Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Konaklama Önerileri
Elazığ Sivrice Polis Eğitim ve Dinlenme Tesisleri

Elazığ Sivrice Polis Eğitim ve Dinlenme Tesisleri

Paylaş
Tahir Namlı  
Eklenme: 14 Şubat 2011
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Elazığ Sivrice Polis Eğitim ve Dinlenme Tesisleri
Adres : Elazığ, Sivrice. Telefon : 0424 425 11 67

Yorumlar

nurettin pehlivan 
14.07.2015
Bence mükemmel bir tesis. Ailenizle serin ve güzel bir tatil için ideal bir mekan. İnanın odaları, havuzu ve gölü ile şirin bir tesis. Tavsiye ederim. Batı ve güneydeki tatil yerlerinden üstün bence. Tek sıkıntı rezervasyon numaralarına ulaşmak oldukça zor. Bu da stres yaratıyor.
Nida Gül  
30.07.2016
Harika bir tesis. Havuzu özellikle çok temiz. Personel güler yüzlü. Çok memnun kaldık.
Derya 
14.09.2017
Çok kötü bir yer. 2017 Ağustos sonu 2 gün gece kaldım. Polis dinlenme tesislerinde polisten fazla siviller var. Havuz temiz değil. Yemekler çok kötü tavsiye etmiyorum. Hayatımda yaptığım en kötü tatil sıralamalarında birinci sıraya girer... Çalışanlar çok ilgisiz. Sanki işlerini zorla yapıyorlardı. Kesinlikle tavsiye etmem. Havuzun da ücretli olması hiç hoşuma gitmedi.
Şener erk 
02.09.2018
Elazığ Sivrice Polis Eğitim ve Dinlenme Tesisleri gerçekten yatacak yer olarak iyi değil. Ailece kalacak gibi değil. Bekar evi gibi. Eski, küflü odası mı desem, kırık, gıcırtılı mobilyası, asık suratlı, umursamaz resepsiyon elemanı mı desem? Hayal kırıklığı, yemekleri ucuz ama o da yetersiz.
Cihan 
31.08.2019
Tek kelime ile berbat bir yer. Hijyen kesinlikle yok. Piyasada satılan 2 el mobilyalar bile buradaki mobilyalardan daha temiz. Etraf çöp kokularından geçilmiyor. Çöp kovaları boş ama etrafı çöp dolu. Çevre düzeni sıfır. Kendinize ödül verin ve burada inanın sakın kalmayın. İnsanlar en iyisine layıktır ama insan olan burada kalamaz. Kendinize kötülük yapmayın.