Cumalıkızık Pansiyonları

En iyi 1 pansiyon, en uygun fiyatlar

Cumalıkızık Pansiyon Fiyatları

Gizli bir tarihi cennet olan Cumalıkızık Köyü'nde, konaklama yapabileceğiniz pek çok pansiyon bulunuyor…

Köy halkı, yaşadığı evini, köyünü terk edip Bursa'ya yerleşmiş. Bu nedenle de Cumalıkızık'da yer alan evlerin birçoğu boş. Binalar artık eski olmaktan çıkmış, tarihi bir boyut kazanmış desek yeridir. Nostalji yapmak, otantik taş sokaklarda gezinmek için Cumalıkızık'tan daha güzel bir yer olamaz diye düşünüyoruz.

Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant Cumalıkızık

Cumalıkızık - Pansiyon - 9 Misafir Yorumu

Bursa'nın önemli turistik köylerinden biri olan Cumalıkızık'ta yer alan Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant, restoranı ile hizmet vermektedir. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve misafirlere özel bir otopark alanı mevcuttur. Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant'ın tüm konaklama birimlerinde eşya dolabı standart olarak sunulmaktadır. Odalarda bulunan özel banyolar; saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant'ta yöreye özgü yemekler servis edilmektedir. Tesis bünyesindeki kafede yöresel atıştırmalıklar ve sıcak-soğuk içecekler sunulmaktadır. 24 saat oda servisi imkanı sağlanmaktadır. Bulanlar Konak Pansiyon & Restaurant'ın resepsiyonu 7 gün 24 saat açık tutulmaktadır. Ek ücret karşılığında çamaşırhane...

Bursa'nın kıyısında yüzyıllardır yerleşim alanı olmaya devam eden Cumalıkızık, bozulmayan doğasıyla, günümüze getirdiği tarihi değerleriyle şehre gelenlerin uğrak yerlerinden biridir.

Köyü günübirlik ziyaret edebileceğiniz gibi, konaklama da yapabilirsiniz dilerseniz. Konaklamak için ise Cumalıkızık pansiyonlarını tercih edebilirsiniz. Neredeyse asırlık konaklardan oluşan Cumalıkızık pansiyonları, size bambaşka bir deneyim yaşatacak. Öylesine otantik bir hava esiyor Cumalıkızık pansiyonlarının odalarında.

Cumalıkızık pansiyon fiyatları ise oldukça uygun. Ekonomik konaklama yapmak isteyenlerin yüzlerini bir hayli güldürüyor Cumalıkızık pansiyon fiyatları. Mesela kişi başı 60 TL'ye konaklama yapabilirsiniz Cumalıkızık pansiyonlarında.

Ülkemizde görülmesi gereken yerlerden biri olan Cumalıkızık'ta, Cumalıkızık pansiyonları arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Cumalıkızık pansiyon fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Dar sokakları arasında kültürünü, sosyal yaşantısını gözler önüne seren Cumalıkızık, ilk adımda farklı bir atmosfere sürükler. Cumalıkızık'ın taş sokakları birbirinden değerli tarihi evleri arasında gezdirir misafirlerini.

Birçok tarihi konağa sahiptir Bursa Cumalıkızık. Günümüzde bu tarihi konakların bazıları restore edilerek otel olarak düzenlenmiş durumda. Cumalıkızık otelleri, tarihi bir atmosfer yaratır. Birbirinden farklı konseptleriyle ve farklı hizmet anlayışlarıyla misafirlerine kusursuz bir konaklama imkanı sunar.

Tabii verdikleri hizmetlere göre Cumalıkızık otel fiyatları değişmektedir. Cumalıkızık otel fiyatları esasında her bütçeye uygundur ve diğer yıllara göre 2019 yılında çok fazla artış göstermemiştir. Cumalıkızık otel fiyatları yaz ve kış aylarında da çok fazla fiyat farkına sahip değildir.

Genel olarak ele alırsak Cumalıkızık otel fiyatları arasında 60 TL'ye de 90 TL'ye de konaklayacağınız otel veya pansiyon işletmeleri bulunuyor. İstenilen Cumalıkızık otel fiyatlarına kahvaltı dahil oluyor. Öğle veya akşam yemeklerine dahil olmak isterseniz fiyatlar biraz daha yukarı çıkıyor.

Cumalıkızık otel fiyatları arasında en ekonomik konaklama tesisleri pansiyonlardır. Bölgede küçük işletmelerin sayısı fazla olduğu için her mevsim rezervasyon yaptırabilirsiniz.