Elazığ Sivrice Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Elazığ Sivrice Otel Fiyatları

Sivrice, Elazığ'ın turizm açısından önemli bir potansiyele sahip ilçelerinden biridir.

Sivrice, Elazığ'nın Hazar Gölü kıyısında yer alan ilçesidir. Elazığ İl merkezine yaklaşık 31 kilometre mesafede olup, ulaşım kara ve demiryolu ile sağlanabilmektedir. Hazar Gölü tertemiz berrak suyu, halka açık plajlarıyla ve içerisinde bulunan batık şehriyle Elazığ'ın tatil ve dinlenme merkezi konumundadır.

Elazığ Sivrice'ye gerek tarihi dokusu gerekse de doğal güzellikleri için gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Bu oteller içerisinde; özel belgeli oteller, butik oteller, tatil otelleri, apart oteller, yıldızlı oteller ve pansiyonlar listelenmektedir.

Elazığ Sivrice otelleri kategorisinde yer alan ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Elazığ Sivrice Oteli

Mavigöl Otel Elazığ Sivrice

Kent Oteli - Elazığ Sivrice - 13 Misafir Yorumu

Mavigöl Otel, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde yer alan Hazar Gölü kıyısında kurulmuştur. Bir yanında Hazar Baba Dağı, diğer yanında da Hazar Gölü manzarasına sahip olan tesis modern dekorasyonu ve huzur dolu atmosferi ile misafirlerine doyumsuz bir tatil yaşatmayı amaçlamaktadır. Sadece huzurun olduğu bu tesis plaja 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Hazar Gölü manzaralı, konforlu odaları ile 3 yıldızlı tesisin ücretsiz otoparkı ve Wi - Fi erişimli internet ağı mevcuttur.

Mavigöl Otel'in konaklama birimlerinin tümünde bulunan balkona; göl ile Toros dağları manzarası hakimdir. Her
... Mavigöl Otel, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde yer alan Hazar Gölü kıyısında kurulmuştur. Bir yanında Hazar Baba Dağı, diğer yanında da Hazar Gölü manzarasına sahip olan tesis modern dekorasyonu ve huzur dolu atmosferi ile misafirlerine doyumsuz bir tatil yaşatmayı amaçlamaktadır. Sadece huzurun olduğu bu tesis plaja 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Hazar Gölü manzaralı, konforlu odaları ile 3 yıldızlı tesisin ücretsiz otoparkı ve Wi - Fi erişimli internet ağı mevcuttur.

Mavigöl Otel'in konaklama birimlerinin tümünde bulunan balkona; göl ile Toros dağları manzarası hakimdir. Her odada klima standart olarak sunulmaktadır. Odalarda uydu yayınına sahip televizyon ve mini bar - mini buzdolabı temin edilmiştir. En-suite banyolar; havlu ve saç kurutma makinesi ile donatılmıştır. Tesisin eğlenceleri arasında açık yüzme havuzu ve güneşlenme terası yer alır.

Mavigöl Otel'in restoranında her sabah kahvaltı servisinin yanı sıra çeşitli Türk yemekleri de servis edilir. Ayrıca, otelin terasında açık havada yemek yeme keyfini çıkarabilirsiniz

Daha Fazla Bilgi»