Eskişehir Otel Seçenekleri

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Konaklama Önerileri Alper Kaya

Eskişehir Otel Seçenekleri
Avrupa'daki tarihi kentlerden farksız bir şehir yapısına kavuşan, bu sebeple Odunpazarı evlerinden Masal Şatosu'nun yer aldığı Sazova Parkı'na dek baştan aşağı gezmeye doyum olmayacak olan Eskişehir'de konaklayabileceğiniz oteller arasından bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Konaklama sebebinize göre tercih edebileceğiniz bu otellerin yanı sıra bütün Eskişehir otellerini de buradan inceleyebilirsiniz.

Odunpazarı Evleri'ni Ziyaret Etmek İsteyenlere: La Vie Konak Butik Otel

Eskişehir Otel SeçenekleriEskişehir'in dillere destan güzellikte, tarihi dokulara sahip Odunpazarı Evleri ve gezmenin apayrı bir keyif verdiği müzeleriyle ilk ziyaret edilmesi gereken ilçelerinden birisi olan Odunpazarı'na gidiyorsanız, zarif tasarımı ve dışarıdan tarihi konaklara benzeyen yapılarıyla ambiyansı tamamen hissetmenizi sağlayan La Vie Konak Butik Otel'de konaklamanızı tavsiye ederiz.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Şehir Merkezi Olmazsa Olmaz Diyenlere: Ada Life Otel

Eskişehir Otel SeçenekleriHangi şehri ziyaret ederse etsin, şehir merkezindeki otellere öncelik tanıyanlar vardır. Siz de "Şehir merkezi olmazsa olmaz" diyenler arasındaysanız şehrin merkezini tamamen önünüze seren terası, otopark sorunu yaşatmayan park alanı, bünyesinde bir bar olmasının yanı sıra zemin katında yer alan Traveler's Cafe'de de keyifli vakit geçirilmesine olanak tanıyan Ada Life Otel'in en büyük avantajı ise Eskişehir Tren İstasyonu'nun sadece 10 dakikalık bir yürüme mesafesinde olması.

Tesis Fiyatı

29 Ocak 2022 giriş oda fiyatı

428

En Uygun Fiyata Git

Hayvan Dostu Otellere Öncelik Verenlere: İbis Otel Eskişehir

Eskişehir Otel SeçenekleriSeyahatlerinde evcil dostu olmadan hareket edemeyenlere veya önceliği, hayvan dostu olduğunu açıklayan otellere tanıyanlar için Eskişehir'de oldukça da merkezi bir konumda yer alan İbis Otel Eskişehir ilk tercih edilesi adreslerden birisi. Şehrin hareketli destinasyonlarından Barlar Sokağı'na 50 metre, Espark AVM'ye ise 500 metre yakınlıkta olan İbis Otel'in açık havada kahvaltı yapabileceğiniz geniş bahçesi de oldukça iştah açıcı etkiye sahip! Her yere yürüme mesafesinde olması sayesinde yediklerinizi eritme konusunda bir sıkıntı yaşamama ihtimaliniz çok yüksek.

Termal Tesisleri Tercih Edenlere: Tasigo Hotels Eskişehir Bademlik Termal Hotel

Eskişehir Otel SeçenekleriSon yılların en revaçta sağlık turizmi tesisleri arasında olan termal oteller, hemen hemen her şehrimizde hizmet vermekte. Eskişehir'e yolu düşmüşken, tercihini termal otellerden yana kullanmak isteyenler için Tasigo Hotels Eskişehir Bademlik Termal Hotel bir termal tesisten çok daha fazlasını sunmaya hazır. Ziyaret edenlerin enfes şehir manzarası nedeniyle ayrılmakta zorlandığı Tasigo Hotels, tasarım detaylarıyla bezeli odaları ve her adımında sağlığın size eşlik ettiği geniş bahçesiyle ziyaret ettiğiniz termal oteller arasında bambaşka bir yere sahip olacak!

Çat Kapı Seyahati Sevenlere: Grande Stella Hotel

Eskişehir Otel SeçenekleriBir şehri rastgele güzergâhları tercih ederek keşfetmeyi sevenler için sırt çantasını alıp çıkacakları seyahatler hiç bitmez… Özellikle şehir merkezinde dolaşırken gözüne çarpan otellerde konaklamayı seven gezginler için tasarlanmış, şehirden güzel anılarla ayrılma konusunda pay sahibi olabilecek bazı oteller vardır. İşte Eskişehir'in oldukça merkezi bir konumunda yer alan Grande Stella Hotel de sırt çantasıyla çat kapı seyahat eden gezginler için özel olarak tasarlanmış adeta!
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)