Susurluk Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Susurluk Otel Fiyatları

Ayranı ve tostuyla meşhur olan Susurluk'ta konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif yer alıyor…

Balıkesir'in ilçelerinden biri olan Susurluk, şehrin kuzeydoğusunda yer alıyor. Doğusunda Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesi, kuzeyinde yine Bursa'nın Karacabey ve Balıkesir'in Bandırma ilçesi, batısında Manyas, güney ve güneydoğusunda Kepsut ilçesi bulunuyor.

Bizler için Susurluk demek, ayran ve tost demek aslında. İlçeyi ünlü yapan bir de iki adet kaplıca var. Yani Susurluk özellikle termal tatiller için tercih ediliyor. Zaten Susurluk otellerinin birçoğunu da termal oteller oluşturuyor.

Susurluk otelleri, ilçenin içerisinde değil de, daha çok yol üzerine konuşlanmışlar. Bu nedenle de en iyi yol üstü duraklarından biri olduğunu söyleyebiliriz Susurluk otellerinin. Yemyeşil bir doğa içerisinde yer alan Susurluk otelleri, oldukça büyük tesislerden meydana geliyorlar. Susurluk otellerinin konaklama birimlerinde ise konfor namına aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Susurluk otellerinde, rahatlamanıza olanak tanıyan SPA merkezleri ve açık havuz gibi olanaklar da mevcut.

Yolunuz bir gün Susurluk'a düştüğünde, şöyle rahat bir nefes almak ve dinlenmek için Susurluk otelleri arasından size en uygun olanında gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Susurluk Otel Fiyatları

En iyi yol üstü duraklarına sahip olan Susurluk, ayranı ve tostuyla hepimizin gönlünde taht kurmuş bir yer…

Susurluk, Balıkesir'in kuzeydoğusunda bulunuyor. Doğusunda Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesi, kuzeyinde yine Bursa'nın Karacabey ve Balıkesir'in Bandırma ilçesi, batısında Manyas, güney ve güneydoğusunda Kepsut ilçesi yer alıyor.

Hemen hemen herkes, Susurluk'u bol köpüklü ayranı ve bol çift kaşarlı büyük tostu ile anımsar. Bazıları ise ilçenin kaplıcalarını gelir ziyarete. Termal tatillerin de yegane adreslerinden biri olan Susurluk'ta, pek çok ekonomik konaklama seçeneğinizin olduğunu söyleyebiliriz.

Daha çok hafta sonları dinlenmek için tercih edilen Susurluk otelleri, hesaplı bir konaklama yapmak isteyenler için de son derece ideal. Susurluk otel fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Otelin bulunduğu konuma, sunduğu olanaklara ve hizmet kalitesine göre değişen Susurluk otel fiyatları, yine de yılın her dönemi uygun rakamlarla karşılıyor bizleri. Susurluk otel fiyatları kişi başı olarak ücretlendiriliyor. Genel olarak 2019 Susurluk otel fiyatları ortalama 65 TL civarında.

Olur da bir gün yolunuz Balıkesir'e düşer ve şöyle huzur dolu, sakin bir konaklama yapmak isterseniz, Susurluk'u tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Susurluk otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Susurluk otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

En İyi 1 Susurluk Oteli

Şifa Termal Otel ve Çamur Kaplıcaları Susurluk

Termal Otel - Susurluk - 10 Misafir Yorumu

Şifa Termal Otel ve Çamur Kaplıcaları, Balıkesir'in Susurluk ilçesinde yer almaktadır. Balıkesir Merkez'e 64 km, Susurluk merkezine 18 km uzaklıktadır. İstanbul, İzmir ve Bursa gibi önemli büyük kentlere yakın olup Bandırma iskelesine 30 km uzaklıktadır.

Şifa
... Şifa Termal Otel ve Çamur Kaplıcaları, Balıkesir'in Susurluk ilçesinde yer almaktadır. Balıkesir Merkez'e 64 km, Susurluk merkezine 18 km uzaklıktadır. İstanbul, İzmir ve Bursa gibi önemli büyük kentlere yakın olup Bandırma iskelesine 30 km uzaklıktadır.

Şifa Termal Otel ve Çamur Kaplıcaları'nın termal suyu ve Türkiye'de tek mor termal çamura sahiptir. Tıp ve bilimsel olarak Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı faydaları ve fiziksel - kimyasal özellikleri bulunan şifa dolu sudan herkesin yararlanması için Şifa Termal Otel ve Çamur Kaplıcaları tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Tesisin tüm konaklama birimlerinde küvetli banyolar bulunmaktadır. Küvetlerden de yine bu şifa sular akmaktadır. Tesisin ayrıca açık termal havuzu ve çocuk havuzu da bulunmaktadır.

Oldukça temiz ve ferah konaklama birimlerinde uydu yayınlı tv, buzdolabı, balkon, ütü ve havlu mevcuttur

Daha Fazla Bilgi»