Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Batman Merkez Otelleri

Batman Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 10 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Batman Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en güzel şehirlerinden biri olan Batman'ın şehir merkezinde, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan Batman'ın şehir merkezi, konaklamak için şehirde en çok tercih edilen bölgelerden biri. Gerek turistik, gerekse de iş seyahati amacıyla konaklama yapacaklar için en ideal bölge olan Batmaz Merkez'de, bu anlamda pek çok otel yer alıyor.

Hızla artan sanayi, petrol ve inşaat sektörlerinin gelişimiyle Batman, bulunduğu bölgenin en güçlü şehirlerinden biri haline geldi. Çevre il ve ilçelerden göçen insanların yaşadığı Batman Merkez, turizm alanında da sürekli olarak gelişmeye devam ediyor.

Bu anlamda Batman Merkez'de pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebiliriz. 3, 4 ve 5 yıldızlı otellerden büyük kent otellerine kadar pek çok seçenek yer alıyor Batman Merkez otelleri arasında.

Lüks konaklama birimleri ve kusursuz bir hizmet anlayışıyla hizmet veren Batman Merkez otelleri, iş ya da tatil amacıyla şehre gelen misafirleri büyük bir keyifle ağırlıyor. Batman'ın kalbinde konumlanmış olan Batman Merkez otelleri, iş ve alışveriş merkezlerine de birkaç dakika mesafede yer alıyor. Şehrin tarihi mekanlarına da kolay ulaşım imkanı sağlayan Batman Merkez otelleri, yüksek teknolojiye sahip toplantı salonlarıyla iş, ulaşım açısından tüm olanaklara sahip bir konumda yer almalarından ötürü de turistik amaçlı seyahat edecekler için son derece ideal.

Batman Merkez otellerinde konakladığınız süre boyunca, şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Hasankeyf'i mutlaka ama mutlaka görün.

Siz de, iş ya da turistik seyahat amacıyla Batman'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, vakit kaybetmeden Batman Merkez otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Güneydoğu'nun doğal ve tarihi güzellikleriyle ünlü şehri Batman'ın şehir merkezi, iş ve turistik amaçlı konaklamalarda fazlasıyla tercih ediliyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en güzel şehirlerinden biri olan Batman'ın merkezi, gerek iş, gerek turistik gezi amacıyla şehre gelenlerin konaklamak için en çok tercih ettikleri bölgelerden biri olarak dikkat çekiyor. Bu durum, Batman Merkez'de konaklama ihtiyacını da beraberinde getiriyor.

Sanayi, petrol ve inşaat sektörlerinde gösterdiği gelişimle, bugün Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en güçlü kentlerinden biri haline gelen Batman, aynı gelişmeyi turizm alanında da gösterdi ve bugün merkezde bulunan pek çok oteliyle bu alandaki gücüne güç katıyor.

Daha çok 5 yıldızlı ve büyük kent otellerinin yer aldığı Batman Merkez, şehirde ulaşımın en olanaklı olduğu yerlerden biri. Bu durum Batman Merkez otellerini turistik amaçlı konaklamalarda fazlasıyla tercih edilebilir kılıyor. Diğer taraftan, yüksek teknolojilerle donatılmış toplantı salonlarına sahip olan oteller ise, iş seyahati amacıyla Batman Merkez'e gelenleri büyük bir keyifle ağırlıyor.

Tüm bunlar Batman Merkez otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor elbette. Çoğu Batman Merkez otelinin konaklama birimleri lüks ve hizmet kaliteleri de bir o kadar yüksek olsa da, Batman Merkez otel fiyatları her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Otellerin bulunduğu merkezi konum, üstün hizmet kalitesi gibi unsurlar Batman Merkez otel fiyatlarının değişmesine neden olsa da fiyatların çok da pahalı olmaması, bu açıdan turistlerin yüzünü bir hayli güldürüyor. Genel olarak 2017 Batman Merkez otel fiyatlarının 70 TL ile 115 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Batman Merkez otellerinde konakladığınız süre boyunca, şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Hasankeyf'i görmeyi sakın ihmal etmeyin.

Siz de, iş ya da turistik seyahat amacıyla Batman'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, vakit kaybetmeden bütçenize uygun olan bir Batman Merkez otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Batman Merkez otel fiyatlarından daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Batman Merkez Hakkında

Dünyaca ünlü doğal koruma alanı olan ve iki yakasını Dicle'nin ayırdığı tarihi şehir Hasankeyf, bu topraklarda yer almaktadır.

Batman, Türkiye Cumhuriyeti'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan tarihi çok eskilere uzanan ilimizdir. Dicle Nehri'nin aktığı topraklarda zengin tarihi geçmişi koruyan Batman ve antik kenti Hasankeyf, bini aşkın mağaralarıyla, tarihsel anıtlarıyla bir doğa harikası ve kültür mirasıdır.

Batman yakın tarihine bakıldığında yeni bir şehir olmasına karşın yerleşim alanında kurulan şehirlerin tarihi Sümerlere kadar uzanır. İluh Tepesi'nin bulunduğu alanda bir Sümer şehir yerleşiminin bulunduğu, ancak bataklık bir arazi üzerine kurulu olduğundan dolayı şehrin zaman içerisinde yer altına gömüldüğü söylenmektedir uzmanlar tarafından. Batman'ın adının da "batmak" terimin bu nedenle almış olabileceği düşünülmektedir. 1940 yılında ise Batman civarında petrol bulunmuştur.

Batman hem tarihi dokusu hem de zengin ve ünlü mutfağı ile yıl içerisinde binler yerli ve yabancı gezgine ev sahipliği yapar. Batmana Merkez'de büryan, saç ekmeği, Şam böreği, tırşıke hışk, babaganuç ve daha sayamadığımız onlarca lezzeti tadabilirsiniz.

Batman Merkez'de ulaşım da oldukça rahattır. Hem toplu taşıma hem de karayolu ağı oldukça kolay ve anlaşılır bir sistemdedir. Bu sebeple Batman Merkez'e gelen gezginler ulaşımda asla zorluk çekmezler.

Batman Merkez ulaşım ise havayolu, demiryolu ve karayolu olmak üzere 3 farklı şekilde sağlanmaktadır. Batman'a birçok havayolu şirketleri İstanbul ve Ankara direkt olmak üzere Antalya, İzmir, Adana ve yurtdışına aktarmalı olarak seferler düzenlenmektedir. Batman'da bulunan sekiz yerel otobüs firmaları bölge karayolları ulaşımını elinde tutmaktadır. Demiryollarından ise Türkiye'nin her tarafında ulaşım sağlanması mümkündür.

Batman Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Atlıhan Park Hotel
Atlıhan Park Hotel

-

Very friendly

The best hotel I have ever stayed in for that price. Incredibly temiz, very friendly and open-minded staff, a feeling of luxury in Southeast Anatolia. Teşekkür ederim…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mesopotamia Hotel
Mesopotamia Hotel

-

Yataklar çok konforlu

Batman'da kalacaksanız rahat edeceğiniz tek adres Mesopotamia Hotel. Dekor harika, yataklar çok konforlu, restoran ve odalar çok temiz. Çalışanlar güler yüzlü ve esprili. Hele resepsiyondaki arkadaşlar Yusuf, Şifa ve Burhan bir harika. :) Mutlaka burada kalmalısınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İzgi Turhan
Hotel İzgi Turhan

-

Profesyonelce yönetilen bir otel

Batman iline özgü konukseverliğe yakışır ve profesyonelce yönetilen bir otel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İzgi Turhan
Hotel İzgi Turhan

-

Konforda yeni çizgi

Batman'da iş ve tatil turizmine yeni yorum sloganıyla sektörde hizmet veren başarılı bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bato Termal Otel
Bato Termal Otel

-

İkinci evim

Şifa derler buna gece kaçtıktan, şimdi huzur ile uyku zamanı. Bato Termal Otel ikinci evim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Hasankeyf Otel
Grand Hasankeyf Otel

-

Konfor, hizmet, güler yüz

Konfor, hizmet, güler yüz, hepsi var. Daha ne olsun?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asko Otel
Asko Otel

-

Havuzu olan tek hotel

Batman Merkez'de havuzu olan tek hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mesa Hotel Batman
Mesa Hotel Batman

-

Sadelikten hoşlananlara

Sıradan, sessiz, şehir merkezinden uzak. Ama sakin ve yorucu bir gün sonunda gürültüden uzak, sakin bir mekan. Lüks aramayan, sadelikten hoşlananlara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Real Konak Hotel
Real Konak Hotel

-

Süper odalar

Müşteriye ilgi, temiz ve süper odalar ve güler yüzlü personeli ile harika bir butik otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Real Konak Hotel
Real Konak Hotel

-

Mükemmel hizmet

Mükemmel hizmet, kaliteli konfor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Real Konak Hotel
Real Konak Hotel

-

Çalışanlar güler yüzlü

4X4 hizmet alabileceğiniz bir yer. Çalışanlar güler yüzlü, odalar harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İzgi Turhan
Hotel İzgi Turhan

-

Hotel İzgi Turhan farkı

Sitenizi Hotel İzgi Turhan'ı ararken buldum. Gerçekten temiz, fiyatı uygun ve güler yüzlü bir personel kadrosu var. İzgi Ailesi'ni ve genel müdürlerini tebrik ediyorum. Konaklarsanız farkı göreceksiniz. Batman'da profesyonel olarak hizmet veren bir tesis. Tebrik ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İzgi Turhan
Hotel İzgi Turhan

-

Konforda yeni çizgi

Haluk Levent'in konseri için gitmiştim. Aynı oteldede konaklamak ayrı bir zevkti. Otel gerçekten çok güzel ve temiz. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İzgi Turhan
Hotel İzgi Turhan

-

Konforda yeni adres

Batman iline yakışır bir otel, güler yüzlü personel, profesyonel yönetim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bato Termal Otel
Bato Termal Otel

-

Çok güzel yer

Çok güzel bir yer, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İzgi Turhan
Hotel İzgi Turhan

-

Modern Batman

Sevgili İzgi Turhan Otel sizlerle tanışmak bir ayrıcalık. Batman seyahatlerimde geleceğim tek adresim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel İzgi Turhan
Hotel İzgi Turhan

-

Batman macerası

Mükemmel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)