Çubuk Gölü

+ 5 Fotoğraf
3.5/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Çubuk Gölü Hakkında

Göynük-Bolu yolunun 5. km’sinden sola dönerek 6 km daha yol yaparsanız Çubuk Gölü karşılar sizi. Kayabaşı Tepesi\’nden inen heyelanın genişleyen vadiyi tıkaması sonucu oluşan göl, 15 hektar büyüklüğünde olup deniz seviyesinden 1150 metre yüksektedir. Kıyısında Gölbaşı Mahallesi vardır. Çevresinde yürüyüş parkuru bulunmaktadır ve etrafı güzel çam ormanlarıyla çevrilidir. Günübirlik piknik ve kamp amaçlı geziler için tercih edilmektedir. Çubuk Gölü balık avlamayı ya da yürüyüş yapmayı sevenler için idealdir.

Yorum / Değerlendirme

3.5/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Çubuk Gölü
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
13.03.2018
Muhammet Diler
Kamp için çok ideal
Çubuk Gölü kamp için çok ideal bir yer. Doğanın içinde, sessiz, sakin. Çadırınızı alıp gidebilirsiniz. Yanınıza aldıklarınız yetmezse göl kenarındaki kafe/restoranın sahibi Uysal Bey çok ilgili, çok alakalı. Kapısını çalmaktan kesinlikle çekinmeyin.
4/5 Mükemmel
28.09.2017
Misafir
Çok güzel ama çok bakımsız
Bir televizyon dizisi için restore edilmiş göl ve çevresi TV dizisi bitimi ile kaderine terk edilmiş durumda. Değirmenler, göl çok güzel ama çok bakımsız, hatta hiç bakım yok denilebilir. Göle girmek, balık tutmak yasak ama herkesin elinde olta mevcut. Göl kenarında küçük küçük balıkları gözle görebiliyorsunuz. Her ne kadar bakımsız olsa da görülmesi muhakkak gerekir.
1/5 Kötü
23.07.2017
Murat Elmacı
Çevre bakımı yetersiz
Yol kötü, yeme-içme servisi yok sayılır, çevre bakımı yetersiz.

Konum

Haritada gör