. 15 Eylül Cad. 16. Sok. No: 12
5059977666
Kahvaltıları oldukça tatmin edici

-

Kahvaltıları oldukça tatmin edici

Eşimle birlikte bayram sonrası 5 gün konakladığımız otelde çok güzel bir tatil geçirdik. Cunda, Ayvalık ve Sarımsaklı gibi yerlere çok yakın olduğundan çevreyi gezmek ve konaklamak için ideal bir yer. Otelde odalar yeni ve tertemizdi ve ihtiyacınız olacak her şey mevcuttu (balkon, buzdolabı, klima, TV, havlu, çamaşır askısı, vs.). Kahvaltıları oldukça tatmin edici ve lezzetli yiyeceklerle doluydu. Rüstem Bey ve annesi gerek misafirperverlikleri olsun gerek güler yüzleri ile bizi çok güzel ağırladılar. Her türlü ihtiyacınızı karşılamak için hazırlar. Arkadaşımızın tavsiyesiyle gittiğimiz otelden çok memnun kaldık. Huzurlu, sakin ve uygun fiyatlı bir tatil için kesinlikle tercih edin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sedef Hanım değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizleri tekrardan ağırlamak bizleri mutlu eder tekrar görüşmek dileğiyle 😌

4 Eylül 2018, Salı 11:05
Cundahan Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. Selamet Cad. Tepebaşı Sok. No. 5
5534668987
Temiz ve kullanışlı odaları

-

Temiz ve kullanışlı odaları

Sahile yakın konumu, kibar çalışanları ve Metin Bey'le, temiz ve kullanışlı odalarıyla harika bir otel. Bunun yanı sıra kahvaltı doyurucu ve lezzetli. Fiyat/kalite endeksi Cunda Adası'na göre mükemmel. Havuz konusunda bazı eksiklikler olmasına rağmen içtenlikle öneriyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
100 TL - 200 TL
15 Eylül Caddesi, Alibey Adası
2663272524
Temizlik mükemmel

-

Temizlik mükemmel

Arkadaşlarla arada bir toplanıp gidiyoruz. Hijyen, temizlik mükemmel. Kahvaltısı, bahçesi gayet iyi, Cunda merkeze yürüme mesafesinde, evimiz gibi. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
100 TL - 200 TL
15 Eylül Caddesi, Alibey Adası
2663272524
Temiz ve sakin

-

Temiz ve sakin

- Eşim ve 2 yetişkin kızımla Cunda Adası'nı gezmek ve 2 gece temiz bir yerde konaklamak amacıyla, birkaç yere daha girip son kararımızda Otel Alya'da kalabiliriz dedik. - İlhan Bey ve Erol Bey'in ilgisi, adanın gezebileceğimiz yerlerine bizi yönlendirmeleri, sıcak suyu, güler yüzleri, temiz ve sakin, rahat etmemiz için ellerinden geleni yapmalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Aşiyan Butik Otel
100 TL - 200 TL
Mithatpaşa Mahallesi 15 Eylül Caddesi No:83
5309628175
Muhteşem köy kahvaltısı

-

Muhteşem köy kahvaltısı

Bu sene de geçen sene gibi Osman Bey'in oteli değil de sanki kendi akrabamızın evine gitmişiz gibi çok keyifli 4 gün geçirdik. Güler yüzleri, sabah sahilde yenilen muhteşem köy kahvaltısı, akşam muhteşem manzarada yenilen yemekleri için Osman Bey'e, kraliçesi olan eşine çok çok teşekkürler. Seneye bu zaman görüşmek üzere. Ata, Ayhan, Şükran, Nermin, Aynur.☺

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zehra Teyze'nin Evi
100 TL - 200 TL
Taksiyarhis Kilisesi İçi Namık Kemal Mah. No: 7
5428104833
Çok huzurlu bir yer

-

Çok huzurlu bir yer

Cunda'ya bayramdan sonra gelmeyi tercih ettik, daha önce yerini bildiğimiz ama konaklamadığımız, Zehra teyzenin evine bu sefer konaklamak için geldik, çok güzel bir üç gün geçirdik, çok huzurlu bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
100 TL - 200 TL
15 Eylül Caddesi, Alibey Adası
2663272524
Şehrin gürültüsünden uzak

-

Şehrin gürültüsünden uzak

Cunda'da tatil için harika bir otel. Şehrin gürültüsünden uzak. Şirin bir bahçesi var. Odaları temiz ve ferah, çalışanları cana yakın ve her sorunu çözmeye çalışan, gerçekten tek kelime ile muhteşem bir otel. Gelip bu otelde kalmanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
100 TL - 200 TL
15 Eylül Caddesi, Alibey Adası
2663272524
Kahvaltısı güzel

-

Kahvaltısı güzel

Gerçekten harika bir otel. Kahvaltısından odalarına, çalışanlarına kadar muhteşem bir otel. Kahvaltısı güzel, çalışanları ilgili, ayrıca sessiz, sakin ve harika bir bahçeye sahip. Gelmenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cundahan Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. Selamet Cad. Tepebaşı Sok. No. 5
5534668987
Kendini evinde gibi hissediyorsun

-

Kendini evinde gibi hissediyorsun

Çok memnun kaldık. Temiz, güzel, personel ilgili. Kendini evinde gibi hissediyorsun. Her şey için teşekkür ederiz. Yine gelip burada gönül rahatlığıyla konaklayabileceğim hotel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. 15 Eylül Cad. 16. Sok. No: 12
5059977666
Evimizde gibi hissettik

-

Evimizde gibi hissettik

Kahvaltılar müthiş, Birsen Hanım'ın eline sağlik. Odaların dekorasyonu çok şık ve mis gibi sabun kokan bir otel. Merkeze çok yakın. Fiyatlar uygun. Rüstem Bey ve annesi Birsen Hanım'ın samimiyeti ve güler yüzlülüğü ile evimizde gibi hissettik tatil boyunca.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. 15 Eylül Cad. 16. Sok. No: 12
5059977666
Kahvaltı mükemmeldi

-

Kahvaltı mükemmeldi

Her şey için teşekkürler. Temizlik, güler yüz, kahvaltı mükemmeldi. Herkese tavsiye edebileceğim bir yer. Tekrar görüşmek umuduyla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zehra Teyze'nin Evi
100 TL - 200 TL
Taksiyarhis Kilisesi İçi Namık Kemal Mah. No: 7
5428104833
Her yer pırıl pırıl

-

Her yer pırıl pırıl

Bayramda geldik. Oteldeki o yoğunluğa kalabalığa rağmen hizmet hiç aksamadı. Personel yeterliydi, İlgi, alaka, üst seviyedeydi, fiyatlar uygundu. Her yer pırıl pırıl, sakin, rahat, gürültüsüz bir canlı tarih.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Aşiyan Butik Otel
100 TL - 200 TL
Mithatpaşa Mahallesi 15 Eylül Caddesi No:83
5309628175
5 yıldır buradayım

-

5 yıldır buradayım

Otelin ilk müşterisiyim. İnsan 5 yıldır tüm tatillerini Cunda Aşiyan'da geçiriyorsa!!!! Anlatmaya gerek yok. Mükemmel. Güler yüz, temizlik harika. Kahvaltı organik. Denize sıfır. Tavsiye ederim. Osman Bey saygılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. 15 Eylül Cad. 16. Sok. No: 12
5059977666
Kahvaltısı müthiş

-

Kahvaltısı müthiş

Muhteşem bir yer. Manzarası, sessizliği ve müthiş kahvaltısı ile kesinlikle gelinmesi gereken bir yer. Güler yüzlü çalışanları, ev yapımı reçel ve limonataları ile bizi kendine hayran bıraktılar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Hayal Evi
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mahallesi 15 Eylül Cad. No:77 Alibey Adası
5323578946
Odalar çok küçük

-

Odalar çok küçük

1 günlük ücret 800TL ödedik. Odalar çok küçük. Tuvalette hareket edecek, duş alanında hareket edecek yer yok, mini minnacık. Otele girdiğimizde akşam saatiydi. 1 günlük ücret ödediğimiz için uyuyup sabah kahvaltı yapmadan ayrıldık. Yan oda kapısını kapatsa bizim oda titriyor. Mini barın içi boş, prize bile takılı değildi. Beklentinizi minimumda tutun, günlüğü 150TL ancak edecek bir pansiyon.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Rooms Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. 15 Eylül Cad. 16. Sok. No: 12
5059977666
Otel mis gibi sabun kokuyordu

-

Otel mis gibi sabun kokuyordu

16-19 Ağustos tarihlerinde internetten yorumlara bakarak kaldığımız otelde her şey harikaydı. Rüstem Bey ve annesi Birsen Hanım'ın güler yüzlülüğü ve samimiyetleri, her sabah ayrı bir özenle hazırlanan birbirinden güzel kahvaltılar, otelin temizliği, mis gibi sabun kokusu, sıcak dekorasyonu ile bizlere harika bir tatil ortamı sundular ve evimizde gibi hissetmemizi sağladılar. Aynı zamanda otelin lokasyonu oldukça merkezi. Değirmen ve deniz manzarası da cabası. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cundahan Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. Selamet Cad. Tepebaşı Sok. No. 5
5534668987
İşletme sahibi ve güler yüzlü

-

İşletme sahibi ve güler yüzlü

Sakarya/Sapanca'dan gelip konakladık ve çok memnun kaldık. İşletme sahibi ve güler yüzlü çalışanlar çok samimi ve ilgililerdi. Oda temiz, kahvaltısı çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cundahan Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. Selamet Cad. Tepebaşı Sok. No. 5
5534668987
Oda temiz, kahvaltısı güzel

-

Oda temiz, kahvaltısı güzel

Anne kız konakladık ve çok memnun kaldık, otel sahibi ve çalışanları çok ilgililerdi. Oda temiz kahvaltısı çok güzel. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksaç Otel
100 TL - 200 TL
Mithatpaşa Mah. Karadut Cad. No: 18
2663271629
Plaj ve kahvaltı süper

-

Plaj ve kahvaltı süper

Yorumları okuyarak geldiğimiz Aksaç Otel'den çok memnun kaldık. Deniz Hanım'ın ilgisi, güler yüzü söylendiği gibi, plaj ve kahvaltı deseniz süperdi. Eşim ve oğlumla çok memnun kalarak ayrıldık. Seneye tekrar görüşmek üzere Aksaç Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cundahan Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. Selamet Cad. Tepebaşı Sok. No. 5
5534668987
Merkeze çok yakın

-

Merkeze çok yakın

Anne kız konakladık, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz sıcacık bir ortam otel sahibi ve çalışanlar çok ilgililerdi. Odalar temiz, kahvaltısı da bir o kadar güzel, Cunda merkeze çok yakın. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cundahan Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. Selamet Cad. Tepebaşı Sok. No. 5
5534668987
Herkese tavsiye ediyorum

-

Herkese tavsiye ediyorum

Cok guzel tertemiz aile ile kalinabilecek guzel bir otel herkeze tabsiye ediyorum

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksaç Otel
100 TL - 200 TL
Mithatpaşa Mah. Karadut Cad. No: 18
2663271629
Kaldığımız oda çok temizdi

-

Kaldığımız oda çok temizdi

Tatil için Cunda'da başka bir otelde konaklamak için geldik. Bir gece zar zor konakladık ve ertesi gün oteli terk ettik. İnternette araştırma yaparken Aksaç Otel'i bulduk iyi ki de bulmuşuz. Deniz Hanım çok güler yüzle bizi karşıladı ve kaldığımız oda çok temizdi. İlgisi alakası diğer otelle kıyasladığımızda çok iyiydi. Bizi rahat ettirmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Teşekkürler Deniz Hanım ve plaj kısmındaki arkadaşlar. En kısa zamanda görüşmek üzere Aksaç Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cundahan Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. Selamet Cad. Tepebaşı Sok. No. 5
5534668987
Tertemiz odalar

-

Tertemiz odalar

İnternetten tereddütle rezervasyon yaptırdığım, ancak kapısından içeriye adım attığımda işletmecisi Metin Bey ve işletmenin ateşi Abdullah Bey öyle karşıladılar ki endişemden utandım. Tertemiz odalar ve alanlar, her gün temizlenen havuzu (gözünüzün önünde) ve taze, sıcacık hazırlanan kahvaltısıyla mükemmel. Metin-Abdullah Bey ve Okşan'a her şey için teşekkürler. Hala-yeğen. Merkeze hem yakın hem sessiz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
100 TL - 200 TL
15 Eylül Caddesi, Alibey Adası
2663272524
Sıcak su yok

-

Sıcak su yok

Öncelikle biz de burayı seçerken yorumları okuyarak karar verdik. Ama ya biz yanlış otele geldik ya da yorumlar gerçeği yansıtmadı bizim için. Standart oda fiyatı ödememize rağmen, 104 numaralı ekonomik oda olarak geçen odada kaldık(yarı bodrum kat). Odada sıcak su yok. Görevli ile konuştuğumda abi suyu açıp 10 dakika bekleyin, güneş enerjisi olduğu için geç geliyor dedi (mantık bu mudur?) ki yaptık söylediğini 5-10-15-20 dakika geçti su sadece ılıdı. Bunu yaparken akıtılan su israf. Daha fazla su harcamamak ve denizden sonra tuzlu kalmamak için ılık (soğuğa yakın) su ile duş aldık. Sabah görevli ile tekrar konuştuğumuzda yapabileceğimiz bir şey yok, bir şey diyemem şeklinde cevap aldık. Adam da haklı ne yapsın ama bu durumla karşılamamak için yapabileceğiniz bir şeyler olsun diye bu yorumu yapıyorum. Gelelim kahvaltıya eğer Cunda'da kalmak için kalıyorsanız, size standart olarak gelebilir. Ama Cunda'ya gelip, ev yapımı reçellerden yemek, çeşit çeşit zeytinyağlı kahvaltılıklardan tatmak istiyorsanız, burası doğru adres değil. Hazır paket, reçeller, 2 çeşit fabrikasyon zeytin, 2 çeşit peynir, haşlanmış yumurta, salatalık, domates, sigara böreği, karpuz. Bu arada benim gibi çayı çok seviyorsanız her zaman resepsiyonda çay var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yorumlarınız bizim için çok önemlidir. Ancak yaptığınız yorumda eksikleriniz var. Öncelikle siz ekonomi oda fiyatı ödediniz. O günkü fiyatlara bakarsanız bunu görebilirsiniz. Sezon başladığından beri hiçbir müşterimizden sıcak su sıkıntısı ile ilgili bir şikâyet almadık. (Öyle ki 20 gün kesintisiz konaklayan müşterilerimiz vardır. Dilerseniz sorabilirsiniz.) Güneş enerjisinden dolayı sıcak su geç gelmiş. Durum bana anlatıldığında ısı pompasını devreye soktuk. Anında sorunu giderdik. Bizim her ihtimale karşı tedbirlerimiz vardır. Şöyle ki 2-3 gün sular kesikti birçok otel tankerle su getirtti. Bizim 12 tonluk su depomuz ve artı kuyumuz var 1 ay sular kesilse hiçbir müşterimiz hissetmez. Güneş enerjisi bozulsa ısı pompası devreye girer. Kahvaltı çeşidimiz gayet güzel. İçecek olarak meyve suları süt çeşitli bitki çayları dahil 10 çeşide yakın içecek ev yapımı sigara böreği su böreği, zaman zaman ev yapımı kek tatlı tuzlu kurabiyeler meyveler, bulunmakta. Ayrıca günü her saati bahçemizde dinlenirken içebileceğiniz (ücretsiz) çay, bitki çayları mevcut. Hazır dediğiniz reçel bal tereyağı v.s. en iyi markadır. Zeytin ve peynirler de öyle ki en iyi yerden piyasasının iki katı fiyata alınmaktadır., (şöyle ki piyasada 10, 14 TL'ye satılmakta iken biz 28-35 TL aralığında özel almaktayız.) Son olarak; ben işletmeci olarak sizin od dan memnun olmadığınızı öğrendiğim anda sizi aratarak dilerseniz ödemiş olduğunuz ücreti kesintisiz iade edebileceğimizi, kimsenin haram parasını istemediğimi görevli personel tarafından ilettim. Siz sorun olmadığını kalacağınızı beyan ettiniz. Yüzde 99 memnuniyet oranı olan bir işletmeyi bu şekilde izah etmeniz bizleri üzmüştür. Saygılarımızla Otel Alya ailesi.

26 Ağustos 2018, Pazar 18:29
Cundahan Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. Selamet Cad. Tepebaşı Sok. No. 5
5534668987
Kahvaltı taze ve güzel

-

Kahvaltı taze ve güzel

Cundahan Butik Otel'de 5 gün boyunca iyi ağırlandık. Güler yüzlü, samimi ve ilgiliydiler. Güzel bir tatil geçirdik. Metin Bey ve yardımcı personel çok iyiydi. Kahvaltı taze ve güzel lezzetler vardı. Hijyen açısından gördüğümüz en temiz butik oteldi. Her zaman tercih edilebilir bir motel. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Yeniden tatil yapmak isteyeceğimiz bir yer.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksaç Otel
100 TL - 200 TL
Mithatpaşa Mah. Karadut Cad. No: 18
2663271629
Great place to stay

-

Great place to stay

Harika çok temiz, herkes friendly ve smiley. I love it. Great place to stay.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cundahan Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. Selamet Cad. Tepebaşı Sok. No. 5
5534668987
Cunda tatili için ideal

-

Cunda tatili için ideal

Benim gibi yorumlardan fikir edinmek isteyenler için; hiç tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz, temizliği, kahvaltısı, ev ortamındaki sıcaklığı yansıtan başta işletmecisi Metin Bey olmak üzere güler yüzlü, misafirperver ve ilgili personeli ile merkeze çok yakın konumu sebebiyle Cunda'da tatil yapmak isteyenler için ideal bir otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taş Bahçe Butik Otel
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mahallesi 15 Eylül Caddesi No:33 D1
2663272290
Kahvaltılarındaki çeşitlilik ve lezzet

-

Kahvaltılarındaki çeşitlilik ve lezzet

Taş Bahçe Butik Otel'de bir bayan arkadaşımla 4 gece kaldık. Butik otele giriş yaptığımız ilk adımdan çıkış yaptığımız son adıma kadar her şey memnuniyet vericiydi. Giriş yaptığımız kapının ilk adımında, yeşilin kokusu, bahçe peyzajı dikkatimizi çekti. Gerek bahçe, kahvaltı yapılan camekanlı mekan, gerekse oda ve diğer alanlarda gözümüzün gördüğü her şey ince bir zevkin ürünüydü. Kaliteyi arttıran detaycı yapı her alanda kendini gösterdi. Hem merkeze 5 dakika yürüyüş mesafesinde hem de kalabalık ortamdan bu mesafede uzak olması dolayısıyla sakin ve huzurlu bir ortam. Yepyeni ama eskitilmiş tarz mobilyalar ile dekorasyon büyülü bir atmosfer yarattı. Aile işletmesi olan "Taş Bahçe Butik Otel" ev sahiplerinin sıcak yaklaşımları ile görev duygusu ile değil, samimi, içten duygularla karşılanıp-ağırlandığımız bir yer oldu. Sabah kahvaltılarındaki çeşitlilik ve lezzet, [organik domates, biber (arkadaşım arka bahçede kendi elleriyle topladı)], hep unutamayacağımız ve özleyeceğimiz tatlar olarak hafızalarımızda yer aldı. Butik otelin kartında Cunda'daki eviniz yazıyor, bize de öyle hissettirdikleri için, iyi geceler dedikten sonra ağzımdan refleks olarak odaya yerine eve gidiyorum çıktı. Bizi bu güzel duygularla karşılayan, ağırlayan, uğurlayan (alfabetik sırayla; Belkıs Hanım, Emel Hanım, Mert Bey ve Zeynel Bey) Taş Bahçe Butik Otel ailesine tek tek teşekkür ediyoruz, tekrar görüşmek dilekleriyle & sevgiler. Songül Yıldız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksaç Otel
100 TL - 200 TL
Mithatpaşa Mah. Karadut Cad. No: 18
2663271629
Kahvaltı bol çeşitli

-

Kahvaltı bol çeşitli

Merhaba, ailemle gittiğim mis kokulu Aksaç Otel'de 3 gece konakladık. Otele ilk girdiğimiz andan çıkış yaptığımız ana kadar her şey çok güzeldi. Kahvaltı bol çeşitli ve oldukça doyurucuydu, sahil ve deniz temizdi. Başta Deniz Hanım'a ilgisi, alakası ve yardımları ve sahil kısmındaki Reber Bey ve Şükrü Bey'e teşekkürler ilgileri için. Tekrar görüşmek üzere Aksaç Otel. Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Güneş Otel
100 TL - 200 TL
15 Eylül Caddesi No :81 Alibey Adası / Ayvalık
2663272748
Çok huzurlu bir yer

-

Çok huzurlu bir yer

En keyifli tatillerimden biriydi. Temmuz başında gittim ve inanılmaz keyifli zaman geçirdik. Ben, oğlum ve kız kardeşim. Gerçekten çok huzurlu bir yer. İnanılmaz tatlı insanlar, hem sahipleri hem de çalışanları çok sıcakkanlı insanlar. Bu kadar güzel ve uygun bir yere gidip nasıl keyif almaz insanlar bilmiyorum. Yorumları okuyorum ve bazı insanların haksızlık yaptığını düşünüyorum açıkçası. Eleştiri yapmak için yazmayın lütfen. Bırakın herkes gidip keyifle tatil yapsın. Ayrıca şunu da belirtmek isterim Cunda çarşıya 15 dk. uzaklıkta, Ayvalık merkeze gitmek isterseniz kapının önünden minibüsler kalkıyor ve 5 dk. sürüyor. Ayvalık'ın ve Cunda Adası'nın keyfini çıkarmak isterseniz kesinlikle Cunda Güneş Otel tercihiniz olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Güneş Otel
100 TL - 200 TL
15 Eylül Caddesi No :81 Alibey Adası / Ayvalık
2663272748
Kahvaltısı, yemekleri harika

-

Kahvaltısı, yemekleri harika

Cunda'nın en huzurlu oteli. Cunda'ya geldiğimde buradan başka hiç bir yerde kalmam. Aile ortamı, güvenilir ve çok tatlı güler yüzlü sahipleri ile burada kalmanın keyfi başka. Kahvaltısı, yemekleri, temiz ve lezzetli. Odaları da gayet temiz. Özel plajı, şezlongları denizde kullanabileceğiniz aksesuarlar (simit vb.) mevcut. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yasemin Hanım sizleri ağırlamak gerçekten güzeldi. Otelimizde sizin gibi misafirlerimizi ağırladıktan sonra bizler için yazdığınız iki satır yorum bütün yorgunluğumuzu alıyor. Güneş Otel ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Sağlıkla kalın.

4 Ağustos 2018, Cumartesi 09:57
Cunda Morisi Otel
100 TL - 200 TL
Mithatpaşa Mah. 15 Eylül Cad. 12. Sok. No. 3
2163688040
Çalışanlar mükemmel titizlik ve misafirperverlikte

-

Çalışanlar mükemmel titizlik ve misafirperverlikte

An itibariyle otelde bulunmaktayız. Gelmeden önce farklı yerlerde yorumları okumuş ve şüphelerimiz olmuştu ama insan görünce ve yaşayınca öğreniyor. Her çalışanı mükemmel titizlik ve misafirperverlikte. Tabiki herkese uymayan noktalar vardır ama genel olarak ve tarafsız olarak bakılırsa diğerleriyle açık ara farklı diyebilirim. Çalışanlar çok ilgili, çok fedakarlar. Sizin için her yere koşturuyorlar. Temizlik çok güzel. İstediğiniz her şeye çözüm bulmaya ve sonuçlandırmaya çalışıyorlar ve gelen misafirler de sanki özenle seçilmiş. Hepsi kibar ve sakin. Anlatılmaz yaşanır diyorum. Bunun için tüm otel çalışanlarına, otel müdürüne ve otel sahibine de teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim kesinlikle! Seneye de buradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Morisi Otel
100 TL - 200 TL
Mithatpaşa Mah. 15 Eylül Cad. 12. Sok. No. 3
2163688040
Odanın dekoru huzur verici

-

Odanın dekoru huzur verici

Öncelikle çok temiz odalar ve huzur verici dekoruyla çok güzel bir otel. İşletmesi de gayet iyi ve güler yüzlü. Kahvaltıları özenle hazırlanmıştı. Biraz oda ve banyo küçük olsa da yeterliydi. Ayrıca kalan müşteriler de sanki seçilmiş gibi iyi insanlardı. Tekrar tekrar gidilebilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksaç Otel
100 TL - 200 TL
Mithatpaşa Mah. Karadut Cad. No: 18
2663271629
Oda temiz ve manzarası güzel

-

Oda temiz ve manzarası güzel

2 hafta önce konakladık Aksaç Otel'de. Odamız çok temiz ve manzarası çok güzeldi. Otelin müdürü Deniz Hanım'ın ilgisi ve alakası için teşekkür ederiz. Cunda'da kalacağımız otelimizi bulduk. Aile sıcaklığı istiyorsanız Aksaç Otel'i tavsiye ederim. Kahvaltısı serpme ve çok lezzetli. Teşekkürler Deniz Hanım ve ekip arkadaşları, en kısa zamanda görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aksaç Otel
100 TL - 200 TL
Mithatpaşa Mah. Karadut Cad. No: 18
2663271629
Odamız çok temiz ve kahvaltımız süperdi

-

Odamız çok temiz ve kahvaltımız süperdi

Geçen hafta konakladığımız otel, girdiğimiz günden çıktığımız güne kadar bizi çok güzel ağırladılar her isteğimizi yerine getirdiler. Otelde Deniz Hanım, plaj kısmında da hem Şükrü Bey hem de Reber Bey çok ilgili ve alakalıydılar. Odamız çok temiz ve kahvaltımız süperdi. Teşekkürler Deniz Hanım ve ekip arkadaşları. Cunda'daki otelimizi bulduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dalyan Butik Otel Hayat Bahçesi
100 TL - 200 TL
Namık Kemal Mah. Selamet Cad. No:7
5554133990
Aile sıcaklığında bir ortam

-

Aile sıcaklığında bir ortam

Temiz, güler yüzlü, aile sıcaklığında bir ortam arayanlar için mükemmel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Güneş Otel
100 TL - 200 TL
15 Eylül Caddesi No :81 Alibey Adası / Ayvalık
2663272748
Otelin konumu, bahçesi çok güzel

-

Otelin konumu, bahçesi çok güzel

11 aylık bebeğimizle 29.07.2018 tarihinde konakladık. Otelin konumu, bahçesi çok güzel fakat bebek yatağı konunca odada adım atacak yer yok. 2 kişi odada yürüyemiyor. Bebek yatağı olmadan da çok farklı değil. Yatak duvara yaslanmıştı. Kahvaltı yorumlardaki gibi muhteşem değil. Sıradan, kötü de değil. Aynı zamanda telefonda pazarlık yapmamıza rağmen gidince bu odanın fiyatı zaten diğerlerinden farklı gibi bir yaklaşımla karşılaştık. Bu paraya daha geniş odalı, daha kaliteli yerler bulmak zor değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Hüseyin Bey yorumunuz için teşekkür ederim. Haklısınız odalar salon salomanje değil. İnsanların tatil anlayışına göre büyüklüğü veya küçüklüğü değişebiliyor. Ayrıca şunu da söylemeden geçemeyeceğim tabiki bir otelin odalarının konumuna göre fiyat farklılıkları da var mutlaka, olmazsa olmaz zaten. Kalan diğer misafirlere haksızlık olur sonra. Teşekkürler.

1 Ağustos 2018, Çarsamba 10:55
Cunda Marina Otel
100 TL - 200 TL
3 Kuyular Cad. No: 16
2663273355
Alaka mükemmel

-

Alaka mükemmel

Neden daha önce bu otelde kalmadık diye kendimizi sorguladık bütün tatil boyunca. Her şey çok güzeldi. 5 çayındaki böreklerin tadı hala damağımızda, ilgi, alaka mükemmel... Her konuda yardımcı olmaya çalışan güler yüzlü çalışanlarıyla harika bir otel... Celal Bey'e ve Yavuz Bey'e çok teşekkür ederiz. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere. Ve otelin maskotu Bobi'ye de kocaman sevgiler bizden...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz Merve Hanım. Sizleri tekrar ağırlamaktan mutluluk duyarız.

30 Temmuz 2018, Pazartesi 15:51
Nefes Hotel
100 TL - 200 TL
Mithatpaşa Mah. Mevlana Cad. 20 Sok. No:3
5300186011
Hizmet anlayışları

-

Hizmet anlayışları

Her şeyiyle çok güzel bir otel. Temizliği, hizmet anlayışları, yakın ilgileri, samimiyetleri ve rahatlığı ile Cunda'da kalacağımız tek yer. Kadriye Hanım'a ve ailesine çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)