Aktivite Galerisi
Aktivite (6)
Genel Görünüm Galerisi
Genel Görünüm (1)
Oda Özellikleri Galerisi
Oda Özellikleri (3)
10 Fotoğraf
Susuzlu Seçkin OtelGenel Görünüm - Görsel 1
Susuzlu Seçkin OtelAktivite - Görsel 2
Susuzlu Seçkin OtelAktivite - Görsel 3
Susuzlu Seçkin OtelAktivite - Görsel 4
Susuzlu Seçkin OtelAktivite - Görsel 5
Susuzlu Seçkin OtelOda Özellikleri - Görsel 6
Susuzlu Seçkin OtelOda Özellikleri - Görsel 7
Susuzlu Seçkin OtelAktivite - Görsel 8
Susuzlu Seçkin OtelAktivite - Görsel 9
Susuzlu Seçkin OtelOda Özellikleri - Görsel 10
Giriş
13 Nisan Cts.
Çıkış
14 Nisan Paz.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Toplam Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Etstur
1.769 TL
Diğer Oda Fiyatlarını Gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Fevzi Paşa Bulvarı, No:166 Konak/İzmir
Örnek Harita Görseli
Haritada gör
Giriş
13 Nisan Cts.
Çıkış
14 Nisan Paz.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Susuzlu Seçkin Otel
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

Otel Hakkında

Susuzlu Seçkin Hotel, konum olarak Konak/İzmir.

Otel Bilgileri

Bilmekte Fayda Var

Genel Uyarılar

Susuzlu Seçkin Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir. Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Etstur sorumlu değildir.

Konum

Susuzlu Seçkin Otel
Etstur
1.769 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Susuzlu Seçkin Otel için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Susuzlu Seçkin Otel için 1 gecelik ortalama fiyat 1769.00 TL.
Susuzlu Seçkin Otel için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Susuzlu Seçkin Otel odalarında bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Susuzlu Seçkin Otel için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Susuzlu Seçkin Otel için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Susuzlu Seçkin Otel için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Susuzlu Seçkin Otel için popüler tesis özellikleri; Resepsiyon, Döviz Alım/Satım olmasıdır.