Beşevler Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Beşevler Otel Fiyatları

Beşevler otelleri tatil ve iş amaçlı konaklamalarda öncelikli olarak tercih edilmektedir. Beşevler otel fiyatları da her bütçeye hitap etmektedir.

Yeşil Bursa'nın merkez mahallerinden biri olan Beşevler şehrin her noktasına kolay bir ulaşım ağı ile bağlanmaktadır. Raylı sistem olan Bursaray istasyonu da buluna Beşevler'de iş ve tatil amaçlı gezilerde konaklama yapabileceğiniz farklı kategorilerde tesisler hizmet vermektedir. Otellerin hepsi Wi - Fi bağlantılı internet ağı gibi teknolojik donanımlara sahiptir. Ayrıca ünlü restoranları, kafeleri ve eğlence mekanlarının yer aldığı Bursa'nın en popüler noktalarından biri olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Beşevler'e araçla birkaç dakikalık uzaklıktadır.

Beşevler otelleri listesinde sıralanan tesisler arasında; apart oteller, butik oteller, termal oteller, kent otelleri, yıldızlı oteller gibi fark seçenekler bulunmaktadır. Bu listedeki tesisler yıl içerisinde en yoğun dönemini yaz sezonunda yaşamaktadır. Kış aylarında daha termal oteller dışında daha sakin olan tesisler yaz sezonunda neredeyse tam doluluk oranına ulaşmaktadır.

Beşevler otel fiyatları da sezonlar arası farklılık göstermektedir. Yaz sezonunda tatilin de başlaması ile artan yoğunlukla paralel konaklama fiyatları da belli oranlarda artmaktadır. Ancak planlı bir Bursa gezisi için erken rezervasyon yaptırarak kampanyalı konaklama fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Beşevler otelleri listesinde yer alan tüm tesisler bu sayfada; konumları, fotoğrafları, yorumları ve ayrıntılı özellikleri ile bulunmaktadır. Listedeki bu oteller inceleyerek konaklama zevkinize ve bütçenize en uygun tesisler iletişime geçebilir, ön rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

En İyi 1 Beşevler Oteli

Ata Residence Beşevler Beşevler

Apart Otel - Bursa Merkez - 1 Misafir Yorumu

Bursa – Osmangazi'de yer alan yıl boyunca konuklarına ev konforunda bir hizmet sunan Ata Residence Beşevler, modern konaklama birimlerine ev sahipliği yapmaktadır. Bünyesinde konuklara özel ücretsiz otopark alanı bulunan tesisteki tüm dairelerde Wi-Fi erişimi de ücretsiz temin edilmektedir. Daireler tamamen konukların ihtiyaçlarına göre dizayn edişmiş olup, her birinde ek yatak hizmeti yer almaktadır.

Ata Residence Beşevler'in modern dekorasyonlu dairelerinde mutfak gereçleriyle donatılmış mutfak, özel banyo ve oturma alanı bulunmaktadır. Klima, mini bar, eşya dolabı, çay kahve makinesi ve
... Bursa – Osmangazi'de yer alan yıl boyunca konuklarına ev konforunda bir hizmet sunan Ata Residence Beşevler, modern konaklama birimlerine ev sahipliği yapmaktadır. Bünyesinde konuklara özel ücretsiz otopark alanı bulunan tesisteki tüm dairelerde Wi-Fi erişimi de ücretsiz temin edilmektedir. Daireler tamamen konukların ihtiyaçlarına göre dizayn edişmiş olup, her birinde ek yatak hizmeti yer almaktadır.

Ata Residence Beşevler'in modern dekorasyonlu dairelerinde mutfak gereçleriyle donatılmış mutfak, özel banyo ve oturma alanı bulunmaktadır. Klima, mini bar, eşya dolabı, çay kahve makinesi ve uydu yayınlı televizyon tesisin dairelerindeki standart özellikler arasındadır. Kendi kahvaltılarınızı ya da yemeklerinizi hazırlama imkanı bulacağınız tesisin özel banyolarında ise, havlular ve saç kurutma makinesi konuklara temin edilmektedir. Odalarda ütü olanağı bulunmaktadır.

Ata Residence Beşevler'in gün boyu açık olan ön bürosu araç kiralama hizmeti de vermektedir. Tesisin kuru temizleme hizmeti ek ücrete tabidir. En yakın havalimanı olan Bursa Yenişehir Havalimanı tesise 83 km uzaklıktadır

Daha Fazla Bilgi»