Çukurova Otelleri

En iyi 5 otel, en uygun fiyatlar

En İyi 1 Çukurova Oteli

Çukurova Erten Hotel Çukurova

Kent Oteli - Çukurova - 10 Misafir Yorumu

Çukurova Erten Hotel, Adana'nın Çukurova ilçesinde yer almaktadır. Hotel, Adana Tren İstasyonu'na 7,7 km, Sabancı Merkez Camii ise 10,1 km uzaklıktadır. Ücretsiz Wi-Fi bağlantılı kablosuz internet tüm ortak alanlar ve konaklama birimlerinde sunulmaktadır. Tesiste her sabah İngiliz kahvaltısı servis edilmektedir. Ayrıca alakart menü ve talep üzerine özel diyet menüleri sunan bir restoran da vardır.

Otelin 24 saat açık resepsiyonu ve hizmet veren personeli; araba kiralama, döviz bozdurma ve tur düzenlenmeleri gibi konularda yardımcı olabilir. Ek ücret karşılığında 13,8 km mesafedeki ... Çukurova Erten Hotel, Adana'nın Çukurova ilçesinde yer almaktadır. Hotel, Adana Tren İstasyonu'na 7,7 km, Sabancı Merkez Camii ise 10,1 km uzaklıktadır. Ücretsiz Wi-Fi bağlantılı kablosuz internet tüm ortak alanlar ve konaklama birimlerinde sunulmaktadır. Tesiste her sabah İngiliz kahvaltısı servis edilmektedir. Ayrıca alakart menü ve talep üzerine özel diyet menüleri sunan bir restoran da vardır.

Otelin 24 saat açık resepsiyonu ve hizmet veren personeli; araba kiralama, döviz bozdurma ve tur düzenlenmeleri gibi konularda yardımcı olabilir. Ek ücret karşılığında 13,8 km mesafedeki Adana Şakirpaşa Havalimanı servisi de sunulmaktadır.

Seyhan Barajı'nın muhteşem görüntüsüne sahip odaların her birinde lcd ekran uydu kanalına sahip televizyon, telefon, kasa, teras ve mini bar ile donatılmıştır. Ayrıca yemek masası ve elektrikli su ısıtıcısı içeren bir yemek alanı da bulunmaktadır. Özel banyolarda küvet veya duş mevcuttur. Konaklama birimlerinde standart olarak klima yer almaktadır

Daha Fazla Bilgi»

Çukurova Otel Tavsiyeleri

9

Tu Apart Adana

Tu Apart Adana - 11 Ağustos 2018, Cumartesi 18:14

Çocuklara ücretsiz olması

Dört kişilik bir aile olarak eşimin iş seyahati için Adana'ya geldik. Apartlar gerçekten ev konforunda ve çocuklarımız ile birlikte çok rahat ettik. Özellikle iki çocuğunda ücretsiz olması bizi çok mutlu etti. İlk başta bilmediğimiz bir yere gittiğimiz için tedirgindik ama çok sıcak karşılandık.TEŞEKKÜRLER.

9

Çukurova Erten Hotel

Çukurova Erten Hotel - 20 Eylül 2014, Cumartesi 00:00

Beş yıldızlı bir yer

Harika bir otel, çalışanlar çok arkadaşcanlısı ve yardımseverler özellikle Demet hanım ve Ali Beye ayrıca teşekkür ederim. Odaların dekorasyonu çok güzel insan evde gibi hissediyor. Sanah kahvaltısı çok çeşitli. Bir akşam da oda servisini kullanmıştım o da iyiydi. 5 yıldız veriyorum

Çukurova Otel Fiyatları

Çukurova, Adana'nın merkez ilçelerinden biridir. Adana'ya yıl içerisinde gelenlerin konaklamada tercihi Çukurova otelleri kategorisinde yer alan oteller olmaktadır.

Çukurova, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Adana'nın merkez ilçesinden biridir. Çukurova'nın doğuda Sarıçam, batıda Tarsus, kuzeyde Karaisalı, güneyde ise Seyhan komşudur.

Adana'ya dört mevsim gerek iş gerekse de tatil amaçlı pek çok kişi gelmektedir. Gelenlerin ise konaklamada öncelikli tercihi Çukurova otelleri kategorisinde yer alan tesisler olmaktadır. Çukurova otelleri kategorisinde ise kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller tüm yıl açık olup hizmet vermektedir.

Çukurova otelleri, hem şehir merkezinde hem de Adana Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesine yakın mesafelerde bulunmaktadır. Çukurova otelleri yılın en kalabalık yoğun dönemini yaz aylarında yaşamaktadır. Haziran, temmuz ve ağustos aylarında tatilinde başlaması ile Çukurova otelleri kategorisinde yer alan tesislerde yoğunluk fark edilmektedir.

Çukurova otelleri; fotoğrafları, konumları ayrıntılı bilgileri ve iletişim numaraları ile bu sayfada listelenmektedir. Bu listeden tüm Çukurova otelleri rahatça incelenebilmektedir. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Çukurova oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz. Sizler de özellikle yaz sezonunda Çukurova otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönünde olmaktadır.

Çukurova Otel Fiyatları

Çukurova, Adana'nın Seyhan ilçesinden ayrılarak merkez ilçe olmuştur.

Çukurova, Akdeniz Bölgesi'nin en gelişmiş illerinden biri olan Adana'nın Seyhan ilçesinden ayrılarak merkez ilçelerden biri olmuştur.

Adana Çukurova tüm yıl boyunca Adana'ya gelen yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapmaktadır. Çukurova'da yer alan oteller hem iş için hem de tatil için gelenler tarafından konaklamada öncelikli olarak tercih edilmektedir. Bu öncelikteki en büyük etken önemli kamu binalarına, hastane ve gezilip görülecek yerlere olan yakınlığıdır.

Çukurova otel fiyatları ise yıl içerisinde belli dönemlerde farklılaşmaktadır. Bu farklılaşmada en büyük etken yaz ayalarında tatil sezonun başlamasıdır. Kış ve bahar aylarında daha uygun olan Çukurova otel fiyatları yaz sezonunda belli bir oranda artmaktadır.

Çukurova'da her zevke ve bütçeye göre bir otel yer almaktadır. Sizlerde yaz sezonunda Çukurova'da hizmet veren otellerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesimlikle erken rezervasyon yaptırmanızdır. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak Çukurova otel fiyatları üzerinde yaşanan artışı ekarte edebilirsiniz.

Çukurova otel fiyatları ve hizmet veren oteller bu sayfada ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu listeden tüm otelleri fotoğrafları, konumları ve iletişim bilgileri ile inceleyebilirsiniz. Hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otelle iletişime geçebilir ve ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.