search icon
Giriş
11 Ağustos Çar.
Çıkış
12 Ağustos Per.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Cumalıkızık Otelleri

Cumalıkızık için 10 otel listelendi.

Heybeli Hotel Bursa

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.5/5
Cumalıkızık Mah merkezine 22.8 km uzaklıkta
450 TL450 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:450 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
449 TL
Otelz.com
Odamax
490 TL
449 TL'den başlayan fiyatlarla

Bursa Birlik Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.2/5
Cumalıkızık Mah merkezine 16.8 km uzaklıkta
280 TL280 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:280 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
280 TL
Otelz.com
TatilBudur.com
280 TL
280 TL'den başlayan fiyatlarla

İTÜ Evi Bursa

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.6/5
Cumalıkızık Mah merkezine 15.7 km uzaklıkta
423 TL465 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:423 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Mis Gibi Otel

Küçük Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4/5
Cumalıkızık Mah merkezine 16.4 km uzaklıkta
180 TL180 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:180 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
180 TL
Odamax
Tatil.com
180 TL
180 TL'den başlayan fiyatlarla

Hotel Gold Majesty

Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.1/5
Cumalıkızık Mah merkezine 14.8 km uzaklıkta
579 TL579 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:579 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
534 TL
Otelz.com
Tatil.com
579 TL
534 TL'den başlayan fiyatlarla

Crowne Plaza Bursa

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
Cumalıkızık Mah merkezine 14.2 km uzaklıkta
829 TL829 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:829 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
788 TL
Jolly Tur
Tatil.com
829 TL
788 TL'den başlayan fiyatlarla

Sheraton Bursa Hotel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.6/5
Cumalıkızık Mah merkezine 14.2 km uzaklıkta
1.100 TL1.100 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:1.100 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Ramada Bursa Nilüfer

Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
2.5/5
Cumalıkızık Mah merkezine 14.2 km uzaklıkta
500 TL500 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:500 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
430 TL
Setur
Otelz.com
499 TL
430 TL'den başlayan fiyatlarla

Adranos Hotel

Otel
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
3.8/5
Cumalıkızık Mah merkezine 18.3 km uzaklıkta
349 TL384 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:349 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
342 TL
Etstur
Otelz.com
349 TL
342 TL'den başlayan fiyatlarla

Hotel Ferro

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
5/5
Cumalıkızık Mah merkezine 10.2 km uzaklıkta
319 TL319 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:319 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
319 TL
Etstur
Odamax
319 TL
319 TL'den başlayan fiyatlarla

Cumalıkızık Otelleri

Cumalıkızık Otelleri

Türkiye'nin en büyük şehirleri arasında dördüncü olan Bursa, 2016 Dünya Yaşanabilir Şehirler Listesi'nin 28. sırasında yer alıyor. Aynı listeye Türkiye çapında bakıldığında ise Bursa 1. sırada yer almakta. Bu nadide şehir, tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çekiyor. Geçmişe bakıldığında pek çok devletin gözünün üstünde olduğu Bursa, Osmanlı İmparatorluğu'na bir dönem başkentlik yapmış ve günümüzde pek çok tarihi eseri il sınırları içerisinde bulunduruyor. Her yıl birçok insan hem yurt içinden hem de yurt dışından bu eserleri ve yeşilin birçok tonunun bir arada görmeye Bursa'ya geliyor. Bursa, ülkemizin adeta bir incisi. Bu kıymetli şehirde yer alan Cumalıkızık Köyü de Bursa'nın en çok ziyaret edilen rotalarından biri. Cumalıkızık, otantik görüntüsü, konakları, tarihi dokusu ve doğallığın hakim olduğu şirin bir ortama sahip. Köy bu yapısı ile özellikle tarihseverlerin ve yeşile aşık olanların gözde mekanları arasında yer alıyor. Ayrıca bu köy, meşhur kahvaltı mekanları ile dikkat çekiyor. Köy kahvaltısının en güzel halini bulacağınız Cumalıkızık kahvaltı mekanları, en doğal ve en leziz halini ziyaretçilerine sunuyor. Sadece hafta sonu kahvaltısı için bile buraya gelenlerin sayısı oldukça fazla. Eğer rotanızı Cumal��kızık Köyü'ne çevirmiş iseniz oldukça şanslısınız. Çünkü Cumalıkızık konaklama bakımından oldukça elverişli ve uygun seçenekleri ile hemen her türden ziyaretçiye otel ve Cumalıkızık pansiyon seçeneği sunuyor.Yeşile doymak, bu ender bulunan kahvaltının tadına varmak, anılarınıza bir yenisini daha eklemek istiyor iseniz Cumalıkızık sizin için bulunmaz bir seçenek.

Cumalıkızık Konaklama

Cumalıkızık Konaklama

Bursa Türkiye'nin en çok turist çeken ve ender tatil noktalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu turistlerin çoğu da Bursa'ya geldiklerinde Cumalıkızık Köyü'ne geliyor ve tatil için de burayı tercih ediyor. Adeta bir dinlenme ve huzur noktası olan Cumalıkızık Köyü'ne gelen ziyaretçiler buradan mutlu ve dingin bir şekilde ayrılıyor. Buranın temiz havası ve doğal yapısı ziyaretçilere huzurlu anlar yaşatıyor. Yeşile ve doğaya doymak isteyen herkesin tercih listelerinin başında gelen Cumalıkızık Köyü, her yıl birçok ziyaretçiyi ağırlıyor. Ziyaretçilerin Bursa'da özellikle Cumalıkızık'ı tercih etmelerin tek sebebi bu güzel köyün yapısı değil tabi ki. Cumalıkızık, gelenleri konaklama bakımından tatmin edebildiği için de özellikle tercih ediliyor. Cumalıkızık otelleri ziyaretçilerin bir tatilden ve bir konaklamadan ne beklediklerini çok iyi biliyor. Bu sayede de oldukça tatmin edici hizmet ve olanaklarını ziyaretçilere sunuyor. Burada kalan ziyaretçilerin otellerden ayrılırken yüzleri gülüyor. Cumalıkızık'a gelerek buradaki meşhur kahvaltı mekanlarında kahvaltınızı edip, doğal güzellikler arasında doğa yürüyüşleri yapabilir ve fotoğraflar çekebilirsiniz. Bursa'nın incisi Cumalıkızık, izlere bu imkanları sunuyor. Sizler de buraya gelerek bu eşsiz güzellikleri görebilir, meşhur kahvaltısını deneyebilirsiniz. Bursa'nın olmazsa olmazı Cumalıkızık, tarihi yapısını adeta ilk günkü gibi koruyor ve buraya geldiğinizde kendinizi sanki geçmişe ışınlanmış gibi hissediyorsunuz. Cumalıkızık tarihi dokusu ile gelenlere eserlerin ve mekanların ait olduğu o dönemleri yaşatıyor.

Cumalıkızık Otel Fiyatları

Cumalıkızık Otel Fiyatları

Gerçek bir kültür mirası olan Cumalıkızık Köyü, dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çekiyor. Türkiye turizmine katkısı oldukça fazla olan Cumalıkızık, özellikle yaz mevsimlerinde neredeyse adım bile atılamayacak kadar dolup taşıyor. Bursa'nın en ünlü köyü Olan Cumalıkızık, dokusu, mekanları, doğallığın tarih ile yoğrulmuş havası sayesinde sürekli olarak insanları buraya çekiyor. Kış mevsimlerinde de sakinliğin ve huzurun sağlandığı Cumalıkızık, bu mevsimde de bir başka güzel. Cumalıkızık'ı kışın da görmek gerek diye düşünenler, kış mevsiminde de buraya akın akın geliyor. Cumalıkızık'a gelerek buranın her mevsim bir başka olan tadına doyum sağlayabilirsiniz. Otel fiyatlarının bazı standartlara ve sunulan olanaklara göre belirlendiği köyde, Cumalıkızık otel fiyatları ziyaretçilerine bol seçenekler sunuyor.

 • Otelin sunduğu imkan, hizmet ve olanaklar otel fiyatlarının değişmelerinde etkin rol oynuyor.
 • Otel konsepti
 • Otelin yemek hizmetinin olup olmadığı
 • Otelde konaklamak istediğiniz zamana da dikkat etmek gerekiyor. Özellikle yaz aylarında çok fazla rağbet gören Cumalıkızık Köyü'ndeki otellerin fiyatları, kış aylarına oranla daha yüksek rakamlarda sunulabiliyor.

Otel tercihinizi yaparken tüm bu kriterlere özellikle dikkat etmek gerekiyor.

Cumalıkızık Gezilecek Yerler

Cumalıkızık Gezilecek Yerler

Bu tarihi köye kadar gelmişken gezip görebileceğiniz pek çok yer ile tatilinize ve gezilerinize renk katabilirsiniz.· Küpeli Ev· Cumalık��zık Cami ve Hamamı· Cumalıkızık Müzesi· Kınalı Kar'ın çekildiği konaklar· Cin AralığıTüm bunların yanı sıra meydandaki pazar yerlerinden el yapımı reçeller, turşular, organik ürünler ve el işi örgüler satın alabilirsiniz. Ayrıca eğer yaz aylarında buraya gelecekseniz ziyaret tarihlerinizi haziran ayının başına ayarlayarak her yıl bu ayda yapılan Uluslararası Cumalıkızık Şenliği'ne katılabilirsiniz. Uludağ'ın eteklerinde yer alan Bursa'ya kadar gelmişken gezebileceğiniz tek mekanlar elbette bunlarla sınırlı değil. Cumalıkızık'ın ender güzelliklerinin yanı sıra Bursa'nın pek çok yerinde de buradan kolaylıkla erişim sağlayabilir ve neredeyse tüm Bursa'yı gezip görme fırsatını elde edebilirsiniz. Bursa'nın meşhur yerlerinden olan Gölyazı Köyü'ne gidip meşhur gözlemelerin tadına bakabilir, Bursa'nın meşhur iskenderini ve kestane şekerini yiyebilir, Trilye'de çayınızı yudumlayabilirsiniz. Oradan da çok ünlü olan Bursa Ulu Camisi'ni ziyaret edebilir, Bursa Kapalı Çarşı'da alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon ve avantajlı fırsatları takip ederek uygun Cumalıkızık otelleri seçeneklerini yakalayabilirsiniz. Cumalıkızık, tüm ihtişamı ve güzelliği ile siz değerli misafirlerini bekliyor.

Cumalıkızık Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Cumalıkızık Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Cumalıkızık Otelleri - En Uygun Cumalıkızık Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 1061 TL - 872 TL
Cumalıkızık bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Cumalıkızık bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Cumalıkızık Otelleri - En Uygun Cumalıkızık Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Cumalıkızık Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Cumalıkızık Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Cumalıkızık Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Cumalıkızık Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.