Doğa Tutkunlarının Yeni Gözdesi: Gito Yaylası, Rota Önerileri

Doğa Tutkunlarının Yeni Gözdesi: Gito Yaylası

Görüşünüzü Paylaşın Yorum Yok

Rota Önerileri Editor

Doğa Tutkunlarının Yeni Gözdesi: Gito Yaylası

Rize-Çamlıhemşin'de bulunan Gito Yaylası, son yıllarda yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini görüyor.

Rize-Çamlıhemşin'de bulunan Gito Yaylası, son yıllarda yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini görüyor.
Karadeniz'in en benzersiz yerleri arasındaki Gito Yaylası, stresli şehir hayatından bir an olsun kaçmak isteyenlerin uğrak yeri olma yolunda... Gün geçtikçe turizm merkezi yolunda ilerleyen yayla, doğa tutkunlarının yeni gözdesi... Bu bölgeye gelen turistler; hem doğanın benzersiz bir yüzüyle karşılaşıyor hem de kamp kurup, trekking yapabiliyor.
Gito Yaylası'na gelip keşif yapanları en çok büyüleyen manzara ise; vadiye çöken sisin, yeşil doğanın üzerinde beyaz bir örtü gibi serilmesi… Doğu Karadeniz'in unutulmayacak manzarasına sahip olan yayla, hem doğasıyla hem yere değen bulut misali sisleriyle hem de serin havasına rağmen sıcak insanlarıyla konuklarını ağırlamaya hazır.
Her yıl dağcılar ve fotoğrafçılar tarafından ziyaret akınına uğrayan Gito Yaylası, gelecek yılların en önemli turizm merkezi olmaya aday… Yayla aynı zamanda Kaçkarları'ın ve Fırtına Deresi'nin muhteşem manzarasını gözler önüne seriyor. Doğu Karadeniz'in en görkemli manzarasına sahip olan Gito Yaylası ziyaretçilerinin keşiflerini bekliyor.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Popüler Blog Başlıkları

E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)