Burgazada için yol tarifi ve alternatif Burgazada yolları.

Burgazada Yol Tarifi

Burgazada Yol Tarifi

Burgazada'ya, diğer tüm Prens Adaları'na olduğu gibi İstanbul Şehir Hatları, İstanbul Deniz Otobüsleri, Mavi Marmara ve Turyol firmalarının düzenli olarak gerçekleştirdiği vapur, motor ve deniz otobüsü seferlerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz.

Motorlara veya deniz otobüsüne binmek için Bostancı, Kadıköy, Eminönü veya Kabataş'ı tercih edebilirsiniz. Bostancı'dan kalkan motorlar yaklaşık 30 dakikada adaya varırken, Kabataş'tan kalkan vapurlar 1 saat, Kabataş'tan kalkan deniz otobüsleri yaklaşık 40 dakikada adaya varmaktadır.

Burgazada'ya sefer yapan tüm firmalar genel olarak yaz ve kış olmak üzere iki tarife kullanmaktadır. Bu seferlerin sıklığı da hafta içi ve hafta sonu günlere göre değişmektedir. İlgili seferler şirketlerin düzenli olarak çıkardığı kitapçıklar kullanılarak takip edilebilir.

Burgazada gezinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Burgazada için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.

Nereye : Burgazada
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın
Bölgede Son Yorumlananlar