Adapazarı Yapılacak Şeyler

Sakarya'nın sanayisi ile öne çıkan ilçelerinden biri olan Adapazarı, yıl boyunca hem gezginler hem de iş adamları tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Peki, Adapazarı'nda yapılacak şeyler neler?Adapazarı Yapılacak Şeyler

Sakarya'nın sanayisi ile öne çıkan ilçelerinden biri olan Adapazarı, yıl boyunca hem gezginler hem de iş adamları tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Peki, Adapazarı'nda yapılacak şeyler neler?

Adapazarı, Marmara Bölgesi'nde yer alan Sakarya'nın sanayisi en güçlü ilçelerinden biridir. Özellikle de otomobil alanında birçok markanın fabrikaları bursa üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Otomotivin yanı sıra; şeker, ipek, yağ ve kereste endüstrisini de içinde barındırır. İlçede ayrıca Fındık üretimi oldukça fazladır. Tüm bu geniş üretim faaliyetleri ile de yıl boyunca hem sanayi hem de tarım için gelenlerin yanına bir de gezginler eklenince Adapazarı on binlerce kişiye ev sahipliği yapmaktadır.

Adapazarı'na gelenlerin gün içerisinde yapabileceği birçok şey vardır. Öncelikle çevreyi keşfederek işe başlayabilirler. Yakın çevrede oldukça güzel yerler bulunmaktadır. Bunların içinde müzeler, dini yapılar, planetaryum, alışveriş merkezleri, oyun ve eğlence merkezleri sayılabilir.

Sakarya doğal güzellikleriyle öne çıkan illerimizden biridir. Araçla çevreyi keşfetmek isteyenlere tavsiyemiz ise; Maşukiye, Sapanca Gölü, Karasu sahili, Kuzuluk Kaplıcası… sayılabilir. Karasu sahili özellikle yaz aylarında denize girmek isteyenler ve güneşin tadını çıkarmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Maşukiye, Kocaeli ili sınırları içerisinde. Ancak Sakarya sınırına yakın olduğu için ve sahip olduğu doğal güzellikleri ile misafirlerini yıl boyunca ağırlamaktadır.

Adapazarı şehir merkezinde vakit geçirmek isteyenler ise ilçedeki alışveriş merkezlerini, restoranları ve kafeleri tercih ediyor. Alışveriş yapmak ya da farklı yemekler yemek için bölgedeki restoranlarla kafeler hizmet vermektedir.

Adapazarı aktivite tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
1 İnci Konak
1 İnci Konak

-

Personel gerçekten ilgili

Şirin ve kaliteli, butik bir otel. Personel gerçekten ilgili, iç mimarlarını da tebrik etmek gerek. =)

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli konuğumuz, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Değerlendirmenizin bize ulaştığını ve fikirlerinizi önemsediğimizi bildirmek isteriz. Sizin talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kalitemizden ödün vermeden en iyisi için çaba harcayacağız. Yeniden görüşmek dileğiyle. Saygılarımızla 1inci Konak Yönetim

3 Nisan 2017, Pazartesi 21:24
1 İnci Konak
1 İnci Konak

-

Güler yüzlü personel

Çok yeni bir işletme olmasına rağmen çok memnun kaldım. Hem personelin güler yüzü, hem hizmeti açısından tatmin edici bir konaklamaydı. İlgileri için teşekkür ederiz.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli konuğumuz, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Değerlendirmenizin bize ulaştığını ve fikirlenizi önemsediğimizi bildirmek isteriz. Sizin talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kalitemizden ödün vermeden en iyisi için çaba harcayacağız. Yeniden görüşmek dileğiyle. Saygılarımızla 1inci Konak Yönetim

3 Nisan 2017, Pazartesi 21:24
Palmiye Konukevi
Palmiye Konukevi

-

Güler yüzlü bir aile oteli

Fiyat/performans olarak beklentilerin üzerinde samimi ve güler yüzlü bir aile oteli. Adapazarı'nda kalmanız gerekirse mutlaka değerlendirmeye almanızı tavsiye ederim.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)
Palmiye Konukevi
Palmiye Konukevi

-

İyi bir kahvaltı

Temiz, güvenli ve iyi bir kahvaltı.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)