Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Konak Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Konak Pansiyonları

Konak için {{ (filteredHotels).length}} / 148 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Konak Pansiyonları

Konak Pansiyonları

Konak Pansiyonları

İzmir ilinin merkez noktalarından birini oluşturan Konak, oldukça zengin bir geçmişe sahip. İzmir'in 8500 yıllık bir geçmişe dayanan tarihinde konumunu neredeyse hiçbir zaman kaybetmemiş olan bu ilçe, en kalabalık noktalardan biri. Seyahatinizi planlarken İzmir'in Ege Denizi'nin Atina'dan sonra en büyük şehri ve Türkiye'nin de en büyük şehirlerinden biri olduğunu göz önünde bulundurursanız göreceğiniz birçok yer ve yapmak isteyeceğiniz birçok şey olacağını fark edebilirsiniz. Böylece tüm tatilinizi eksiksiz planlama fırsatı veren bu şehirde birçok konaklama alternatifi bulunuyor. Bu alternatiflerden birisi olan Konak pansiyonları misafirlerine birbirinden farklı seçeneklerle hizmet veriyor. Üstelik bulunduğu konumun merkezi olması sayesinde istediğiniz her noktaya kolayca ulaşabilmenize olanak tanıyor. Toplu ulaşıma yakın konumu, araç kiralama fırsatları ve merkezi konumda kolayca bulabileceğiniz taksiler ile birbirinden farklı ulaşım seçenekleri bulunuyor. Ayrıca deniz yolu sevenler için vapur da bu seçeneklerden birini oluşturuyor. Şehrin her yerini karış karış gezebilmenizi sağlayan bu seçenekler sayesinde aynı zamanda çok fazla yorulmadan konforlu bir tatil yaşayabilirsiniz. Akdeniz iklimine sahip İzmir'i ziyaret etmek için en uygun dönemler bahar ve yaz ayları. Bu dönemlerde hem günlerin uzunluğu hem de uygun hava koşulları sayesinde zamanınızı şehri gezebilmeye ve kültürünü tanımaya ayırabilirsiniz. Böylece Konak, İzmir'de şehrin içinde ve dışında görebileceğiniz her nokta için en uygun konumlarından biri.

Konak'ta Konaklama

Konak'ta Konaklama

Konak, hem merkezi bir nokta olması hem de ulaşımının kolay olması sayesinde birçok kişi tarafından konaklama merkezi olarak seçiliyor. Birbirinden farklı konaklama alternatifleri sayesinde herkesin ihtiyacına uygun olan Konak otelleri, pansiyonlar ve Konak apartları ile tatilinizi kolaylıkla planlayabilirsiniz. Bu seçeneklerden biri olan pansiyonlar misafirlerine eksiksiz ve konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Farklı seçeneklerle hizmet veren bu pansiyonlar genellikle iki tip olarak işletiliyor.

  • Konak tam pansiyonlar konforlu oda alternatiflerinin dışında yeme-içme seçeneklerinde de genellikle üç öğünü de misafirlerine sunan bir konsept ile hizmet sunuyor. Böylece tatiliniz sırasında yemek konusunda fazla düşünmek istemez veya dışarıda yemek yerine konaklama noktasında yemeği tercih ederseniz bu pansiyonları seçebilirsiniz.
  • Konak yarım pansiyonlar ise kahvaltının dışında bazı işletmelerde akşam yemeği de dahil olarak hizmet verilir. Böylece gün içerisinde dışarıda olmayı planlayanlar için uygun bir seçenek olan bu pansiyonlar ile tatilinizi istediğiniz gibi planlayabilirsiniz.

Tüm bu seçenekler sayesinde konforlu bir tatil geçirebilir, İzmir'de yapmak istediğiniz her şey için konaklama endişeniz olmadan eksiksiz bir planlama yapabilirsiniz. Böylece hem tek başınıza hem de sevdiklerinizle unutamayacağınız bir tatil yaşayabilirsiniz.

Konak'ta Gezilecek Yerler

Konak'ta Gezilecek Yerler

İzmir, Ege Bölgesi'nin ve Anadolu'nun en eski yerleşim yerlerinden biri. Üstelik kendine özgü çok kültürlü yapısı ve bir geçiş bölgesi olması sayesinde Ege'nin tüm izlerini bu şehirde izleyebilirsiniz. Özellikle Konak çevresinde gezip görebileceğiniz birçok yer bulunuyor.

  • Şehrin en büyük dinlenme ve eğlenceli noktalarından biri olan Kültürpark, 1936 yılından bu yana halka hizmet veriyor. Her yıl birçok alandan fuarı bünyesinde toplayan ve birçok etkinlik düzenlenen bu parkta herkesin kendine uygun bir etkinlik bularak eğlenceli vakit geçirmesine olanak tanıyor. Birbirinden farklı bitki türlerine, tiyatro salonlarına, mimari yapılara, heykellere ev sahipliği yapan bu parkı ziyaret ederek büyük bir kültür geçişine tanık olabilirsiniz.
  • Şehrin içinde antik bir kenti görmek isteyenler için Agora görülesi en önemli rotalardan biri. Roma Dönemi'nden bu yana binlerce yıllık geçmişe sahiplik yapan bu kent Osmanlı Dönemi'nde de mezarlık ve namazgah noktası olarak kullanılmış. Böylece binlerce yıllık tarihin izlerini taşıyan bu antik kenti görerek tarihin ara sokaklarında dolaşabilirsiniz.
  • Şehrin en büyük simgelerinden biri olan İzmir Saat Kulesi ise mutlaka ziyaret etmeniz gereken noktalardan biri. Sultan Abdülhamit'in tahta geçişinin 25. yılını kutlamak amacıyla meydanda yerini alan bu kule Alman mimarisinin izlerini taşıyor.
  • İzmir'i kuş bakışı bir manzara ile izlemek isteyenler için Tarihi Asansör mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunuyor. Birbirinden farklı yükseklikte bulunan iki cadde arasında işleyen bu asansörler 1907 yılında Musevi iş insanı Nesmi Levi tarafından yaptırılmış Günümüzde ise birçok ziyaretçi ağırlayan bu asansörde şehir manzarasına karşı yemek yiyebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Şehrin kendine özgü havasını yaşamak isteyenler için Konak pansiyonlar en uygun seçenekler ile gezi rotanızı oluşturmanızda yardımcı oluyor.

Konak Pansiyon Fiyatları

Konak Pansiyon Fiyatları

Konak'taki pansiyonların şehrin göbeğinde yer almasının yanı sıra herkesin bütçesine uygun seçenekleri sayesinde istediğiniz tatili her dönem kolaylıkla planlayabilirsiniz. Her dönem tatil yapacağınız bu şehirde birbirinden farklı seçenekler olması nedeniyle Konak pansiyon fiyatları değişkenlik gösteriyor. Hangi dönemde gitmek istediğiniz bu etkenlerden biri. Yaz ve bahar aylarında daha çok tercih edilen bu gezilerde kış ayları pansiyonlar daha uygun fiyatlı olarak düzenlenebilir. Böylece gitmek istediğiniz dönemi planlayarak tatiliniz için daha doğru bir fiyat analizi yapabilirsiniz. Ayrıca tam pansiyon ve yarım pansiyon seçenekleri ise bu fiyatları etkileyen bir diğer etken. Tam pansiyon yeme-içme konusunda daha fazla öğün vermesi sebebiyle görece daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Fakat tatiliniz boyunca yeme-içme konusunda daha az masraf yapmanızı sağlayarak daha tasarruflu bir tatil seçeneği olabilir. Ayrıca yarım pansiyonlar ise gün içerisinde dışarıda olacak kişiler için daha uygun bir seçenek. Bu nedenle tatil planınızı göz önünde bulundurarak kendiniz için en doğru pansiyonu seçebilir ve Konak ucuz pansiyon seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Konak Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Konak için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Konak otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Konak otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Pasaport, Konak Çankaya, Alsancak semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.