Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Amasra Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Amasra Pansiyonları

Amasra için {{ (filteredHotels).length}} / 65 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Amasra Pansiyonları

Amasra Pansiyonları

Bartın'ın şirin ilçesi Amasra, yeşil ve maviyle harmanlamış, Batı Karadeniz'in en gözde turizm mekanı olarak anılıyor. Denizi, doğası ve köklü tarihiyle her dönem uğrak yeri olan bölgede Amasra pansiyonları, ev pansiyonculuğunun ilk örneklerinden sayılıyor. Bölgenin artan ünüyle birlikte, Amasra kalınacak pansiyonlar skalasındaki işletmelerin çeşitliliği de artıyor. Sunduğu olanaklara ve döneme göre de Amasra pansiyonları fiyatları değişebiliyor.

Amasra özellikle yaz aylarında deniz, kum ve güneş tutkunlarının Karadeniz'deki yegane adresi oluyor. Uzun ya da kısa yaz tatilleri planlanırken Amasra pansiyon denize sıfır araması yapıldığında çokça tesis bulmak mümkün. Her ne kadar Amasra uygun pansiyonlar bakımından sayıca zengin olsa da talebin yaz aylarında yoğunlaşması nedeniyle özellikle denize sıfır Amasra pansiyon seçeneği için erken rezervasyon gerekiyor. Aslında bu durum tüm Amasra pansiyonları için geçerli.

Tercih edilen dönem kadar konumu itibariyle de Amasra pansiyonları fiyatları değişebiliyor. Denize yakın Amasra pansiyonları iç bölgedekilerden fiyat açısından farklı olabiliyor. Genellikle oda olarak verilen Amasra pansiyonlarının bazıları oda-kahvaltı seçeneği de sunuyor. Birçok değişkene rağmen Amasra kalınacak pansiyonlar arayışında herkesi mutlu edecek bir seçenek bulunuyor.

Amasra uygun pansiyonlar yelpazesinde tercih edilebilecek seçeneklerden olan Amasra apart pansiyonları özellikle kalabalık gruplar ve aileler tarafından tercih ediliyor. Apartlarda oturma odası, yatak odası, mutfak araç-gereçleri bulunuyor. Amasra apart pansiyonları uzun süreli tatil planlayanlar için de son derece ekonomik bir alternatif oluyor.

Amasra Pansiyonları Fiyatları

Amasra Pansiyonları

Amasra pansiyonları fiyatları açısından mütevazı balayı programı yapan çiftler tarafından da tercih ediliyor. Dağ ya da deniz manzaralı odaları bulunan Amasra pansiyonları, huzurlu ve romantik balayı tatilleri için çiftleri ağırlıyor.

Karadeniz turu yapan grupların da Batı Karadeniz bölümünde uğrak yeri oluyor Amasra. Günübirlik konaklamalarda Amasra pansiyonları fiyatları farklılık gösterse de tatilcilerin bütçelerini zorlamıyor. Amasra uygun pansiyonlar bakımından hayal kırıklığına uğratmıyor..

Bazı Amasra apart pansiyonları da denize yakın bir konumda yer alırken, bazıları daha iç kesimlerde bulunuyor. Bir erken rezervasyon uyarısını da Amasra apart pansiyonları için yapmakta fayda var. Tatil için Amasra'yı seçtiyseniz ve konaklamada Amasra pansiyonları tercihinizse hemen Amasra Apartları sayfamızı ziyaret edip erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Denizi kadar tarihiyle de özel bir yere sahip olan Amasra'yı dört mevsim ziyaret etmek mümkün. Amazonlar, Fenikeliler, Persler, Bizanslılar ve Cenevizlilerin hüküm sürdüğü Amasra'ya bu özelliğinden ötürü birçok yerli-yabancı ziyaretçinin yolu düşüyor. Amasra pansiyonları da günümüze kadar ulaşmış tarihi birçok mekana yürüme mesafesinde yer alıyor. Amasra pansiyonları fiyatları da tarih düşkünü ziyaretçilere oldukça cazip geliyor. Bu nedenle özellikle Amasra ucuz pansiyonları yılın her döneminde sırt çantalı gezginleri ve öğrencileri ağırlıyor.

Amasra pansiyonlarının ev pansiyonculuğunun ilk örneklerinden olduğundan söz etmiştik. Bugün de çoğunlukla aileler tarafından işletilen Amasra pansiyonları, konuklarına ev konforunu sunuyor. Çocuklu aileler için Amasra pansiyonları fiyatlarına dahil olarak bebek yatağı, mama sandalyesi temin edilebiliyor.

Amasra ucuz pansiyonlar kadar lüks konaklama tesisleri bakımından da fazlaca seçeneğe sahip. Yani mütevazı tatil anlayışıyla yola çıkanlar için Amasra pansiyonları bir alternatifken, üst segmentte bir konaklama için de alternatifsiz kalmıyor ziyaretçiler.

Amasra Gezilecek Yerler

Amasra Gezilecek Yerler

Ev sahipliği yaptığı her medeniyetten izler taşıyan Amasra'da gezilip görülecek yerler oldukça fazla. Karadeniz kıyılarının en gözde beldesi olan Amasra'nın kendine has hikayesini dinlemek için yola düşenlere küçük bir yol haritası:


  • Nereler gezilir: Kuşkayası Yol Anıtı, Amasra Müzesi, Amasra Kalesi, Küçük Kilise, Cenova Şatosu, Edhem Ağa Konağı, Fatih Cami, Bedesten Bölgesi, Tekke Tepe Türbesi, Kemere Köprüsü, Boztepe Adası
  • Nerede denize girilir: Büyük Liman, Küçük Liman, Tavşan Adası, Çakraz Koyu, Bozköyaltı, Akkonak ve Göçgün
  • Ne yenir: Bölgeye has yöntemlerle pişirilmiş balık ve meşhur Amasra salatası
  • Ne alınır: Tarihi Çekiciler Çarşısı'ndan yöreye özgü el sanatları

Amasra Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Amasra için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Amasra otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Amasra otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller İnkumu, Güzelcehisar, Çakraz semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.