Bodrum Barlar Sokağı

  • Muğla / Bodrum / Bodrum Merkez

Bodrum Barlar Sokağı

Bodrum denince akla ilk gelen yer olan Bodrum Barlar Sokağı, gece hayatıyla ün yapmış bir yer. Bodrum, güzel tatil fırsatları sunmanın yanında gecelerinizi de dolu dolu geçirebileceğiniz harika bir tatil bölgesidir. Muğla'ya bağlıdır ve her yıl milyonlarca insanın tatil tercihleri arasında yer alır.

Harika bir atmosferi olan Bodrum Barlar Sokağı'nda ilk açılan mekan; 1974 yılında kurulan Hadigari Bar'dır. Buranın kurucusu, daha sonra birkaç barın daha açılışını yapmıştır. Ardından arka arkaya açılan yerlerle Bodrum Barlar Sokağı'nın oluştuğu şu anki bölge, ünlü isimlerin de uğrak yerleri arasındadır. Özellikle Halikarnas Night Club'ta eğlence fikri oldukça çekici bir seçenek olacak sizlere. Tatiliniz sürecinde her ülkeden insanlarla karşılaşabilir, denizin ve güneşin tadını çıkarırken gecelerinizi de eğlenceye çevirebilirsiniz.

Bodrum için keyifli bir planlama yapmak istiyorsanız Bodrum otelleri adresini ve Bodrum gezilecek yerler adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

6 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
6
Eski esnaf kalmadı
6

-

Her sene daha çok berbatlaşan bir yer. Eski esnaf kalmadı. Esnaf derken takıcı, incikçi, boncukçu değil, şimdi herkes boncukçu, tattoocu olmuş. Eskiden gece hayatı diye bir şey vardı ve Yunanistan ile yarışırdı. Şimdi gereksiz insanlar, kuru kalabalık, biraz da mafya işi, iyice pisliğe dönmüş. Naçizane eleştirim.

6
Özkan Hacıoğlu tarafından...
10

-

Bodrum'a her gittiğimde görmeden geri dönmediğim ancak her defasında gittiğimde eski haline bir parça gönlümün geriyi aradığı sokak... Eskiden bana kalan tek yer çok şükür Veli Bar ve sokağın en sonunda maalesef artık yerinde yeller esen Halikarnas civarında eski ama bence hep yeni Mavi Bar... Sonuç olarak... Eski şaşasından eser kalmamış, Devamını Göster

6
Bodrum Barlar Sokağı
10

-

Bodrum dendiğinde aklıma ilk olarak tatil dinlenme huzur geliyor ama Bodrum Barlar Sokağı'na girdiğinizde fikriniz değişebilir, bu kadar yoğun, bu kadar tıklım tıklım olan bir sokak olamaz. Dar ama gezmesi eğlenceli zaten sağınızda solunuzda bir sürü mekanlar var. İstediğinizi seçebilir, istediğinize girebilirsiniz, dikkatli olun, fiyatlar biraz fazla olabilir, denize sıfır bir yerde bira içmek de ucuz olmamalı tabi.. Devamını Göster

6
Bodrum Barlar Sokağı
10

-

Bu sene Bodrum Barlar Sokağı oldukça değişmiş, Baraz Otel'in yıkılması iyi olmuş, denizi görebileceğiniz geniş bir alan yapmışlar. Parkeler yenilenmiş, şu anda da hala inşaat halinde hatta. Bakalım bitince nasıl olacak.

6
Bodrum Barlar Sokağı
10

-

Bir haftadır Bodrum'dayız. Aslına bakarsanız her yıl olduğu gibi yine Bodrum'dayız. Klasik gündüz Kumbahçe Plajı, akşam Marina Yacht Club'da yemek, yemekten sonra Moonlight Cafe Bar'da bar öncesi içeceklerimizi içtik... Bu yıl mojito mevsimini daha getirememişler. Geçen yıl Moonlight Cafe Bar mojito manya.. Devamını Göster

6
Bodrum Barlar Sokağı
10

-

Bodrum'u Bodrum yapan yerdir, ancak gitgide misyonunu yitirmektedir. Sokağa adını veren barlar zamanla hediyelik eşyacı, büfe, lokanta, çantacı olma eğilimindedir.