Cumalıkızık Butik Otelleri

En iyi 1 butik otel, en uygun fiyatlar

Cumalıkızık Butik Otel Fiyatları

Kendine özgü atmosferi ve şirin mi şirin konakları ile Cumalıkızık, Bursa'ya yolunuz düştüğünde uğramadan dönmemeniz gereken bir köy…

Bu anlamda Cumalıkızık'ta hatırı sayılır ölçüde konaklama alternatifi bulunuyor. Daha çok pansiyonlardan oluşan bu konaklama alternatifleri arasında, Cumalıkızık butik otelleri de baş göstermeye başladı.

Bursa'nın kıyısında yüzyıllardır yerleşim alanı olmaya devam eden Cumalıkızık, bozulmayan doğasıyla, günümüze getirdiği tarihi değerleriyle şehre gelenlerin uğrak yerlerinden biridir.

Cumalıkızık butik otelleri, yüzlerce yıllık konaklardan restore edilerek turizme kazandırılmış. Mimarileri ile göz dolduran Cumalıkızık butik otellerinin çoğunun ortasında geniş avlular yer alıyor ve bahçe kapıları da köyün taş sokaklarına açılıyor. Cumalıkızık butik otellerinde konakladığınız süre boyunca sabahları lezzetli bir yöresel kahvaltı ile güne başlayacak ve şimdilerde özlem duyduğumuz Anadolu misafirperverliğini ve samimiyetini yaşama şansına erişmiş olacaksınız.

Cumalıkızık butik otel fiyatları ise her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Bahar ve yaz aylarında Cumalıkızık butik otel fiyatlarının en yüksek olduğu dönemler. Kış aylarında Cumalıkızık butik otel fiyatları daha uygun olabiliyor. Cumalıkızık butik otel fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur da; otelin hizmet kalitesi ve misafirlere sunulan olanaklar. Ancak yine de her bütçeden insana uygun bir butik otel bulabilmek mümkün Cumalıkızık'ta.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde Bursa'ya gelmeyi planlıyorsanız eğer, mutlaka Cumalıkızık'ta konaklamalı ve vakit kaybetmeden Cumalıkızık butik otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırmalısınız. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Cumalıkızık butik otel fiyatlarından çok daha ekonomik bir şekilde yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman sitemiz üzerinde yer alan Cumalıkızık butik otellerini ve 2019 Cumalıkızık butik otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Dar sokakları arasında kültürünü, sosyal yaşantısını gözler önüne seren Cumalıkızık, ilk adımda farklı bir atmosfere sürükler. Cumalıkızık'ın taş sokakları birbirinden değerli tarihi evleri arasında gezdirir misafirlerini.

Birçok tarihi konağa sahiptir Bursa Cumalıkızık. Günümüzde bu tarihi konakların bazıları restore edilerek otel olarak düzenlenmiş durumda. Cumalıkızık otelleri, tarihi bir atmosfer yaratır. Birbirinden farklı konseptleriyle ve farklı hizmet anlayışlarıyla misafirlerine kusursuz bir konaklama imkanı sunar.

Tabii verdikleri hizmetlere göre Cumalıkızık otel fiyatları değişmektedir. Cumalıkızık otel fiyatları esasında her bütçeye uygundur ve diğer yıllara göre 2019 yılında çok fazla artış göstermemiştir. Cumalıkızık otel fiyatları yaz ve kış aylarında da çok fazla fiyat farkına sahip değildir.

Genel olarak ele alırsak Cumalıkızık otel fiyatları arasında 60 TL'ye de 90 TL'ye de konaklayacağınız otel veya pansiyon işletmeleri bulunuyor. İstenilen Cumalıkızık otel fiyatlarına kahvaltı dahil oluyor. Öğle veya akşam yemeklerine dahil olmak isterseniz fiyatlar biraz daha yukarı çıkıyor.

Cumalıkızık otel fiyatları arasında en ekonomik konaklama tesisleri pansiyonlardır. Bölgede küçük işletmelerin sayısı fazla olduğu için her mevsim rezervasyon yaptırabilirsiniz.