Sivrice Elazığ Otelleri

Sivrice, Elazığ’ın turizm açısından önemli bir potansiyele sahip ilçelerinden biridir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Sivrice Elazığ Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Elazığ Sivrice Otelleri ve Elazığ Sivrice Otel Fiyatları

Sivrice, Elazığ'ın turizm açısından önemli bir potansiyele sahip ilçelerinden biridir.

Sivrice, Elazığ'nın Hazar Gölü kıyısında yer alan ilçesidir. Elazığ İl merkezine yaklaşık 31 kilometre mesafede olup, ulaşım kara ve demiryolu ile sağlanabilmektedir. Hazar Gölü tertemiz berrak suyu, halka açık plajlarıyla ve içerisinde bulunan batık şehriyle Elazığ'ın tatil ve dinlenme merkezi konumundadır.

Elazığ Sivrice'ye gerek tarihi dokusu gerekse de doğal güzellikleri için gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Bu oteller içerisinde; özel belgeli oteller, butik oteller, tatil otelleri, apart oteller, yıldızlı oteller ve pansiyonlar listelenmektedir.

Elazığ Sivrice otelleri kategorisinde yer alan tesislerin çoğunluğu Hazar Gölü çevresinde konumlanmış veya gölü kuşbakışı izleyen bir konumdadır. Her zevke ve her bütçeye göre bir konaklama otelinin yer aldığı Elazığ Sivrice otelleri tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Elazığ Sivrice otelleri kategorisinde yer alan oteller içerisinde otantik ve küçük yapılı otel sevenler butik otelleri, kalabalık arkadaş grupları apart otelleri, lüks bir konaklama arayanlar ise yıldızlı otelleri konaklamada tercih edebilmektedir.

Elazığ Sivrice otelleri, otel fiyatları, fotoğrafları, iletişim bilgileri ve tüm özellikleri bu yazının hemen üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden tüm Elazığ Sivrice otellerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve beğendiğiniz otele ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Sivrice, Hazar Gölü kıyısındadır ve gölün tertemiz berrak suyu, halka açık plajlarıyla ve içerisinde bulunan batık şehriyle Elazığ'ın tatil ve dinlenme merkezi konumundadır.

Sivrice, Elazığ'ın Hazar Gölü kıyısında kurulmuş bir ilçesidir. Hazar Gölü'nün sınırları içerisinde olmasının da etkisiyle ilin turizm potansiyeli en yüksek ilçesidir. Sadece Hazar Gölü ile değil tarihi dokusu ve doğası ile Sivrice çok sevilmektedir.

Elazığ Sivrice'ye gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda otel yer almaktadır. Bu oteller arasında; özel belgeli oteller, kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar listelenmektedir.

Elazığ Sivrice otel fiyatları ise otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Elazığ Sivrice otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere ve olanaklara göre de farklılaşmaktadır.

Elazığ Sivrice otel fiyatları üzerinde konaklama yapılacak mevsimin de etkisi büyüktür. Özellikle yaz aylarında Elazığ Sivrice otel fiyatları tatilin de başlaması ile belli bir oranda artmaktadır. Kimi oteller bu artıştan misafirlerinin olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon fırsatları sunmaktadır.

Elazığ Sivrice otel fiyatları, otelleri, otellerin özellikleri, fotoğrafları ve iletişim bilgileri bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden tüm Elazığ Sivrice otelleri ve otel fiyatları incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz otel ile iletişime geçebilir ve ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Sivrice Elazığ otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Mavigöl Otel
Mavigöl Otel

-

Yataklar çok sert

Yemekleri kötü, çiğ ve çok pahalı. Odanın içi çok kötü ve yataklar çok sert, 1 hafta bel ağrısı çektik, ayrıca havuz başında şemsiye yok, direk güneş altında mahvolduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavigöl Otel
Mavigöl Otel

-

Temiz ve nezih bir otel

Güzel, temiz ve nezih bir otel. Yemekleri güzel, havuz temiz. Ailenizle beraber gelip kalabileceğiniz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavigöl Otel
Mavigöl Otel

-

Beklediğimizden iyi çıktı

2 yıl önce gitmiştik ve gerçekten beklediğimizden iyi çıktı teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavigöl Otel
Mavigöl Otel

-

Vizvyoner bakmalarını tavsiye ediyorum

Birçok yer gezdik, Birçok otelde kaldık, Mavi Göl Otel Sadece il için değil, bölge için de çok önemli bir tesis. Özellikle Hazar Gölü'nün olması bu otel için çok önemli ancak modernize edilememiş bir oteldi, bugün Akdeniz kıyılarında olan güzel hizmetler oraya aktarılabilir ve bölgenin tamamı çok güzel hizmetlerden yararlanabilir, Akdeniz ve Doğu bölgeleri arasındaki fark asgariye inebilirdi. Çok basit gördüm. Bölge insanın hizmeti arayış ve hizmet beklentisinin yükselmesi adına Hizmet kalitelerinin de tesis yöneticileri tarafından vizyon haline gelmesi ve artırılması gerektiğini düşünüyorum. Havuzda yüzmek istedik, havuzun yüzeyi sivrisinek ve ufak tefek pislikle doluydu. Havuzun suyu açık değildi, açık olsa su kendi kendini temizleyebilirdi belki, havuzunu kullanamadı. Sonra otelden plaja gider levhasını gördük, plaja doğru ilerledik plaj yolu berbattı çok doğal bırakılmış, modernize edilmemişti. Plaja gittiğimizde durum dahi vahimdi, şezlong ve şemsiye beklerken hiçbir şey yoktu. Ailemle günübirlik bir konaklama için gitmiştik. İnternetten araştırdım, beş yıldızlı bir otele verilecek bir para ödedik ancak beklentimi hiç karşılamadı. Bölge İnsanının hizmet beklentisini artıracak daha modern tesisler kurulabilir. Beklentim bu yönde, yine de çalışanlar nazik ve hizmet etmek için çaba sarf ediyorlardı. Bu nedenle çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Tesis sahiplerinin de biraz vizyoner bakmalarını tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavigöl Otel
Mavigöl Otel

-

Ahmet Refik Özkan tarafından...

Gerçekten nezih, güzel bir mekan. Bölge turizmi açısından çok önemli bir rol oynuyor. Memnun kaldık. Yetkililerine ve kuruluşunda öncü olan kişilere teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavigöl Otel
Mavigöl Otel

-

Hizmetlerden memnun kaldık

Oteldeki tüm hizmetlerden memnun kaldık... Çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavigöl Otel
Mavigöl Otel

-

Takdire şayan

Yaklaşık 10 yıldır turizm sektöründe ve Doğu Anadolu ve Güneydoğu başta olmak üzere gitmediğimiz otel, görmediğimiz yer kalmadı. Buna dayanarak net bir fikrimiz olduğunu düşünerek otelcilik anlayışınız bölgenin çok üzerinde, bir çok ilde yıldızlarla ön planda olan otellere siz hizmet farkınızla geride bırakmış durumdasınız. Odalardaki temizlik ve tefrişat kalitesi takdire şayandır ve bu müşterilerinize verdiğiniz önemi anlatıyor. Yemekleri yazmaya gerek duymuyorum zaten, söylenecek söz yok mükemmel. Bölge turizmine katkılarınızdan dolayı sonsuz teşekkürler... Saygılarımla, M. Haman Kıcıkoğlu / Türkiye otel ve tatil rehberi reklam ve grup yönetmeni

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)