Çınar Plajı’nı Görmeniz İçin 8 Sebep, Türkiye

Çınar Plajı’nı Görmeniz İçin 8 Sebep

1 Yorum

Rota Önerileri Alper Kaya

Çınar Plajı’nı Görmeniz İçin 8 Sebep
Yolunuz önce Muğla'ya, ardından da Akyaka'ya ve en nihayetinde Gökova'ya düşmüşse; Çınar Plajı'nın neredeyse dibindesiniz demektir. Peki bu kadar yol gelmişken, neden Çınar Plajı'nı görmelisiniz? Bu sorunuzu cevaplayabilecek sekiz sebebimiz var!

1- Neden Olmasın?

İlk sebep, aslında en basiti: Neden olmasın? Bunca yol gelinmiş, gidilebilecek daha nice güzergâh varken neden "check-list" üzerinden bir destinasyonun yanına tik atılmasın ki? Çınar Plajı'nı görüp, burada da denize girdikten sonra yola devam etmek daha ferah olacak…
gökova

2 - Kum Sıcağını Sevmeyenlere İdeal Adres

Denize girene kadar ayağınızı hissedemeyecek duruma geldiğiniz kumsallardan sıkıldıysanız, minik çakıl taşlarıyla dolu kumsalıyla Çınar Plajı size hitap eden bir plaj.
çınar plajı

3 - Hijyen ve Hizmet

Özel bir işletmeye tabi olan Çınar Plajı, bunun iki avantajını sonuna kadar hissetmenizi sağlayacak: İlki, hijyen. İkincisi ise kaliteli ve nitelikli hizmet. Sözün özü sahilde, tabir-i caizse ‘tam pansiyon' bir konaklama sizi bekliyor.
işletme

4 - Vücuda Dinçlik Kazandırmanın Kolaylığı

Soğukluğu ile meşhur Azmak Nehri'nin karıştığı bir denize sahip olan Çınar Plajı, bu karışımın bir kazanımı olarak en az Azmak Nehri kadar ferah ve soğuk bir yapıya sahip. Bu da daha suya girer girmez vücudunuza dinçlik kazandırıyor.
su soğuk deniz

5 - Yüzme İçin İdeal

Pek çok deniz, kumsaldan ilerledikçe bile rahatça yüzmek için gerekli derinliğe sahip değil. Bu da ya sığ bir suda yüzüyor gibi yapmaya çalışmakla ya da oldukça efor sarf ettikten sonra varılan derinlikte yüzecek mecalinizin kalmamasıyla sonuçlanıyor. Çınar Plajı'nda ise deniz, yeterli bir mesafenin akabinde ciddi anlamda derinleşiyor ve yüzmek isteyenler için tam isabet sonuç veriyor. Ancak çocuklu ailelerin bu konuda dikkatli olmalarını gerektiği de eklemeden geçmemek gerek.
çınarlı

6 - Zakkum

Bazıları zakkum sever. Çınar Plajı da o ‘bazıları' için eşsiz bir soluklanma imkânı sunuyor. Çünkü plaj etrafında yer alan zakkum ağaçlarının gölgesinde dinlenebilir, manzarayı seyre dalabilirsiniz. Ancak uyaralım: Fazla dalıp gittiğinizde açık havadan vücudunuza akın edecek oksijenlerle çarpılmamanız elde değil!
zakkum sahilde

7 - Aile Boyu Piknik Keyfi

Çınar Plajı'nda yer alan piknik masaları ve gerekli alanlarla deniz havasını soluduğunuz bir piknik sefası sizi bekliyor. İşin gücün vücuda depoladığı stres ve sinir hâlini üstünüzden atabileceğiniz daha iyi bir alternatif var mı?
bozburun

8 - Akyaka'nın Şirin Otelleri

Çınar Plajı'nın yer aldığı Akyaka bölgesinde her zevkten uygun fiyatlı konaklama seçeneklerine rastlamak mümkün. E konaklamayı da ekonomik bir şekilde hallettiğimize göre Çınar Plajı için düşüncelerinizi tekrar soralım; Neden olmasın?

Haydi şimdi, sizin için seçtiğimiz 3 Akyaka oteline bir göz atalım;

Denize sıfır konumu ile; Yücelen Hotel.

Tesis Fiyatı

24 Mayıs 2022 giriş oda fiyatı

1121 TL

En Uygun Fiyata Git
Sakin ve huzurlu atmosferi ile; Hotel Gökova.

Tesis Fiyatı

24 Mayıs 2022 giriş oda fiyatı

810 TL

En Uygun Fiyata Git
Uygun fiyatı ve güleryüzlü hizmeti ile; Yeni Sitar Apart Otel.

Tesis Fiyatı

24 Mayıs 2022 giriş oda fiyatı

200 TL

En Uygun Fiyata Git
1 Kullanıcı Yorumu
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
1
/

-

merhaba bahsettiginiz yer ücretli malesef ve fiyatlarda hiç azınsanmayacak şekilde boyle ücretli bir yeri tanıtmanıza şaşırdım sponsorlu içerik aldıysanız bile en azından takipcilerinize 4 5 adet ücretisz giriş verin yazık

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)