Sındırgı Otelleri

Dünyaca ünlü Yağcıbedir halılarıyla bilinen yerdir Sındırgı.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Sındırgı Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Sındırgı Otelleri ve Sındırgı Otel Fiyatları

Dünyaca ünlü Yağcıbedir halılarıyla bilinen yerdir Sındırgı.

Sındırgı, Marmara Bölgesi'nde yer alan Balıkesir iline bağlı bir ilçedir. Tarihi milattan önceki uygarlıklara kadar dayanan Sındırgı'da birçok eski yerleşim yerleri bulunmaktadır. Sındırgı son dönemlerde iç turizmde adını sıkça duyurmaktadır.

İlçede turizm potansiyeli açısından son yıllarda gözle görülür bir canlılık görülmesindeki en büyük etken yer altından çıkan şifalı kaplıca sularının kullanıma açılmasıdır. Sınırlı sayıda da olsa özellikle yurt içinde kültür turizminin ve kaplıca turizme yönelik olarak yılın belirli dönemlerinde zaman zaman bir hareketlilik gözlenmektedir. Kaplıca turizmine yönelik olarak ilçe merkezine 17 km uzaklıkta Hisaralan Köyü yakınlarında önemli bir sıcak su kaynakları bulunmakta olup, 96 derece su sıcaklığına sahiptir.

Sındırgı otelleri içerisinde yurdun her yerinden gelen turistlere hizmet veren farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Sındırgı otelleri kategorisinde yer alan tesisler içerisinde en çok ilgi gören türler; kaplıca otelleri, termal otelleri, termal ve spa otelleridir.

Sındırgı otelleri sahip olduğu doğal ve şifalı sıcak kaynak suyu birçok romatizmalı hastalıklara, eklem ağrılarına iyi gelmektedir. Bu sebeple de yıl içerisinde Sındırgı otelleri özellikler kış ve bahar aylarında en yoğun dönemini yaşamaktadır. Bunun yanında yaz aylarında da Sındırgı otelleri misafirlerini ağırlamaktadır.

Sındırgı otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, iletişim bilgileri ve tüm özellikleri bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden tüm Sındırgı otelleri ayrıntılı bir şekilde incelenebilmektedir. Hatta bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Sındırgı oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kaplıca turizmine yönelik olarak ilçede yapılan yeni yatırımlar ile iç turizmin giderek arttığı yerdir.

Sındırgı, Balıkesir iline bağlı bir ilçedir. İlçe adını Yağcıbedir halılarıyla tüm yurda ve dünyaya duyurmuştur. Sındırgı, Balıkesir'in güneydoğusunda bulunmakta olup, Balıkesir Merkez'e 63 kilometre mesafede yer almaktadır. Sındırgı, kuzeyde Dursunbey, Bigadiç, güneyde Manisa'nın Demirci, Gördes ve Akhisar, batıda yine Kırkağaç, doğuda Kütahya'nın Simav ilçesi ile komşudur.

Sındırgı adını termal ve kaplıca turizmi ile son zamanlarda sıkça duyurmaktadır. Termal ve kaplıcaların şifalı suları için genellikle kış ve bahar aylarında misafirler gelmektedir. Sındırgı otel fiyatları da bu aylarda diğer aylara oranla bir nebze de olsa artmaktadır.

Sındırgı otel fiyatları bölgede hizmet veren otellerin bulunduğu kategoriye göre de değişmektedir. Her kategori türündeki otel farklı konaklama fiyatlarına sahiptir. Sındırgı otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre değil otelin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara ve sağladığı hizmetlere göre de değişmektedir.

Sındırgı otelleri, Sındırgı otel fiyatları, otellerin özellikleri, fotoğrafları ve iletişim bilgileri bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden Sındırgı'da hizmet veren otelleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın