Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Azmak Nehri

+ 2 Fotoğraf
4.4/5
Mükemmel
7 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Yorum / Değerlendirme

4.4/5
Mükemmel
7 değerlendirme
Azmak Nehri
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
11.09.2019
Nergiz Soğancı
Herkes çok samimi
Harika bir yer. Muhakkak görmenizi tavsiye ederim. İnsanlar gerçekten çok samimi. Azmak nehri doğal bir akvaryum. Kesinlikle tekne turu yapmalısınız.
0/5 Çok Kötü
19.08.2018
Nuran günaydın
Bakımsız bir yer haline gelmiş
Kesinle gidilmemesi gerekilen bir yer olmuş, ellerinde içki şişelerle dolaşan ayyaşlar, yerler pislik içinde çöp kutuları dolmuş belediye çalışanlarından bir tane temizlik yapan yok. Sanırım belediye başkanı uyuyor ya da başkanı yok! Allah’ın unutulduğu bir yer olmuş. Yazık o kadar Allah’ın verdiği nimeti koruyamıyoruz.
5/5 Mükemmel
23.06.2018
Misafir
İnsanlardaki samimiyet
Mutlaka ama mutlaka görülmesi gereken bir yer, ben genelde Antalya, Alanya tarafına giderdim, Akyaka’yı, Azmak’ı, Akbük’ü, Gökova’yı ve de insanlardaki samimiyeti, sadeliği gördükten sonra bu yıl 5 senem arkadaşlar Akyaka, Azmak diyorum, başka da bir şey demiyorum, hatta emekliliğimi geçireceğim tek yer kısmetse...
5/5 Mükemmel
29.07.2016
Ayşegül
Müthiş bir yer
Müthiş bir yer, Türkiye’deki herkes görmeli. Nehir tam bir akvaryum, su samurları, balıklar ve kaplumbağalar var.
5/5 Mükemmel
26.11.2015
Sedat yılmaz
Müthiş bir yer
`Fethiye`’de tatil yaptıktan sonra `Akyaka Gökova`’ya geldim. Müthiş bir yer. Hele Azmak Nehri soğuk, insanı demir gibi yapıyor. Akyaka’da 3 gün kaldım. Azmak hala aklımda. Yazın direkt Akyada’yım. Görülmesi gereken cennet bir yer.
Daha fazla yorum gör