Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ayder Yaylası Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ayder Yaylası Otelleri

Ayder Yaylası için {{ (filteredHotels).length}} / 52 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Ayder Yaylası Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ayder Yaylası, Doğu Karadeniz'in en güzel yaylalarından biri. Ayder Yaylası yeşillikler içinde, ülkemizin en güzel köşelerinden biri.
Nefes almak, yaşamın tadına varmak yenilenmek için birebir. Her gidişimde daha bir hayran olduğum yer Ayder Yaylası. Ben gitmeden önce Ayder Yaylası otellerinde rezervasyon yaptım, sürpriz yaşamamak için gitmeden önce Ayder Yaylası otellerinde yer olup olmadığını öğrenmenizde fayda var.

Rize Ayder Yaylası'nın diğer yaylalardan pek çok farkı var. En önemli farklarından biri Rize Ayder'e ulaşımın kolay olması. Yollar harika, yol boyunca her yanınızda devam eden manzara müthiş. Çamlıhemşin'den Ayder Yaylası'na kadar geçeceğiniz her köy ayrı bir güzel.

Ben ilk defa Ayder Yaylası'na 2007 yılının eylül ayında gittim. Rize Ayder bu dönemde oldukça sakindi. Gün içinde birkaç kez yağmurun yağdığına hemen ardından güneşin açtığına şahit oldum. Ayder Yaylası'na gitmeden önce Rize Ayder otellerini ve otel fiyatlarını inceledim. Kalmak istediğim Rize Ayder oteli yayla ile uyum içinde, gezelim görelim tarzı programlarda gördüğümüz bir yayla evi tarzında olmasını istedim. Yaptığım araştırma sonucunda burası beni bir kez daha etkiledi. Rize Ayder Yaylası otellerinin tümü ahşap malzeme kullanılarak yapılmış yayla ile uyum içinde oldukça doğal yapılardı.

Rize Ayder'e Karadeniz seyahatimin bir gününü ayırırım diye plan yaparak Ordu Fatsa'dan yola çıktım. Samsun'dan Artvin'e kadar ülkemizin bir çok yerine araçla gitmiş biri olarak yolun bu kadar iyi olacağını pek tahmin etmemiştim. Yol dümdüz, bir tarafınızda Karadeniz (ki Karadeniz manzaranızın önünde hiçbir şey yok, tabiri caizse denize sıfır seyahat ediyorsunuz), diğer tarafınızda çay bahçeleri ve ardından alabildiğine yeşil Karadeniz ormanları. Çamlıhemşin'e varıp güzel bir öğle yemeği yedikten sonra Ayder Yaylası'na doğru yola çıktık. Rize Ayder yolu yukarıda bahsettiğim üzere kaymak gibi bir asfalt yol. Hiç acemilik çekmeden hızlıca vadi içinden devam eden yoldan, yolda sık sık mola verip manzaraya karşı resim çektirip 1 saat sonra Ayder Yaylası'na ulaştım.

Bu kadar mı güzel bir yer olur? Ayder Yaylası'nın yeşili, ormanları, havası beni mest etti. Kahvaltı yapalı henüz birkaç saat olmasına rağmen bu güzel havada iyice acıktım. Ayder Yaylası merkezinde Rize Ayder otelleri yan yana sıralanmış. Hemen kiremitte alabalık yapan bir restorana attım kendimi. Ayder Deresi manzaralı restoranda yemeğin ve manzaranın keyfini çıkararak Ayder Yaylası'nda ilk saatlerimi geçirdim. Rezervasyon yaptığım Ayder oteli, Ayder deresinin önünden aktığı, gürül gürül dere sesi eşliğinde huzur dolu bir oteldi.

İyi tatiller...

Türküleri dillere dolanan, fotoğrafları ile tüm Türkiye'nin evlerini süsleyen Doğu Karadeniz'in en meşhur yaylasıdır Ayder...
İsmi bile şiddetini, haşmetini yansıtan Fırtına Deresi'ne, Ayder Yaylası'nda açan çiçeklere, Karadeniz'in üstündeki bulutlara tanık olmak için yollara çıkmak gerek...

10 yıl önce Ayder Yaylası'ndaki turizm potansiyelini ilk fark eden Avrupalı turistler olmuş, 1998 yılında sayılı pansiyona sahip olan yörede şimdi çeşit çeşit Ayder Yaylası otelleri bulunuyor.

Kaplıca turizmi, yayla yürüyüşleri ve Kaçkar tırmanışı ile farklı turizm potansiyeline sahip Ayder Yaylası'nda turist profili de değişken. İsrail'den gelen dağcı gruplar da mevcut, Bursa'dan Ayder Yaylası'na kaplıca için gidenler de...

Ayder Yaylaları'nda ahşap tesisler çoğunlukta, çünkü bununla ilgili yasal bir düzenleme bulunuyor ve böylece doğa daha iyi korunuyor. Ayder Yaylası'nda tatil yapmak isterseniz birçok konaklama seçeneğiniz mevcut. 2019 Ayder Yaylası otel fiyatları, geçen yıllara oranla bu sene de pek değişiklik göstermiyor.

Ayder Yaylası'nda konaklama seçeneğiniz çok olunca, Ayder Yaylası 2019 otel fiyatları da bir o kadar değişkenlik gösteriyor. Tesisin hakim olduğu manzaraya göre, tesisin tarihi özelliğine ve kalitesine göre farklılaşıyor fiyat seçenekleri. Ayder Yaylası otel fiyatları 2019 yılında nasıl olursa olsun, bu yaylayı gidip görmek, doğasına tanık olmak gerekiyor...

Ayder Yaylası 2019 otel fiyatlarının uygun olduğu bahar mevsimi ise bu yaylayı keşfetmek için uygun zaman dilimlerinden biri. Yolunuz buraya düşerse eğer, ünlü Ayder balından almayı ve bol bol fotoğraf çektirmeyi sakın unutmayın.

Ayder Yaylası Hakkında
Karadeniz'in cezbedici doğasının büyük bir parçası olan Ayder Yaylası, yerli turistler kadar yabancı turistlerin de yoğun ilgisini görmektedir.

Ayder Yaylası, Rize'ye yaklaşık olarak 69 km uzaklıktadır. Çamlıhemşin'e ise sadece 19 km'lik bir mesafede yer alır.

Bol oksijenli bir havası, muhteşem bir doğası vardır Ayder Yaylası'nın. Baştan sona ladin ve kayın ormanları ile kaplıdır. 1987 yılında turizm merkezi olarak ilan edilmiş ve 1994 yılında da milli park olarak kabul edilmiştir. Bu durum doğasını günümüze kadar korumasında etkili olmuştur.

Bu etkileyici güzellikteki turizm bölgesi, aynı zamanda kaplıcalarıyla da ünlüdür. Ayder Yaylası Kaplıcaları; sinir hastalıklarına, sindirime, dolaşım sistemine, romatizmaya ve cilt hastalıklarına şifa olmaktadır. Kaplıcaların olduğu bölgeye birkaç tane termal tesis kurulmuştur. Hastanelerden alınan sevklerle Ayder kaplıcalarında tedavi olunabilmektedir.

Aynı zamanda zengin bir mutfak kültürüne sahiptir Ayder Yaylası. Karadeniz'in en seçkin lezzetleri arasındaki hamsi buğulamanın, hamsi köftenin, kaymak mıhlamanın ve kabak çorbasının tadına mutlaka bakmanızı tavsiye ederiz.

Ayder Yaylası halkı yöresel yaşamlarıyla ve güler yüzleriyle karşılayacak sizleri.

Ayder Yaylası otellerini genellikle huzurlu ve sakin bir tatil isteyenler tercih etmektedir. Oteller genellikle yılın her mevsimi hizmet verir; çünkü Ayder Yaylası her mevsim ayrı bir güzelliğini sunar.

Ayder Yaylası'ndaki otellere dostlarınızla veya ailenizle yapacağınız tatiller için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Tabii rafting ve trekking gibi sporlara da meraklıysanız, Ayder Yaylası'nda yer alan otellerde konaklayabilirsiniz. Bölgede bulunan Fırtına Deresi, rafting için en uygun noktadır.

Eğer Ayder Yaylası'ndaki otellerin birinde haziran ayı gibi konaklayacaksanız burada yapılan şenlikleri kaçırmamanızı öneririz. Tabii tatiliniz esnasında ünlü Ayder balından da mutlaka satın almalısınız.

Geleneksel Hemşin Evleri, Zil Kalesi ziyaret edebileceğiniz tarihi mekanlar arasında olabilir. Ayder Yaylası'na 5,5 km uzaklıktaki Polakcur Yaylası, Kavrun'a giderken ilk sağda kalan Avusor Yaylası, Rize'nin en büyük yaylası olan Kavrun Yaylası ve Kaçkar Dağları Milli Parkı görebileceğiniz doğal güzellikler arasındadır.

Ayder Yaylası'nda keyifli ve bir o kadar huzurlu bir tatil için hemen rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Bölge, çok fazla ilgi gördüğü için, gideceğiniz tarihte otel odaları doluluk oranına ulaşabilir.

Ayder Yaylası otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
8
0 (850) 600 46 20
Ayderoom Otel
Ayderoom Otel
Ayder Kaplıcaları No:65 Aşağı Ambarlık Mevkisi
Ayder / Rize
Türkiye

-

Geldiğimiz ay mayıs ayı olması dolayısıyla, yemeklerin tam performans olmadığını düşündüğümüz, fakat tesis ve manzara olarak inanılmaz ötesi olan otel. Gitmeyi düşünen herkese tavsiyem, cam tavanlı odayı tutun, yağmur yağdığı zaman orada bulunmak büyük bir keyif.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 46 20
Ayderoom Otel
Ayderoom Otel
Ayder Kaplıcaları No:65 Aşağı Ambarlık Mevkisi
Ayder / Rize
Türkiye

-

Tatilimiz için ailemle birlikteydik. Tüm tesiste temizlik ön plana çıkmıştı. Yemekleri, özellikle kahvaltısı çok güzeldi. Tüm personeli ve daha sayamayacağım kadar özelliği ile (Manzaradan bahsetmeye gerek yok) Karadeniz'de bulunan gördüğüm en güzel otel. Sadece 2 gün vakit geçirdiğimiz için tadı damağımızda kaldı. Ayder'e gelen herkese tavsiyemdir, Ayderroom 1 numara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 46 20
Ayderoom Otel
Ayderoom Otel
Ayder Kaplıcaları No:65 Aşağı Ambarlık Mevkisi
Ayder / Rize
Türkiye

-

10 gündür buradayız. Geldiğimiz ilk gün insanların dost canlısı olduklarını anladım. Bu oteli kesinlikle tavsiye ederim. Geldiğiniz zaman göreceksiniz ki, hem çok temiz hem de fiyatı çok uygun. Konumu ise her yere yakın:) İnsanlar çok yardımcı oluyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 46 20
Ayderoom Otel
Ayderoom Otel
Ayder Kaplıcaları No:65 Aşağı Ambarlık Mevkisi
Ayder / Rize
Türkiye

-

Harcadığınız para ile aldığınız hizmetten çok memnun kalacaksınız. Özellikle müşteri memnuniyeti konusunda öne çıkan, odalarının temizliği ve ferahlığına çok dikkat edilen bir otel. Kahvaltının ise bu güzelliklerle yarışır şekilde taze. İşletme sahibi Osman Bey, Karadeniz insanının güleryüzlü ve samimi olduğuna tekrar dikkat çeken bir insan. Osman Bey gibi insanlara daha çok ihtiyacımız var. Tekrar tekrar şükranlarımı sunarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 78 57
Ayder Elizan Hotel
Ayder Elizan Hotel
Ayder Turızm Merkezi
Ayder / Rize
Türkiye

-

Hotelin sahibi Hakan Bey ve ailesine öncelikle çok teşekkür ediyoruz. Çok samimi insanlar ve yardım severler. Hizmet kalitesi mükemmel. Biz kendimizi evimizde gibi hissettik, hiç yabancılık çekmedik. Temizlik konusunda çok başarılılar. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz. Eğer yolunuz Ayder'e düşerse kesinlikle burayı tercih edin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 78 57
Ayder Elizan Hotel
Ayder Elizan Hotel
Ayder Turızm Merkezi
Ayder / Rize
Türkiye

-

Ben ailemle birlikte konaklamak için tercih ettim ve ne kadar iyi bir tercih yaptığımızı odaya girdiğimi an anladım. Oda büyük ve manzarası muhteşemdi. Hotelin hemen yanında akan suyun sesi hep kulaklarımızdaydı. Banyosu çok temizdi. Sabah kahvaltıda doğal ürünlerden oluşan muhteşem bir kahvaltı karşılıyor. Böyle bir manzara karşısında böyle güzel bir kahvaltı etmek paha biçilemez. Eğer siz de Ayder'in kalabalığından kaçıp birkaç gün huzurla dinlenmek istiyorsanız kesinlikle burayı tercih edin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 78 57
Ayder Elizan Hotel
Ayder Elizan Hotel
Ayder Turızm Merkezi
Ayder / Rize
Türkiye

-

Konum olarak mükemmel bir hotel, hemen yanından bir dere akıyor. Benim tavsiyem derenin yanındaki apartlarda konaklamanız olacaktır. Kahvaltısı idare eder ama muhlama tek kelimeyle harikaydı. Şehir merkezinde park genelde problem oluyor bu nedenle otoparkı olması bizim için büyük avanatajdı. Tam bir kafa dinleme ve rahatlama mekanı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 78 57
Ayder Elizan Hotel
Ayder Elizan Hotel
Ayder Turızm Merkezi
Ayder / Rize
Türkiye

-

Hoteli canı gönülden tavsiye ediyoruz. Sezon dışında konaklamak için tercih etmiştik ama mükemmel bir hizmet ile karşılaştık. Beklentilerimizin de üstündeydi. İşletenler güler yüzlü ve yardım sever çok samimi bir aile. Biz kendimizi çok huzurlu ve rahat hissettik. Odalar çok temiz, hotelin hemen yanında akan derenin sesi ile uyuyup uyanmak çok ayrı. Sabah kahvaltısında kesinlikle muhlamasını, akşam yemeğinde de alabalığını tercih etmelisiniz. Pişman olmayacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 78 57
Ayder Elizan Hotel
Ayder Elizan Hotel
Ayder Turızm Merkezi
Ayder / Rize
Türkiye

-

Hotelin konumu çok güzel. Hem gürültüden ve karmaşadan uzaktasınız, hem de muhteşem bir nehir ve dağ manzarası içindesiniz. Ayder Yaylası'nın bütün güzelliğini yaşabilirsiniz konakladığınız süre boyunca. Odalar çok kaliteli ve temiz. Hizmet çok iyi. Bir aile işletmesi, çalışanlar çok güler yüzlü. Biz tavsiy ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 78 57
Ayder Elizan Hotel
Ayder Elizan Hotel
Ayder Turızm Merkezi
Ayder / Rize
Türkiye

-

Eşsiz bir manzarası, dağ evi konseptli bir aile işletmesi. Biz eşimle 4 gün konakladık ve çok memnun kaldık. Odanıza çekildiğinizde size akan suyun sesi eşlik ediyor, huzurlu bir hotel. Muhteşem bir manzarası var. Konaklamaya sabah kahvaltısı dahil ancak öğle ve akşam yemeklerini dışarıda yemek durumundasınız. Ancak çarşı 15 dakikalık bir yürüme mesafesinde o nedenle bu bir problem yaratmadı bizim için. Kalabalık ve karmaşadan uzak, sakin bir tatil arıyorsanız kesinlikle burayı tercih edin. Hotelin sahibi ve ailesi çok cana yakın ve yardım severler. Son olarak, hotelde telefon çekmiyor maalesef, biraz yürümeniz gerekiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 78 57
Ayder Elizan Hotel
Ayder Elizan Hotel
Ayder Turızm Merkezi
Ayder / Rize
Türkiye

-

Şehrin kalabalığından uzakta, sabah sizi kuşların uyandırdığı muhteşem bir hotel. Kaldığımız süre boyunca çok huzurluyduk. Akan suyun sesi ve kuşların cıvıltıları birbirine karışırken bu güzel manzarada kahvenizi içmek paha biçilemez. Hotelin önünden akan dere mükemmel. Hotel çok rahat ve temiz. Kahvaltısı dahil ve çok güzel. Ayder'e giderseniz kesinlikle burayı tercih edin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 78 57
Ayder Elizan Hotel
Ayder Elizan Hotel
Ayder Turızm Merkezi
Ayder / Rize
Türkiye

-

İşletme sahipleri çok arkadaş canlısı ve her zaman yardımcı olmaya isteklilerdi. Hotel şehrin karmaşasından uzaklaşmak ve rahatlamak için çok güzel bir yer. Kulübeler çok temiz ve düzenliydi. Kablosuz internet kullanılabiliyordu, kahvaltı ücretsizdi, kulübenin bir köşesinde fırınsız mutfak vardı. Bu deneyimimi tekrarlamak isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 78 57
Ayder Elizan Hotel
Ayder Elizan Hotel
Ayder Turızm Merkezi
Ayder / Rize
Türkiye

-

Odaların manzarası muhteşem ve çok konforlu. Bir aile işletmesi olduğundan dolayı servis kalitesi çok yüksek. Küçük bir nehir odanızın dışında akıyor, yılın bu zamanları burası soğuk ve yerlerde hala kar oluyor. Yakınlarda muhteşem bir akarsu var. Kahvaltı dahil. Üst kattaki odaların manzarası daha güzel. Genel olarak temiz bir yer. Öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 78 57
Ayder Elizan Hotel
Ayder Elizan Hotel
Ayder Turızm Merkezi
Ayder / Rize
Türkiye

-

Odam konforluydu ve mükemmel bir mazarası vardı. Oteli bir aile işletiyor. Sabah erken kalkıyorsunuz ve kahvaltı büfesini sizi beklerken buluyorsunuz. Sade, temiz, bütün temel ihtiyaçlarınız mevcut. 5 yıldızlı bir otel olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Not: engellirler için uygun değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 55
Gelgör Otel
Gelgör Otel
Ayder Mevkisi
Ayder / Rize
Türkiye

-

2 gece konakladık ve güler yüzlü personeli tertemiz odaları lezzzetli yemekleri ve gösterdikleri ilgi alakal ve özenle gönüllerimizde taht kurdular. cok beğendim yaylanın en iyi restaurantı ve en iyi oteli

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 55
Gelgör Otel
Gelgör Otel
Ayder Mevkisi
Ayder / Rize
Türkiye

-

tek kelimeyle mükemmeldi sahiplerine bizlere böylesine kusursuz bir hizmet sundukları için teşekkür ediyorum. tüm çalışanlara da sonsuz teşekkürler çok ilgiliydiler kücük bebekmişiz gibi narin ve dikkatli ilgilendiler bizle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 72 55
Gelgör Otel
Gelgör Otel
Ayder Mevkisi
Ayder / Rize
Türkiye

-

odada ihtiyac duyduğumuz her şey vardı. banyo malzemeleri terlik falan her şey vardı. resepsiyon görrevlilerinin sohbeti çok güzeldi geceleri herkes uyunca biz aşağı inip onunla sohbet ediyorduk çalışanlar çok güleryüzlüydü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 55
Gelgör Otel
Gelgör Otel
Ayder Mevkisi
Ayder / Rize
Türkiye

-

Ayder'e bu otele rezervasyonumuz olmadan geldik neyseki boş odaları vardı şansımıza. Odalar geniş ve temiz Yataklar, inanılmaz derecede rahat, Türkiye'de kaldığımız süre boyunca kaldığımız en iyisidir. Sahibi bizi rahat ettirmek için her şeyi yaptı Ona yerel müziği, özellikle tulum adı verilen enstrümanı sorduk akşamında kendisinin bize özel bir konseri vardı!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 72 55
Gelgör Otel
Gelgör Otel
Ayder Mevkisi
Ayder / Rize
Türkiye

-

ben yalnızca 1 gece kaldım uzun uzun gözlemlerim olmadı fakat otelin konumu temizliği personellerin davranışları ve ilgisi kahvaltısı manzarası kısacası her şeyiyle bu oteli cok beğendim hizmet iyiydi. otele ulaşım çok kolay minibüsler dolmuşlar var

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 72 55
Gelgör Otel
Gelgör Otel
Ayder Mevkisi
Ayder / Rize
Türkiye

-

otelin içindeki bar özellikle iyiydi ben ve arkadaşım oranın keyfini cokca çıkardık. her odada televizyon vardı. bazı odaları dağ ve nehir manzaralıydı özellikle belirtin bence o odalardan istiyorum diye. personelleri çok iyi. gidip görmelisiniz bu oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 72 55
Gelgör Otel
Gelgör Otel
Ayder Mevkisi
Ayder / Rize
Türkiye

-

bu civarda başka birkaç yerde daha kaldım ama en iyisi bence gelgör oteldi. kahvaltıda aradığım ve istediğim her şey mevcuttu. karadeniz turumuzu çok güzel şekilde tamamladık bu otel sayesinde. güzel bir otel kesinlikle konaklayın

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 72 55
Gelgör Otel
Gelgör Otel
Ayder Mevkisi
Ayder / Rize
Türkiye

-

Resepsiyonistler yerel kıyafetliydi bu oldukça hoşuma gitti, lobide oldukça rahat koltuklar vardı orada bile uyuyabilirdim fiyatları uygun , temizlik çok iyiydi. WiFi, ücretsiz ve iyi çalışıyor. Termal kaplıca ve birkaç güzel restorana yürüme mesafesinde

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 72 55
Gelgör Otel
Gelgör Otel
Ayder Mevkisi
Ayder / Rize
Türkiye

-

çok güzel. kesinlikle tavsiye ederim. biz arayıp önceden geleceğimiz saati belirtmiştik ona göre bizi karşıladılar. odalarımız temiz ve düzenliydi. rahatlıkla konakladık. personelleri yardımsever bir sorununuz olduğu an çözmeye çalışıyorlar hemen. kahvaltı cok iyiydi çok iyi doyduk akşama kadar acıkmadık

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 72 55
Gelgör Otel
Gelgör Otel
Ayder Mevkisi
Ayder / Rize
Türkiye

-

otelin her yerinde wifi ücretsiz bir şekilde çekiyor. çok muhteşem bir terasa sahip. ayder yaylasının zaten kendisi mükemmel. burada konaklamak mükemmel bir deneyimdi. otelimiz çok konforluydu. eğer aydere gidecekseniz kesinlikle bu tesiste kalmalısınız

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (464) 657 20 80
Zafran Otel
Zafran Otel
Çamlıhemşin
Ayder / Rize
Türkiye

-

Bulunduğu konum harika. Otelin manzarası olağanüstü güzellikte. İşletenler oldukça güleryüzlü ve sıcak; müşterilerle birebir ilgeniyorlar. Yemekleri ve servisleri de çok güzel. Ulaşımı biraz zorluyor ama sabah uyandığınızda o manzarayı görünce iyi ki gelmişim diyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (464) 657 20 80
Zafran Otel
Zafran Otel
Çamlıhemşin
Ayder / Rize
Türkiye

-

Küçük ve sevimliliğinin yanında, güler yüzlü hizmet ve tertemiz bir ortam. Ayder yaylasının keşmekeşliği içinde güzel bir akşam geçirmek için ideal bir yer. Küçük olduğu için akşam yemeği set menü şeklinde olmasına rağmen temizliği ve lezzeti şahane. Sabah kahvaltısı da kendi kategorisindeki otellere göre temiz ve taze ürünlerle hazırlanmış.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (464) 657 20 80
Zafran Otel
Zafran Otel
Çamlıhemşin
Ayder / Rize
Türkiye

-

Yayla için güzel odalar ve restorana sahip. Horonu farklı, insanı sıcak ve yardımsever. Mutlaka görülmeli. Bavullar vargel ile çıkartılıp indiriliyor. Kahvaltı açık büfe ve yeterli. Bizim tur akşam yemekli anlaşmış. Set menü ama doyurucu ve iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (464) 657 20 80
Zafran Otel
Zafran Otel
Çamlıhemşin
Ayder / Rize
Türkiye

-

Yayla oteli olarak değil pansiyon olarak görmek lazım. Pansiyon olarak değerlendirildiğinde küçük ve temiz odalar. Kendi havlunuzu ve şampuanınızı almalısınız. Kahvaltının Rize ile ilgisi yok, standart kahvaltı, muhlama var mı diye sorarsanız, mısır unlusu geliyor, fena değil. Ayder alışveriş için çok pahalı, Ayder'e girmeden Çamlıhemşin'de Çağlayan pastanesinde acıbadem kurabiyesi muhteşemdi. Çayınızı Çaykur satış noktalarından daha ucuza alabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (464) 657 20 80
Zafran Otel
Zafran Otel
Çamlıhemşin
Ayder / Rize
Türkiye

-

Turla Ayder ziyareti sırasında kaldık. Odaları yayla evi tarzında dizayn edilmiş. aile odalarında 3 kişi rahatça kaldık. Odalar gayet temizdi ayrıca çok sıcak ve samimi hizmet veriyorlar. Akşam yemekleri ve kahvaltıları çok lezzetliydi. Ercan Bey'in 41 kişilik grupla tek tek sohbet edip bölgeyi anlatması çok güzeldi. Samimi bir aile işletmesi. Sabaha karşı 4 gibi uyandığınızda odanızın camından yaylayı en sakin haliyle seyredebilirdiniz. Sabah erkenden yaylaya çıkarsanız gelin tülünü çok net izleyebiliyorsunuz. Giderseniz kalmanızı tavsiye ederim. Biz hem turca hem ailece oteli, işletmecisini ve çalışanlarını çok sevdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (464) 657 20 80
Zafran Otel
Zafran Otel
Çamlıhemşin
Ayder / Rize
Türkiye

-

Küçük, temiz bir aile işletmesi. Otele galoş giyerek giriyorsunuz. Her şey oldukça temiz. Tatilimiz boyunca kaldığımız farklı otellerden sonra burası cennet gibi geldi. Personeli de güler yüzlü ve oldukça ilgili. Bir kez daha gelecek olursak tercihimiz yine burası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (464) 657 20 80
Zafran Otel
Zafran Otel
Çamlıhemşin
Ayder / Rize
Türkiye

-

Ayder'e ulaştığınızda tek adresininiz olsun. Ayder'in en güzel otellerinden bir tanesi. Konumu muhteşem, oda manzarasına hayran kalırsınız. Biz hayran kaldık. Yemekleri, ilgileri çok iyi. Aileden gibiler. Otel sahibi Ercan Saybaş'a ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (464) 657 20 80
Zafran Otel
Zafran Otel
Çamlıhemşin
Ayder / Rize
Türkiye

-

Üniversite grubu olarak gittik ve özen gösterilerek hazırlanmış yemek, odalar, ilgili alaka muhteşemdi. Kesinlikle gitmemizi tavsiye ediyorum. Bir Adanalı olarak gerçekten çok memnun kaldım. Bir de manzarası çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (464) 657 20 80
Zafran Otel
Zafran Otel
Çamlıhemşin
Ayder / Rize
Türkiye

-

Ailece işletilen, güler yüzlü ve yardımsever ev sahipleriyle kendinizi evinizde hissedeceğiniz, manzarasına hayran kalacağınız bir işletme. Lokasyonu market ve restorantlara çok yakın ve merkezi konumda. Şiddetle tavsiye olunur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 26 00
Pilita Bungalov
Pilita Bungalov
Yukarı Ambarlık Mevkii
Ayder / Rize
Türkiye

-

Ayder'de nezih ve kaliteli bir mekan. Mihrican teyzenin yöresel yemeklerinin ve kahvaltısının tatları hala damağımızda. Mutfak ve restoranın dekoru da harika tek tek her şeyi incelemek istiyor insan. Bungalovlarda mis ahşap kokusuyla uyumak ise paha biçilemezdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 26 00
Pilita Bungalov
Pilita Bungalov
Yukarı Ambarlık Mevkii
Ayder / Rize
Türkiye

-

Biz çok üşüdük gece ancak hemen ekstra esya temin ettiler. Çalışanlar ilgiliydi. Biz çok fazla otelde kalmadığımız için yorum yapamıyorum. Biz genel olarak memnun kaldık ama. Rahat bir uyku çektik, odalar ve eşyalar yeterliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 26 00
Pilita Bungalov
Pilita Bungalov
Yukarı Ambarlık Mevkii
Ayder / Rize
Türkiye

-

Personel çok ilgiliydi ancak buna rağmen hizmet ve temizlik konularında nasıl eksik olduklarını anlayamadık. Eşimle beraber iki gün geçirdik hizmette kusur etmediler, çok da güleryüzlülülerdi. Konukseverliklerine teşekkür ederiz. Ancak biraz daha bakım ve temizlik gerekiyor doğrusunu söylemek gerekirse.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 26 00
Pilita Bungalov
Pilita Bungalov
Yukarı Ambarlık Mevkii
Ayder / Rize
Türkiye

-

Yemeklere bayıldık. Mihrican teyzenin ellerinden öpüyorum. Çalışanların hepsi güleryüzlüydü ve hizmet çok güzeldi. Oteli çok kolay bulduk yolda da hiç sıkıntı yaşamadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 26 00
Pilita Bungalov
Pilita Bungalov
Yukarı Ambarlık Mevkii
Ayder / Rize
Türkiye

-

Otelde eksik bulduğum tek şey temizlik oldu diyebilirim. Yastık kılıfı ve yorgan temiz değildi ve ne yazık ki yatakta lekeler vardı. Bunun dışında otel tesis olarak fena değil keşke daha iyi temizlik yapılsaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 26 00
Pilita Bungalov
Pilita Bungalov
Yukarı Ambarlık Mevkii
Ayder / Rize
Türkiye

-

Konumu gerçekten turist olarak ulaşmak için çok rahat. Odalar fena değil ve personel güleryüzlü. Kahvaltı gayet yeterli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 26 00
Pilita Bungalov
Pilita Bungalov
Yukarı Ambarlık Mevkii
Ayder / Rize
Türkiye

-

Odalar ufacıktı eşim ve çocuğumla beraber gittim fakat çocuk için ek yatak konulmadı. Yatakta 3 kişi yatmak zorunda kaldık yine de fena değildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 26 00
Pilita Bungalov
Pilita Bungalov
Yukarı Ambarlık Mevkii
Ayder / Rize
Türkiye

-

Çok memnun kaldık. Oda iki kişi için yeterince geniş gibiydi. Doğal ortam olunca börtü böcek kaçınılmaz oluyor sorun etmiyorsanız kesinlikle ziyaret edin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 26 00
Pilita Bungalov
Pilita Bungalov
Yukarı Ambarlık Mevkii
Ayder / Rize
Türkiye

-

Odada gece üşüdüğümüz için ekstra ısıtıcı istedik hemen getirdiler. Kahvaltı ortalamaydı ama çalışanların güleryüzlü olması ve oteldeki doğal hava sebebiyle tekrar konaklamak isteyeceğim bir yer oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 26 00
Pilita Bungalov
Pilita Bungalov
Yukarı Ambarlık Mevkii
Ayder / Rize
Türkiye

-

Düğünümüzden sonra eşimle burada 2 gece konakladık. Otel resmen bizim için Ayder'in güzelliğine güzellik kattı. Mihrican teyzenin yemekleri enfesti. Otelin konumu da ulaşım açısından çok rahat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 26 00
Pilita Bungalov
Pilita Bungalov
Yukarı Ambarlık Mevkii
Ayder / Rize
Türkiye

-

5 kişi bungalovda konakladık. Bungalov 5 kişi için biraz ufak gibiydi ama temizlikle ilgili hiç sorun yaşamadık özellikle banyo tertemizdi. Kahvaltı dahildi akşam yemeği dahil olmamasına rağmen orda yemeye karar verdik ve 5 kişi 85 tl hesap ödedik. Ayrıca yemekleri oralı çok tatlı bir teyze yapıyor muhabbeti de çok keyifli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 43 54
Sis Otel
Sis Otel
Ayder Yaylası Yolu
Ayder / Rize
Türkiye

-

Kalabalıktan uzak, huzurlu ve doğal ortamla iç içe mükemmel bir yer.Kahvaltı çok başarılıydı ayrıca akşam yemeğinde de iki çeşit ana yemek yanında bir çok meze vardı. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 43 54
Sis Otel
Sis Otel
Ayder Yaylası Yolu
Ayder / Rize
Türkiye

-

Tesis gerçekten çok pisti, şuana kadar kaldığım en pis yerlerden biriydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 43 54
Sis Otel
Sis Otel
Ayder Yaylası Yolu
Ayder / Rize
Türkiye

-

Tur sırasında konakladığımız bir oteldi çok beğendik özellikle konumu harikulade. Yemekte yediğimiz lezzetlerin tadı damağımızda kaldı. Laz böreğini ve kuru fasülyeyi şiddetle öneririm. Zaten yere lezzetler, bir de buradan yiyin. Biz tatlimizden memnun kaldık çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 28 27
Hilaz Otel
Hilaz Otel
Yukari Ambalik Mevki No:86
Ayder / Rize
Türkiye

-

Çok eğlenceli, güzel bir deneyimdi. Yorumlara bakarak geldim ve gerçekten o sıcak aile ortamını ben de yaşadım. Hem uygun hem kaliteli bir deneyimdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 28 27
Hilaz Otel
Hilaz Otel
Yukari Ambalik Mevki No:86
Ayder / Rize
Türkiye

-

Erkek arkadaşımla gittiğimiz için biraz sıkıntı çektik ama Ümit Bey yardımcı oldu. Sabah o güzel manzaraya kuş sesleriyle uyanıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 28 27
Hilaz Otel
Hilaz Otel
Yukari Ambalik Mevki No:86
Ayder / Rize
Türkiye

-

Verdikleri hizmet, güler yüzleri bu işletmeyi benim için güzel bir yer yaptı. Evdeymiş gibi hissettim bu samimiyetleri sayesinde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)