Akçakese Köyü

+ 5 Fotoğraf
3.5/5
Çok İyi
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Akçakese Köyü Hakkında

İstanbul’un yanı başında muhteşem bir doğaya hakim olan Akçakese Köyü, şehir trafiğinden ve karmaşadan uzaklaşmak isteyenler için gerçekten inanılmaz bir noktadır. Şile’ye bağlı olan Akçakese Köyü, harika bir kumsala ve cam gibi berrak bir denize sahiptir. Burada kadrajınıza sığdıracağınız fazlasıyla güzel noktalar vardır. Aynı zamanda muazzam bir manzaraya sahip bu sahil köyünde piknik alanları bulunur ve dinlenmek istediğiniz an yanınızda getirdiğiniz yiyecekleri yeşillikler arasında yiyebilirsiniz. Hem serinleyip hem de denizin üzerinde yakın olan küçük adacıklara yürüyerek gidebilirsiniz. Bu arada Akçakese Köyü’nün sahilinde bir zamanlar altın tozu bulunduğu bilinmektedir. Şile- Ağva yolu üzerinde bulunan Akçakese Köyü’ne ilk fırsatta gidip, hafta sonunuzu harika bir doğayla süsleyebilirsiniz. Şile’deki Saklı Göl, Şile Kalesi ve Ulupelit Köyü gezilecek yerler arasındadır. Konaklama seçeneklerini düşünürseniz, Şile otelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

3.5/5
Çok İyi
4 değerlendirme
Akçakese Köyü
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
30.08.2017
Esra Büyükuç
Rahatça denize giremiyorsunuz
Senelerdir Akçakese’deyim, daha bu anlattıklarınızı göremedim. Sahil mangalcı dayılardan geçilmiyor. Rahatça denize giremiyorsunuz. Su öyle berrak falan da değil. Öyle piknik yapılacak bir alan da yok. Köyün girişinde kazıkçı gözlemeci var. O kadar.
0/5 Çok Kötü
30.08.2017
Esra büyükuç
Rahatça denize giremiyorsunuz
Senelerdir Akçakese’deyim, daha bu anlattıklarınızı göremedim. Sahil mangalca dayılardan geçilmiyor. Rahatça denize giremiyorsunuz. Su öyle berrak falan da değil. Öyle piknik yapılacak bir alan da yok. Köyün girişinde kazıkçı gözlemeci var. O kadar.
5/5 Mükemmel
15.05.2013
Misafir
Akçakese Köyü
[url= http://agva.neredekal.com/otelleri/] Ağva otelleri[/url]nde kısa bir tatil amaçlıyorsanız ve İstanbul’dan fazla uzaklaşmak istemiyorsanız pek bilinmeyen bu köye gidip keyifli ve huzurlu vakitler geçirebilirsiniz.
5/5 Mükemmel
31.10.2012
Misafir
Akçakese Köyü
Suyun içerisinde kimsenin fark edemediği cilt lekelerinizi bile görebilirsiniz, o kadar berrak ve temiz ki... Kumsal full kum. Dümdüz. Manzara mükemmel. İstanbul\'dan uzaklaşmadan tatile yaklaşmanın yolu. Burada mükemmel vakit geçirebilir ve şahane fotolar çekebilirsiniz.