Akçay bölgesinde mutlaka yapılması gerekenler.

Akçay Aktiviteleri

Her yaz sahilleri tatilcilerle dolup taşan Akçay'da yapılacak pek çok şey var. İşte bunlardan sizin için seçtiklerimiz...Akçay Görülecek Yerler - Akçay En İyi 10 Yapılacak Şey

Her yaz sahilleri tatilcilerle dolup taşan Akçay'da yapılacak pek çok şey var. İşte bunlardan sizin için seçtiklerimiz...
Balıkesir Akçay, Edremit Körfezi'nde tatil için en çok tercih edilen yerlerden biri. Her yaz sahilleri tatilcilerle dolup taşan Akçay'da yapılacak pek çok şey var. İşte bunlardan sizin için seçtiklerimiz...

Akçay'da gezebileceğiniz, keşfedebileceğiniz birçok doğa harikası var. Kazdağları'nın incilerinden Sütüven Şelalesi, Hasan Boğuldu Göleti, Şahinderesi Kanyonu ve Mıhlı Çayı'nı görebilir, bu doğa güzelliklerini keşfedebileceğiniz doğa gezintileri yapabilirsiniz.

Kaz Dağı Milli Parkı'nda dilerseniz rehber eşliğinde turlara katılabilir, doğa yürüyüşü, doğa fotoğrafçılığı, kamp, jeep safari gibi aktiviteler yapabilirsiniz.

Bölgenin binlerce yıllık geçmişine ışık tutan Antandros Antik Kenti'ni gezebilir, açık hava müzesinde tarihte yolculuğa çıkabilirsiniz.

Akçay'ın tertemiz, masmavi denizinde gönlünüzde yüzebilir, gökyüzünde parlayan güneş ile kumsal ve plajların tadını çıkarabilirsiniz.

Akçay kordonda akşamları keyifli yürüyüşler yapabilir, sahildeki balık lokantalarında Ege'nin en lezzetli deniz ürünlerinin tadına bakabilir, çarşıyı gezebilirsiniz.

Akçay'a çok yakın konumda bulunan Altınoluk'a, Küçükkuyu'ya gidebilir, bu şirin beldeleri de gezebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın