Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Beşevler Günlük Daireler

Beşevler için {{ (filteredHotels).length}} / 1 günlük kiralık dairede gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Beşevler Günlük Daireler

Yeşil Bursa'nın değişen ve gelişen yüzü olan Beşevler; iş merkezleri, konutları, eğitim kurumları ve daha birçok özelliğiyle yıl boyunca binlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Gelenlerin ise konaklamada tercih edebileceği farklı kategorilerde pek çok otelin yanı sıra Beşevler günlük kiralık daireler ve rezidans evler de misafirlere hizmet vermektedir.

Bursa, bir zamanlar Osmanlı İmparatorluğu'na başkentli yapmış olan Kadim bir şehirdir. Bursa'nın batı yakasında yer alan Nilüfer ilçesinin bir semti olan Beşevler ise şehrin gün geçtikçe, gelişen, değişen ve modernleşen yüzüdür.

Bursa'nın en modern ilçelerinden biri olan Nilüfer'e bağlı olan Beşevler'de birçok yeni ve modern çizgilere sahip bina ve site bulunmaktadır. Bu yeni yapılaşmaların yanı sıra havuzlu villalar ve bahçeli dubleks evler de semt genelinde mevcuttur.

Beşevler Bursa'da merkezi bir konumda bulunduğu için ve çevresinde çok sayıda iş merkezi olmasının da etkisiyle bölgede bir çok büyük oteller, şehir otelleri ve dünyaca ünlü markaların zincir oteller ile daha küçük oteller, butik oteller ve apaer oteller gibi küçük oteller de bulunmaktadır. Ayrıca bu tesislerin yanında seyahatlerinde evinin rahatını ve konforunu arayanlar için bir de Beşevler günlük kiralık daireler bulunmaktadır.

Bu konaklama alternatifleri arasında Beşevler günlük kiralık rezidans evler de oldukça merkezi konumlarda yer almaktadır. Evlerin merkezi konumlarda yer almasıyla Beşevler bölgesindeki; restoranlara, alışveriş merkezlerine, kafelere, eğlence mekanlarına çok yakın mesafelerde konumlanmaktadırlar.

Beşevler günlük kiralık daireler, oldukça konforlu mobilyalarla ve modern çizgilerle dizayn edilmiştir. Beşevler'deki günlük kiralık evlerin hepsi toplu taşıma hizmeti veren otobüs duraklarına, minibüs duraklarına oldukça yakın hatta yürüme mesafelerinde yer alır.

Beşevler günlük kiralık residence evlerin ve villaların bulunduğu binaların bir çoğu ilçe genelinde yeni yapılmış binalardan oluşmaktadır. Yeni oldukları için de birçoğu güvenlikli ve bahçeli sitelerin içinde bulunmaktadır.

Beşevler günlük kiralık daireler arasında konaklama yapacak kişi sayısına göre 1+1, 2+1, 3+1 gibi oda sayılarına sahip evler bulunmaktadır. Bir de 4+1 ve 4+2 gibi daha çok oda sayısına sahip havuzlu villalar, dubleks evler ve müstakil evler bulunmaktadır.

Beşevler günlük kiralık 1+1, 2+1 residence daire fiyatları gecelik ortalama 300TL'den başlamaktadır. Gecelik bu konaklama fiyatı yaz sezonunda biraz daha artabilmektedir. Ancak kış sezonunda özel günler ve resmi tatil günleri dışında bu fiyat biraz daha düşmektedir.

3+1, 4+1 hatta daha fazla oda sayısına sahip olan Beşevler günlük kiralık dubleks evler ve havuzlu villaların gecelik konaklama fiyatı ise ortalama 450TL civarındadır. Bu fiyatlar kış sezonunda daha da düşebilir, yaz sezonunda ise biraz daha artabilir.

Tüm evlerin fiyatları da kendi arasında farklılık göstermektedir. Bu farklıklar ise hem evlerin bulunduğu konuma hem de konaklama yapılacak olan sezona göre değişiklik göstermektedir. Tüm bu evlerin gecelik konaklama fiyatlarını bu sayfadan da bulabilir ve fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Beşevler Günlük Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Beşevler için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Beşevler otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Beşevler otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.