Bebek Görülecek Yerler

Beşiktaş’ın en nezih yerlerinden biri olan Bebek, sahile olan yakınlığıyla hem dinlenmek hem de eğlenmek için oldukça ideal bir noktadır.Bebek Görülecek Yerler - Bebek En İyi 10 Yapılacak Şey

Beşiktaş'ın en nezih yerlerinden biri olan Bebek, sahile olan yakınlığıyla hem dinlenmek hem de eğlenmek için oldukça ideal bir noktadır.

Bebek'ta bulunduğunuz zamanlarda sahil boyunca yürüyüşler yapabilir ve Boğaz'ın tadını çıkarabilirsiniz. Temiz havalarda yapacağınız yürüyüşler sırasında İstanbul Boğazı'nı süsleyen yalılara ve köşklere şahit olabilirsiniz.

Bebek'in bu güzel sahilinde sabah kahvaltıları yapabileceğiniz cafeler ve restoranlar da bulunuyor. Bir sabah Bebek'te kahvaltı yapıp güne keyifle başlamak yapılacaklar listenizde mutlaka yerini almalı.

Köklü geçmişi ve konumu itibariyle önemli bir yerleşim alanı olan Bebek, tarihi yapılara yakınlığı sebebiyle sizlere dolu dolu bir gün yaşatacak. Dolmabahçe Sarayı'nı, Çırağan Sarayı'nı, Yıldız Korusu'nu gezip Bebek'in tarihine yakından tanık olmalısınız.

Bu arada Ortaköy Meydanı, İstanbul Boğazı'nın tadını çıkarabileceğiniz yerlerden biridir. Ortaköy Meydanı'ndaki cafelerin birinde oturup günün tadını çıkarabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın